Онлайн

Онлайн курси англійської мови для дітей та дорослих

Ви можете повноцінно навчатися англійській в зручних умовах не виходячи з дому і не пропускаючи заняття навіть коли Ви на відпочинку.
Все що Вам потрібно – це стабільний інтернет.

Чому зручно вчити англійську онлайн

Школа не виходячи з дому

Інтерактивне навчання з викладачем і онлайн програмами перебуваючи там, де Вам зручно.

Час - це гроші

Тепер немає необхідності витрачати час на дорогу до Школи англійської мови – Школа всюди з Вами. Онлайн.

Безпека за часів пандемії

У сучасному світі важлива відсутність близького контакту з оточуючими, щоб уникнути зараження вірусом. Онлайн школа – це ідеальне рішення!

Уроки не згорають!

Якщо Ви пропустили заняття – не біда! Наші уроки не згорають і Ви завжди можете надолужити згаяне при наступному занятті.

З чого почати вивчати англійську мову онлайн

1. Безкоштовне тестування

Ми з радістю надамо Вам можливість пройти безкоштовний тест на рівень знання англійської мови і визначимо яка саме програма навчання Вам потрібна.
Для визначення рівня ми можемо використовувати будь-який із запропонованих нижче месенджерів:

ZOOM
Skype

2. Індивідуальні заняття онлайн

Індивідуальні онлайн заняття з англійської мови проходитимуть один на один з Вашим викладачем в ZOOM або SKYPE.
Якщо Вам звичніше використовувати будь-які інші месенджери (наприклад Viber або Whatsapp) то, в індивідуальному порядку, ми з радістю перемкнемося на зручний для Вас спосіб зв’язку!

3. Групові заняття онлайн

Групові заняття з англійської онлайн проводяться в додатку ZOOM або SKYPE, так як технічно неможливо використовувати різні додатки різним учасникам для проведення відео конференцій.

Ознайомитися з цими програмами Ви можете тут: ZOOM / SKYPE.

Як проходять наші заняття

Наочне відео захоплюючих занять англійською в школі Next Level

Онлайн

Онлайн курси англійської мови в Києві

Дана послуга є досить інноваційною. Але для сучасної людини – має масу переважних особливостей. Ось у чому їх суть:

По-перше, комфорт. Даний метод зручний всім. З одного боку, викладачеві не потрібно їхати через все місто до учня домойдля індивідуальних занять, з іншого – учневі не доведеться тратітьвремя і бюджетні кошти на дорогу, транспорт.

По-друге, не доведеться підлаштовувати своє життя під розклад уроковна курсах в школі. З викладачем по скайпу завжди можнодоговоріться в індивідуальному порядку про зручний час їх проведення.

По-третє, доступність. Програма «Скайп» відкрита для користувачів всегоміра, є бесплатной.Поетому вивчати мову (для учня), і здійснювати контроль надпроцессом навчання постійно (для вчителя) можна навітьв тривалих відрядженнях, відпустці.

По-четверте, вивчення англійської по скайпу доступніша послуга вфінансовом плані. Отже, більшість желающіхсмогут наблизитися до втілення своєї мрії, сплативши навчання.

По-п’яте, розмовна практика при цьому методі займає приблизно 90% всього часу. Це означає, що оволодіння розмовною речьюбудет в рази швидше, ніж на стаціонарних групових курсах.

Запишіться на безкоштовне тестування чи перший урок прямо зараз

Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, як тільки Ваша заявка буде оброблена.