Час вивчати англійську!

Ми працюємо! Почніть вивчення англійської мови зараз! Займайтеся у зручний час та у зручному форматі в нашій школі з професійними викладачами, які пройдуть з Вами шлях від початкового рівня і до Advanced.
Головна_нова
Результати!

Якщо кількість ваших правильних відповідей:

 • від 01 до 10 – рівень (A1) Starter
 • від 10 до 20 – рівень (А2) Elementary/ (В1) Pre-Intermediate
 • від 20 до 30 – рівень (В1+) Intermediate
 • від 30 до 40 – рівень (В2) Upper-Intermediate
Головна_нова
Головна_нова
Головна_нова
Запишись на онлайн заняття та отримай 50% знижки на перший місяць!
Головна_нова

Чому варто навчатись саме у нас

Головна_нова

Англійська на 100%

Розмовна практика в Next Level починається вже з першого уроку — комунікація під час занять на 100% англійською.

Головна_нова

Особлива увага до учнів

У нашій Школі дуже висока концентрація уваги викладача до кожного учня. Максимальна кількість студентів у групі — 5 осіб.

Головна_нова

Програма лояльності

У нашій Школі діє програма лояльності для постійних клієнтів — вчіться з задоволенням і отримуйте знижки та бонуси!

Головна_нова

Компенсація уроків

Якщо Ви проґавили урок - не біда! Наші уроки не згорають і Ви завжди можете надолужити згаяне без втрати грошей.

Next Level в цифрах

9+ років

Ми вчимо
англійській

95% студентів

Успішно складають
всі іспити та ЗНО

10+ вчителів

Професіоналів
в штаті

1000+ людей

В світі завдяки нам
говорять англійською

Англійська не перешкода для досягнення мети!

 • Головна_нова Для кар'єри
 • Головна_нова Для переїзду
 • Головна_нова Для розвитку
 • Головна_нова Для школи
 • Головна_нова Для подорожей
 • Головна_нова Для іспитів
Головна_нова
Кар'єрні сходи в майбутнє
Хочете отримати підвищення, але без англійської мови це неможливо? Бракує знань мови для масштабування або особистого контролю всіх процесів? Завдяки нашим заняттям Ви розвинете навички ділової бесіди англійською, поповните словниковий запас бізнес термінами і сучасними виразами для спілкування, переговорів та ділової переписки.
Головна_нова
Комфортне життя в англомовному середовищі
Вирішили змінити місце проживання і переїхати туди, де не говорять на Вашій рідній мові? Вивчаючи англійську з нами переїзд в нову країну стане набагато простішим – Ви зможете швидко влитися в нове суспільство і вільно розмовляти з місцевими жителями!
Головна_нова
Тренування інтелекту
Не важливо скільки Вам років – 10, 20 або 45! Тренування розуму і прокачування інтелекту потрібні завжди! Уроки англійської в школі Next Level вдосконалять Ваші навички спілкування, поліпшать пам’ять і розширять кругозір!
Головна_нова
Англійська для Школи
Шкільна програма виявилася складнішою, ніж Ви думали, і дитина не встигає йти в ногу з класом? Настають іспити, а знання англійської залишають бажати кращого? Наші викладачі англійської допоможуть освоїти і повторити шкільну програму, підтягнути граматику, поліпшити навички в аудіюванні і підготують до ЗНО та ДПА!
Головна_нова
Подорожуйте із задоволенням
Збираєтесь відпочивати в новій країні і не уявляєте як спілкуватися з місцевими та персоналом готелю? Уроки англійської від Next Level підтягнуть Вашу граматику, поліпшать розмовні навички та розширять словниковий запас!
Головна_нова
Іспити на відмінно
Хочете здати екзамен з мови, але не впевнені в своїх знаннях? Наші педагоги допоможуть подолати цю перешкоду інтерактивними уроками і мовною практикою вже з першого заняття! Допоможемо здати шкільні іспити і підготуємо до здачі KET, PET, FCE, IELTS та інших іспитів для міжнародної сертифікації.

Як почати вивчення англійської мови

Попередня консультація

Безкоштовне тестування

Пройдіть безкоштовне тестування, щоб визначити рівень Вашої англійської мови та щоб ми могли підібрали курси і програму навчання саме для Вас.

Безкоштовний 1 урок

Після проведення оцінки Ваших поточних знань, підбору програми та способу навчання Вам буде запропоновано відвідати перше, абсолютно безкоштовне заняття.

Запис в групу або вибір іншого способу навчання

Якщо Вам сподобається перше заняття Ви можете почати повноцінне проходження навчання будь-яким зручним для Вас способом:
 • оффлайн (в групі, в парі або індивідуально)
 • онлайн (в групі або індивідуально)

Проходження курсу і підвищення рівня

По ходу проходження курсу Ви будете зайняті не тільки отриманням академічних знань, а й розвагами. Наші студенти весело і з користю проводять час в Speaking & Film Clubs.

Закінчення курсу і отримання сертифікату

Кожен студент нашої Школи після закінчення програми навчання отримує сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою.

