/* * Template Name: Reviews * Template Post Type: post, page, product */ Відгуки - Next Level

Відгуки

Відгуки

Про нас говорять

Відгуки, побажання, думки і зворотний зв’язок від студентів, колишніх і нинішніх

guest
5 Відгук
Inline Feedbacks
View all comments
Людмила
Людмила
20 days ago

Відвідую школу Next level близько року. Від
навчання лише позитивні враження. Хочу подякувати Дар’ї Мірошник за всі організаційні моменти! Тут вам завжди підуть назустріч і постараються врахувати всі побажання під час підбору групи, графіка, у разі пропуску занять тощо. І звичайно ж хочу висловити величезну подяку нашій улюбленій вчительці Дар’ї Сидоренко! Дуже позитивна людина, досвідчена, креативна, весела та добра. Уроки проходять цікаво, часто проводяться ігри, завжди йде назустріч, якщо попросити розібрати якусь тему чи питання (навіть якщо їх немає в підручнику) або закріпити матеріал. Групи невеликі по 3-4 особи, у нас дуже хороша група підібралася, я йду на уроки завжди із задоволенням. Замінювала Дар’ю Валерія Бондар, теж дуже сподобалася, професійно дає матеріал та веде уроки. До карантину майже щосуботи були Speaking clubs з носієм мови, теж дуже цікаві та допомагали потроху долати розмовний бар’єр. Однозначно рекомендую і дякую вам за чудову роботу!

Kateryna Khomenko
Kateryna Khomenko
19 days ago

Відвідувала групові курси 1,5 року. Підвищила свій рівень від B1 до C1 завдяки викладачу Валерії, всі заняття структуровані, цікаві, наповнені інформацією. Завдання та вправи ніколи не були однотипними, все навчання проходить у легкій формі комунікації, але зі значним нахилом на розвиток навичок, вивчення граматики та лексики. Атмосфера на уроках неймовірно приємна та спокійна, завжди займалась із задоволенням. Завдяки навчанню поборола мовний бар‘єр та вже вільно розмовляю англійською 🙂 Рекомендую саме цю мовну школу через професійних викладачів та ефективний підхід!

Anna Paliutina
Anna Paliutina
19 days ago

Проходила мовний курс англійської мови у групі (зазвичай 3-4 особи) у школі іноземних мов «Next level».
Хочу відзначити якісний підхід та викладання кожного вчителя.
Шалено задоволена школою!

Станіслав
Станіслав
17 days ago

Займаюсь в даній школі з серпня 2022 р., мені подобається підхід до навчання учнів, граматика грамотно поєднана з вивченням слів і на уроці не нудно). Дарʼя (керівник) завжди йде на зустріч у разі зміни моїх особистих планів, заняття переноситься на зручний для мене час без проблем. Дякую викладачу Тетяні за те що підвищує мій рівень англійської) Школу 100% рекомендую і сам продовжую навчання тут!

Ірина
Ірина
8 hours ago

Займаюсь у школі з січня 2022 року. Навіть у найскладніші часи школа знайшла можливість продовжувати якісно надавати послуги. Тобто, школа  орієнтована на учня. Викладач Дарья  Мірошник – кваліфікований, професійний та відповідальний учитель. Виклад матеріалу – простий та зрозумінилий. Застосовуються різноманітні техніки, вправи як для розмовної англійської, так і для письма.Звертає увагу на кожного з учнів, враховуючи їх потреби, особливості та порогалини. Рекомендую як школу, так і прекрасного викладача!

Запишіться на безкоштовне тестування прямо зараз

Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, як тільки Ваша заявка буде оброблена.

Запишіться на безкоштовне тестування чи перший урок прямо зараз

Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, як тільки Ваша заявка буде оброблена.