Вивчення англійської з носієм – переваги

Вивчення англійської з носієм – переваги

Більшість вивчала в школі англійську як іноземну, але підтримати навіть найпримітивнішу розмову на ній мало, хто зможе. Єдине, що пам’ятає кожен: London is the capital of Great Britain. Чому так відбувається?

Школярам доводилося годинами зубрити таблицю неправильних дієслів та способи утворення часів. Звичайно, інтерес до вивчення іноземної мови був відразу втрачений. А якби їм випала можливість поспілкуватися з носіями мови на актуальні теми, швидше за все, відсоток тих, хто володіє англійською, на гідному рівні помітно зріс би.

Зараз тим, хто хоче вивчити мову з нуля, або вдосконалити знання, надається вибір. Можна займатися в групі або індивідуально, з досвідченим викладачем або носієм мови.

Чому займатися з носіями важливо

Ті, для кого англійська рідна, говорять сучасною живою мовою. Саме вона потрібна для спілкування із бізнес-партнерами, подорожей, роботи, самоосвіти.

Якщо ви володієте англійською мовою на рівні Intermediate – заняття з носієм те, що вам потрібно. Ви зможете отримати безцінний досвід володіння сучасною мовою, опануйте природний акцент.

Але робити це потрібно після того, як ви вивчите достатньо основні граматичні правила.

Навіщо потрібно спілкуватися з носіями мови? Уявіть, що довелося навчати іноземця своїй рідній мові.

Скільки існує всяких тонкощів, пояснення яких ви не знайдете в жодному підручнику. Завдання не з простих, але результат вартий зусиль.

Вивчення англійської з носієм – переваги

Ми виділимо лише деякі плюси занять із носієм мови.

  1. Активне зростання словникового запасу. Спілкуючись із носієм, ваш лексикон постійно розширюватиметься. Від репетитора ви дізнаєтесь і сленгові слова, і популярні скорочення, і навіть слова паразити. Перший день в англомовній країні не буде для вас шоком. Так ви зможете краще розуміти носіїв мови і навіть трохи ближче дізнаєтесь про їх менталітет. Зі своїм викладачем ви будете просто балакати на багато тем, тим самим стирається кордон між процесом навчання і приємним проведенням часу. Таке важко уявити при академічному навчанні. Хоча якраз за живого спілкування напрацьовуються навички, необхідні для впевненого володіння іноземною мовою.
  2. Постановка природного акценту. Акцент носіїв англійської мови залежить від країни та регіону, національності та навіть соціального статусу. Спілкуючись з носієм, ви дізнаєтеся, як правильно наголошувати в словах, переймете його природний акцент і зможете позбутися акценту, характерного для жителів країн Східної Європи. Освоївши живе звучання слів під час розмови з викладачем, ви легко зможете спілкуватися з іншими носіями мови. Вас не будуть просити повторити одну і ту ж фразу кілька разів через неправильну вимову.
  3. Подолання мовного бар’єру. Це поширена проблема, коли люди, які вивчають іноземну мову, розуміють її, але нічого не можуть відповісти. Недостатньо завчити напам’ять граматичні правила, важливо набуті знання застосовувати на практиці. З носієм мови вам не вдасться побудувати діалог, якщо ви не змусите себе говорити. День за днем у вас буде все краще виходити, незабаром ви зможете повністю подолати мовний бар’єр і почнете спілкуватися англійською без сорому.
  4. Вивчення менталітету мешканців різних англомовних країн. Вивчення мови з носієм передбачає спілкування на різні цікаві теми, зокрема культуру ваших країн, а також особливості менталітету. Це знадобиться вам у закордонних поїздках. Навіть якщо ви ніколи не побуваєте в Англії чи США, нова інформація завжди корисна для розширення кругозору.
  5. Дружба. Нерідко трапляється, що іноземний учитель та його учні стають друзями. Ви багато спілкуватиметеся і зможете швидко зрозуміти, чи збігаються ваші цінності, чи однаково ви дивитесь на світ. Нові знайомства – це завжди цікаво, а часом корисно.
  6. Набуття впевненості у собі. Ви можете знати теоретичні правила англійської мови, але чи зможете пояснити, куди вам потрібно їхати водієві таксі в Англії, замовити собі їжу в номер або розповісти про симптоми хвороби лікарю за кордоном? Практика зовсім не те саме, що теорія. Спілкуючись із носіями мови, ви знайдете впевненість у собі. Тепер вам не страшні закордонні поїздки, ні переговори з іноземними партнерами.

Не думайте, що розмова з будь-яким іноземцем, який розмовляє англійською, буде корисною для вивчення мови. Людина повинна мати багатий словниковий запас і висловлюватися правильно. Де можна практикувати англійську? У мовній школі Next Level є спікінг клаб. Беручи участь у ньому, ви маєте можливість живого спілкування з іноземцями. Розмовний клуб англійської – місце, де ви зможете удосконалювати знання, спілкуватися на цікаві теми та знаходити друзів.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.