Поширені запитання та відповіді на них

Курс для дорослих при заняттях у групі триває 6 місяців. При навчанні індивідуально - терміни можуть скорочуватися Курс для дітей триває протягом навчального року - з вересня по травень.

Групові заняття для дорослих не переносяться, але у вас є доступ до онлайн кабінету, де ви можете ознайомитися з пройденою темою та відпрактикувати її онлайн.У дитячих заняттях - можна скасувати два уроки з 8 на місяць без втрати фінансів.

Оплата відбувається один раз або два рази на місяць за 4 або за 8 занять перед їх початком.

Графік занять визначається при старті групи і залишається незмінним протягом одного курсу.

Як проходять заняття - на першому безкоштовному пробному занятті ви знайомтеся з викладачем, структурою уроків, усіма темами, які будуть пройдені на курсі та після цього приймаєте рішення, чи продовжувати заняття.

Всі уроки проходять з використанням матеріалів Cambridge, Oxford і Pearson, які передбачають підготовку до ДПА та ЗНО.

Відгуки наших студентів та випускників

Головна_нова
Володимир Новіков
20 вересня 2020 року
Дуже сподобався, як мені здалося, індивідуальний підхід до студентів, до їхніх знань мови і спрямування в потрібне русло. Результат – став на слух розуміти не тільки сенс діалогів, а й розрізняти 80% слів у них. Сподіваюся далі піде в геометричній прогресії.
Головна_нова
Юрий Андрощук
20 вересня 2020 року
Дуже сподобався, як мені здалося, індивідуальний підхід до студентів, до їхніх знань мови і спрямування в потрібне русло. Результат – став на слух розуміти не тільки сенс діалогів, а й розрізняти 80% слів у них. Сподіваюся далі піде в геометричній прогресії.
Головна_нова
Наталья Панченко
20 вересня 2020 року
Народ, Ви робите дуже корисну справу! У наш час, без знань іноземної мови, нікуди! У Вас все цікаво, зрозуміло і дохідливо. Так що школі – побільше студентів, успіху і процвітання. А студентам – колосального успіху в мовах і досягнення поставлених завдань.
А1

План вивчення англійської до рівня А1

План вивчення англійської до рівня А1 Базовий рівень розрахований на тих, хто тільки починає навчання. Він передбачає освоєння елементарних знань. Студенти вивчають граматичні конструкції, активно поповнюють словниковий запас, навчаються говорити, читати та писати. При освоєнні першого ступеня, які вивчають англійську мову, повинні вміти правильно формулювати речення, підтримувати діалог на прості теми, наприклад, сім’я, захоплення, робота, відпочинок. Вчити англійський рівень А1 ви можете самостійно, на курсах або з репетитором. Що потрібно

Читати далі »
разговорный-английский

Як швидко підняти рівень розмовної англійської?

Як швидко підняти рівень розмовної англійської Раніше вважалося, що необхідно спілкуватися з носіями мови, щоб підняти рівень розмовної англійської, інакше ви навряд чи досягнете хороших результатів. На щастя, підхід до вивчення іноземних мов змінюється. Ми розповімо вам про способи покращення розмовних навичок. Не забувайте, що навички розмовної мови не існують самі по собі. Щоб досягти успіху, вам необхідно працювати над покращенням письма, читання та аудіювання. Ви можете відточувати майстерність самостійно

Читати далі »
Головна_нова

Що таке Mixed Conditionals? Змішаний тип умовних речень

Що таке Mixed Conditionals? Змішаний тип умовних речень Мета умовних речень — розповідь про ситуації, які можуть статися гіпотетично, та їх можливі результати. Деякі вирази англійською ви не зможете зрозуміти без знання структури, принципів і цілей, що лежать в основі умовних речень змішаного типу. Ці питання розберемо в нашій статті докладніше, щоб ви не стикалися з труднощами перекладу, а ваша власна мова стала багатша завдяки використанню складних граматичних конструкцій. Які

Читати далі »
Головна_нова

ТОП 7 онлайн-перекладачів

ТОП 7 онлайн-перекладачів   Навіть якщо ви володієте англійською мовою на високому рівні, іноді можуть траплятися слова, значення яких ви не знаєте. Переклад незнайомих слів можна переглянути у словнику, але коли ви востаннє відкривали справжній паперовий словник? Швидше за все у школі. Зараз багато хто використовують електронні словники та спеціальні додатки для перекладів. Тим більше смартфон під рукою у кожного. Найпопулярніший у світі онлайн-перекладач – це Google translate. До нього

Читати далі »
Головна_нова

Найчастіші граматичні помилки в англійській мові та як їх не робити

Найчастіші граматичні помилки в англійській мові та як їх не робити Навіть носіям мови властиво робити помилки, що вже говорити про тих, хто вивчає англійську, як іноземну. Пам’ятайте, що в помилках немає нічого страшного, проте варто працювати над тим, щоб у вашій письмовій та усній мові їх було якнайменше. У статті ми зібрали грубі помилки, які припускаються вивчаючи англійську мову. Використання подвійного заперечення Ми можемо сказати: “Він нічого не знає”,

Читати далі »
Головна_нова

Як вживати дієслова непрямого мовлення Reporting verbs

Як вживати дієслова непрямого мовлення Reporting verbs Кожен, хто вивчає англійську мову, прагне того, щоб рівень знань підвищувався. Чим більше різних мовних засобів ви використовуєте для вираження думок англійською, тим ближче ви до рівня носіїв мови. Дуже часто при розмові, або думаючи про щось ми посилаємося на сказане іншими людьми або їх вчинки. У англійській часто використовується непряма мова. Сьогодні ми поговоримо про те, як перевести пряму мову на непряму.

