Speaking Club знову працює!

У нас гарна новина — ми відновили роботу розмовного клубу! Тому наразі є можливість брати участь у клубі як онлайн, так і оффлайн!
UA Speaking Club

Навіщо потрібен English Speaking Club

Застосування знань на практиці

Основною метою Speaking clubs Київ є можливість потренувати отримані знання і навички англійської мови.

Навіть займаючись з репетитором або навчаючись на курсі Ви, на жаль, отримуєте не так багато практики.

На уроках, як правило, обговорюється певна тема, а в Speaking Club відбувається відкрите спілкування, де ви можете застосовувати всі отримані знання на практиці.

 

Розвиток впевненості в собі

Всі, хто вивчає іноземну мову знають і розуміють, як буває складно заговорити з ким-небудь або відповісти, коли з Вами починають розмову.

Хоча на заняттях або з викладачем виходило досить легко. Вся справа в непевності і відсутності звички спілкуватися з новими людьми англійською мовою, саме з цього Speaking Club – це одне з найкращих рішень для відпрацювання впевненості в спілкуванні.

Поліпшення мимовільної пам'яті

Розмовна практика англійської мови – це прекрасний інструмент для поліпшення мимовільного запам’ятовування вимови слів і побудови речень, адже при розмові запам’ятовуваність більше на 75%, ніж при читанні і сприйнятті на слух.

Завдяки розмовній практиці в Speaking Club Ви легко почнете розуміти навіть найскладніші пропозиції англомовних співрозмовників.

UA Speaking Club

Розклад розмовного клубу!

Хто викладач?
(Носій мови) – David
Коли?
Кожної субботи
О котрій?
Об 10:00
Об 11:30
Для яких рівнів?

Pre-Intermediate – Upper-Intermediate

UA Speaking Club

Що таке Film Club​?

Безумовно вивчати англійську мову за фільмами і серіалами можна вдома, самостійно або удвох з другом. І все ж, результат не буде настільки успішним, ніж якщо Ви відвідаєте заняття в клубі при школі Next Level. Пояснюється це багатьма факторами.

У всіх бажаючих є можливість записатися і відвідувати Film Club при нашій школі. Заняття проводяться в форматі перегляду англомовних фільмів і серіалів з подальшим докладним розбором фраз і виразів.

Ця методика дозволяє ефективно підвищити рівень володіння англійською мовою і сприйняття на слух.

Підсвідоме навчання​
Переглядаючи фільм або серіал людина не втомлюється так швидко, як при звичайних заняттях, які вимагають високої концентрації уваги. При регулярному перегляді фільмів і серіалів англійською, у людини підсвідомо відкладаються в пам’яті вираження і словосполучення, які використовують персонажі.
Вивчення різних культур​
Переглядаючи фільми і серіали можна отримати більше інформації про традиції і звичаї різних країн, про звички та інтереси іноземців, а також про спосіб життя інших народів. Ці знання важливі і допомагають швидше подолати психологічний мовний бар’єр і, одночасно, поповнюють загальний багаж знань.
Сленг
У кожній мові існують фрази, що несуть двояке смислове навантаження і англійська не є винятком. До таких належать жартівливі висловлювання. Щоб зрозуміти цю гру слів правильно, важливо не тільки мати великий запас слів, але і знати їх можливі значення і ситуації, в яких їх можна застосовувати.
UA Speaking Club

Розклад для Film Club!

Коли?
двічі на місяць по суботах, о 14:00
Скільки коштує?
Для нових учасників програми, які не є учнями школи, вартість заняття складає 200 грн.

Speaking club в місті Київ

Застосування знань на практиці

Основною метою Speaking clubs Київ, є можливість потренувати отримані знання і навички англійської мови. Навіть займаючись з репетитором або навчаючись на курсі, ви на жаль отримуєте не так багато практики. На уроках зазвичай певна тема, а на speaking club відбувається відкрите спілкування, де ви можете застосовувати всі отримані знання на практиці.

Розвиток впевненості в собі

Всі хто вивчає іноземну мову знає і розуміє, як буває складно заговорити з ким то чи коли розмова починають з вами – хоча на заняттях або з викладачем виходило досить легко. Вся справа в упевненості і звичкою спілкуватися з новими людьми на англійській мові, саме з цього speaking club це одне з найкращих рішень, для відпрацювання впевненості в спілкуванні.

Мимовільна пам’ять

Розмовна практика англійської мови – це прекрасний інструмент для поліпшення мимовільного запам’ятовування слів і вимови, адже при розмові запам’ятовуваність вище на 75%, ніж при читанні і сприйнятті на слух.

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.