Онлайн курси англійської мови для дітей та дорослих

Для нас важливий результат!

Ви можете повноцінно навчатися англійській в зручних умовах не виходячи з дому і не пропускаючи заняття навіть коли Ви на відпочинку.

Все що Вам потрібно – це стабільний інтернет.

UA Онлайн

Чому зручно вчити англійську онлайн?

UA Онлайн

Школа не виходячи з дому

Інтерактивне навчання з викладачем і онлайн програмами перебуваючи там, де Вам зручно.

UA Онлайн

Безпека за часів пандемії

У сучасному світі важлива відсутність близького контакту з оточуючими, щоб уникнути зараження вірусом. Онлайн школа – це ідеальне рішення!

UA Онлайн

Час - це гроші

Тепер немає необхідності витрачати час на дорогу до Школи англійської мови – Школа всюди з Вами. Онлайн.

icon advantage 4

Компенсація уроків

Якщо Ви пропустили заняття – не біда! Наші уроки не згорають і Ви завжди можете надолужити згаяне при наступному занятті.

З чого почати вивчати англійську мову онлайн?

Попередня консультація
 • Ми з радістю надамо Вам можливість пройти безкоштовний тест на рівень знання англійської мови і визначимо яка саме програма навчання Вам потрібна.Для визначення рівня ми можемо використовувати будь-який із запропонованих месенджерів: ZOOM / SKYPE.
 • Ви можете визначати свій рівень англійської самостійно, для цього треба пройти невеличкий тест за посиланням: https://wordwall.net/play/58042/583/183
Обрати систему навчання
Групові заняття онлайн
(від 2 до 6 студентів у групі)
UA Онлайн
1 урок: 60 хв
online
1 урок: 90 хв
online
₴200/урок
₴1600 /місяць
₴250/урок
₴2000 /місяць
 • Групові заняття на курсі онлайн англійської проводяться в таких додатках як ZOOM або SKYPE, так як в групі технічно неможливо використовувати різні додатки різним учасникам для проведення відео уроків та конференцій.
 • Ознайомитися з цими програмами Ви можете тут: ZOOM / SKYPE.
Індивідуальні заняття онлайн
(Студент один на один з викладачем)
UA Онлайн
1 урок: 60 хв
online
1 урок: 90 хв
online
₴400/урок
₴3200 /місяць
₴500/урок
₴4000 /місяць
 • Індивідуальні онлайн заняття з англійської мови проходитимуть один на один з Вашим викладачем в ZOOM або SKYPE.
 • Якщо Вам звичніше використовувати будь-які інші месенджери (наприклад Viber або Whatsapp) то, в індивідуальному порядку, ми з радістю перемкнемося на зручний для Вас спосіб зв’язку!

Курси англійської мови онлайн

Сучасний світ диктує нові правила в різних сферах життя. Освіта стала не виключенням. Вивчення англійської онлайн стало дуже актуальним, цей формат дає можливість значно зекономити час – один з найдорожчих ресурсів сьогодення. 

Особливо актуальним онлайн формат став в період пандемії. Дистанційні курси та онлайн навчання існували й раніше, проте саме час карантину став новим витком для розвитку та розповсюдження саме системи віддаленого навчання. 

Групові та індивідуальні курси англійської мови онлайн не стали виключенням. Навпаки у багатьох з’явилося купа вільного часу, який не хотілося витрачати даремно. Тож знайшлося немало тих, хто вирішив вчити англійську онлайн, обравши для себе зручну, просту та доступну систему навчання. Всесвітня мережа в цьому сенсі справжня знахідка, адже потрібно мати виключно комп’ютер, ноутбук, або навіть смартфон з доступом до інтернету. У нас є программи для школярів та дорослих. При цьому ціна таких занять доволі привабливою. 

Репетитор англійської мови онлайн дозволяє економити час, який витрачається на дорогу, щоб дістатись Школи та повернутися назад. Погодьтеся – це значна перевага, а іноді й економія грошей та безпека.

Головні переваги курсів англійської онлайн

 • Навчання у зручний для вас час;
 • Підбір темпу навчання;
 • Відкритий доступ до необхідних матеріалів;
 • Мобільність процесів;
 • Можливість корегування та формування графіку;
 • Низький рівень фізичного та психологічного навантаження;
 • Більш приваблива ціна у порівнянні з ідентичними очними курсами.

Онлайн школа англійської мови «Next Level» – це найкращий вибір, як для дітей, так і для дорослих. Саме тут ви маєте можливість обрати найкращі умови, обрати фахівця, з яким ви легко знайдете спільну мову та при цьому будете задоволені його мотивуванням, системою навчання.

Чому варто обрати школу «Next Level»

«Next Level» – це дійсно найкраща онлайн школа по вивченню англійської. Онлайн навчання для початківців відмінно підійде для тих, хто трохи соромиться займатися пліч-о-пліч з незнайомими людьми, кому психологічно комфортніше навчатися, сидячи на улюбленому дивані у себе дома. Так чи інакше, комфорт учня також має велике значення. Як, власне, і можливість не відриватися від домашніх справ надовго. Курси розмовної англійської мови можна проходити з будь-якої точки світу у зручній обстановці та найбільш комфортний для вас час.

«Next Level» – це незалежність, адже вам не потрібно чекати поки буде зібрана група, поки розпочнеться новий місяць чи семестр. Ви готові розпочати навчання? В такому разі – не відкладайте, подавайте заявку та починайте вже сьогодні! На сайті ви матимете свій власний кабінет учня, де можна бронювати заняття, коригувати розклад, переносити або скасовувати в кілька кліків.

«Next Level» – це кваліфіковані високопрофесійні викладачі, що обожнюють свою роботу, досконало володіють як українською, так і англійською мовами. Вони завжди готові вас підтримати, допомогти зі складними для розуміння темами.

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.