Читати далі »

Курси англійської мови у Києві в найкращій школі «Next Level»

Для сучасного світу досконале володіння англійською мовою – це вже давно, як то кажуть, наприклад, про авто, не розкіш, це необхідність. В умовах сучасного світу знання англійської сприяє світовій співпраці, стирає будь-які кордони, допомагає швидко просуватися у будь-якій сфері зайнятості. Адже англійська – це мова дипломатів і вчених, торговців та бізнесменів різного рівня, це можливість вільного спілкування під час відпочинку та з іноземцями онлайн. Більше того, понад 33 відсотки людей світу володіють цією мовою. Виходячи з цього – є сенс вже сьогодні записатися на курси, щоб підтягнути або взагалі з нуля вивчити мову. 

Школа англійської мови «Next Level» пропонує свої послуги як для тих, хто вперше стикається в вивченням, так і для тих, хто вже володіє певними знаннями, вивчав раніше або ж хоче вдосконалити мову. Для цього було розроблені спеціальні плани: 

 1. Індивідуальні та групові;
 2. Для початківців та продвинуті;
 3. Інтенсивні та допоміжні;
 4. Підготовка до іспитів та ЗНО і т .д. 

Кожна з цих груп допоможе заповнити прогалини у знаннях, подолати мовні бар’єри та за короткий час збільшити словниковий запас. Окрім цього, курси англійської мови офлайн передбачають і мовну практику, яка спрямована на покращення навиків вільного спілкування англійською.

Особливу увагу вчителі приділяють граматиці та пунктуації. Англійська мова, курси якої пропонує школа «Next Level» (Дніпровський район міста Київ) допоможе підготуватися до роботи, проживання та навчання за кордоном. Знання мови завжди грає на руку кожному працівнику, зростає його ціна як спеціаліста своєї справи та відповідно і розмір заробітної плати.

В чому переваги школи «Next Level»

 • Індивідуальне відстеження прогресу кожного учня. Спеціалісти акцентують увагу на досягненнях та складностях, з якими стикається той чи інший учень. 
 • Дружня атмосфера впродовж усього процесу вивчення мови. Ви завжди можете звернутися за порадою та додатковими консультаціями.
 • Заняття проходять в сучасних максимально зручно продуманих аудиторіях, де є все необхідне.
 • Розклад та інтенсивність занять підбирається з урахуванням потреб та можливостей кожного учня індивідуально. 
 • Наявність спікінг-клабу – це допоміжна сила, де вчаться та практикуються вільно спілкуватися, формулювати та висловлювати думки в оточенні англомовного середовища.
 • Гармонійний розвиток різних комунікаційних навичок: ораторського мистецтва, письма, ведення переговорів та дискусій на різні теми. 
 • Періодичний моніторинг та відстеження досягнень кожного учня з коригуванням подальшого процесу навчання, якщо це необхідно.
 • Підготовка до міжнародних іспитів для дорослих та підлітків(складання IELTS, а також TOEFL і інших різновидів іспитів). 
 • Зручність розташування. Це Лівобережна частина міста Київ – метро Дарниця.
 • Доступна ціна на різні програми навчання.

Який результат ви отримаєте?

Безумовно, кожен викладач зацікавлений у вашому швидкому та якісному вивченню мови. Школа ретельно підбирає працівників з числа носіїв мови, які окрім того досконало володіють нашою рідною українською. Нвші викладачі успішно пройшли сертифікацію європейського рівня та продовжують вдосконалювати свої знання навіть під час роботи в школі.

Завдяки підбору колективу та найсучаснішим мультимедійним інструментам, навчання швидко дає позитивні результати, дозволяє максимально глибоко занурюватися у мовне середовище та використовувати перевірені часом методики, що виступають гарантом результату в найкоротші терміни!

Англійська стає ближче зі школою «Next Level». Якщо є чітка ціль, то буде й результат! Не відкладайте на завтра, те що можна обговорити англійською вже сьогодні! Не чекайте на диво, дивуйтеся тому на що, здатні саме Ви!

Для того, аби записатися на курси в Києві достатньо написати у месенджер (Viber або Telegram) чи зателефонувати за номером телефону (099) 764-07-15. Також за життям школи можна слідкувати у соцмережах Facebook та Instagram (@nextlevel.english.school).
Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.