Speaking Club

Speaking Club тимчасово недоступний!

У зв’язку із ситуацією в країні Speaking Club тимчасово недоступний у школі Next Level Київ.

Але ми робимо все можливе, щоб улітку 2023 року відновити цю послугу та дати можливість усім охочим поспілкуватися з носіями англійської мови у стінах нашої школи!

Speaking Club

Навіщо потрібен English Speaking Club

Застосування знань на практиці

Основною метою Speaking clubs Київ є можливість потренувати отримані знання і навички англійської мови. Навіть займаючись з репетитором або навчаючись на курсі Ви, на жаль, отримуєте не так багато практики.
На уроках, як правило, обговорюється певна тема, а в Speaking Club відбувається відкрите спілкування, де ви можете застосовувати всі отримані знання на практиці.

Розвиток впевненості в собі

Всі, хто вивчає іноземну мову знають і розуміють, як буває складно заговорити з ким-небудь або відповісти, коли з Вами починають розмову. Хоча на заняттях або з викладачем виходило досить легко.
Вся справа в непевності і відсутності звички спілкуватися з новими людьми на англійській мові, саме з цього Speaking Club – це одне з найкращих рішень для відпрацювання впевненості в спілкуванні.

Поліпшення мимовільної пам'яті

Розмовна практика англійської мови – це прекрасний інструмент для поліпшення мимовільного запам’ятовування вимови слів і побудови речень, адже при розмові запам’ятовуваність більше на 75%, ніж при читанні і сприйнятті на слух. Завдяки розмовній практиці в Speaking Club Ви легко почнете розуміти навіть найскладніші пропозиції англомовних співрозмовників.

Заняття проводяться щосуботи

Викладач - David
В 11:00

Pre-Intermediate - Upper-Intermediate

Ментори нашого розмовного клубу

Nicholas Last Name

Дипломированный педиатр из Великобритании, живет в Киеве 4 года

My name is Nicholas, I am British and work as English Language Teacher. My native town is Southampton, Hampshire, United Kingdom.

I have been living in Kiev for the last 4 years. My professional background as follows: I am graduated in Paediatric Audiological science, and have Worked in the Leicester Royal infirmary NHS hospital, UK for many years.

David Sligh

Профессор истории из Техаса, живет в Киеве больше года

A little bit about me. My name is David Sligh and I am a professional English teacher and History professor from Texas. I have taught English as a second language for the past 12 years. As referenced earlier, I am also a history professor. I specialize in cultural history and that is what brings me to Ukraine. My wife is from here and we have lived in Kyiv for more than a year.

I am fascinated by the rich history and culture here and am looking forward to having my students share this with me. I am a lifelong learner and learn as much from my students as they do from me.

Speaking Club

Що таке Film Club

Безумовно вивчати англійську мову за фільмами і серіалами можна вдома, самостійно або удвох з другом. І все ж, результат не буде настільки успішним, ніж якщо Ви відвідаєте заняття в клубі при школі Next Level. Пояснюється це багатьма факторами.

У всіх бажаючих є можливість записатися і відвідувати Film Club при нашій школі. Заняття проводяться в форматі перегляду англомовних фільмів і серіалів з подальшим докладним розбором фраз і виразів.

Ця методика дозволяє ефективно підвищити рівень володіння англійською мовою і сприйняття на слух.

Чим корисний Film Club

Підсвідоме навчання

Переглядаючи фільм або серіал людина не втомлюється так швидко, як при звичайних заняттях, які вимагають високої концентрації уваги. При регулярному перегляді фільмів і серіалів англійською, у людини підсвідомо відкладаються в пам’яті вираження і словосполучення, які використовують персонажі.

Вивчення різних культур

Переглядаючи фільми і серіали можна отримати більше інформації про традиції і звичаї різних країн, про звички та інтереси іноземців, а також про спосіб життя інших народів. Ці знання важливі і допомагають швидше подолати психологічний мовний бар’єр і, одночасно, поповнюють загальний багаж знань.

Сленг

У кожній мові існують фрази, що несуть двояке смислове навантаження і англійська не є винятком. До таких належать жартівливі висловлювання.
Щоб зрозуміти цю гру слів правильно, важливо не тільки мати великий запас слів, але і знати їх можливі значення і ситуації, в яких їх можна застосовувати.

Заняття проводяться двічі на місяць по суботах, о 14:00

Добро пожаловать

Для нових учасників програми, які не є учнями школи, вартість заняття складає 200 грн.

Заняття проводяться двічі на місяць по суботах, о 14:00

Speaking club в місті Київ

Застосування знань на практиці

Основною метою Speaking clubs Київ, є можливість потренувати отримані знання і навички англійської мови. Навіть займаючись з репетитором або навчаючись на курсі, ви на жаль отримуєте не так багато практики. На уроках зазвичай певна тема, а на speaking club відбувається відкрите спілкування, де ви можете застосовувати всі отримані знання на практиці.

Розвиток впевненості в собі

Всі хто вивчає іноземну мову знає і розуміє, як буває складно заговорити з ким то чи коли розмова починають з вами – хоча на заняттях або з викладачем виходило досить легко. Вся справа в упевненості і звичкою спілкуватися з новими людьми на англійській мові, саме з цього speaking club це одне з найкращих рішень, для відпрацювання впевненості в спілкуванні.

Мимовільна пам’ять

Розмовна практика англійської мови – це прекрасний інструмент для поліпшення мимовільного запам’ятовування слів і вимови, адже при розмові запам’ятовуваність вище на 75%, ніж при читанні і сприйнятті на слух.

Запишіться на безкоштовне тестування чи перший урок прямо зараз

Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, як тільки Ваша заявка буде оброблена.

Запишитесь на бесплатное тестирование или первый урок

Мы перезвоним Вам и назначим встречу, как только Ваша заявка будет обработана.