Next Level - Лайфхаки з вивчення англійської мови

Лайфхаки з вивчення англійської мови

На думку більшості людей вивчення англійської мови – це складне і обтяжлива заняття. Звичайно на 50% це правда, дійсно для якісного освоєння англійської мови, потрібне терпіння, старанність і час, але є кілька методів, а точніше способів, зробити цей процес швидше і легше.

Сьогодні ми розповімо про Лайфхаки, які допоможуть у вивченні англійської мови. Поїхали!

Спілкуйтеся з людьми, які дійсно знають англійську мову

Це здається досить очевидним пунктом, але повірьте, дуже багато хто відвідує курси або займаються з репетитором, але на заняттях в більшості випадків, акцент робиться на граматиці і побудові речень, а не реальній практиці спілкування. Спеціально для цих цілей, ми створили Speaking Club Київ , де кожен зможе отримати, реальний досвід спілкування з іншими людьми.

Дивіться фільми і серіали в оригіналі

Навіть якщо у вас, немає часу або бажання розбиратися в кожній фразі, вже давно доведено, що перегляд серіалів або фільмів у фоновому режимі, допомагає перебудується мозку на сприйняття англійської мови.

Вивчіть топ – 100 найпопулярніших фраз англійською мовою

Вам не потрібно знати, усі фрази і мовні звороти які є, достатньо знати найпопулярніші, це значно спростить ваше спілкування. Знання цих фраз дозволить вам, відчувати себе більш впевненим у спілкуванні.

Вивчіть топ – 1000 найбільш частовикористовуючих англійських слів

Цей пункт дуже схожий на попередній, але мова не про висловлювання або речові модулі, а саме про слова. В середньому носій мови використовує від 15 000 до 40 000 слів, але для рядового спілкування, досить мати знання 5 000 слів. Цифра звичайно усереднена, але знаючи найпопулярніші 1 000 слів, ви значно підвищите свою впевненість і зможете більш вільно спілкуватися англійською мовою.

Переведіть пристрою на англійську мову

Вам потрібно не просто вчити англійську мову, а зануриться в неї повністю. Переведіть свої пристрої і соціальні мережі на англійську. Просіть друзів писати вам і спілкуватися з вами, також англійською мовою, ви можете вступити в Чати для спілкування. Все це, дозволить вам, постійно стикатися з чимось новим і постійно вчиться.

Використовуючи ці Лайфхаки з вивчення англійської мови, ви зможете поліпшити ваші навички, звичайно це не замінить вам повноцінне навчання, але дозволить урізноманітнити ваше навчання і зробити його, трохи більш захоплюючим.

Next Level Check

Запис на курс