Speaking & Film Clubs в Києві

Speaking Clubs 2 рази на місяць

Об 11.00 рівень Pre-Intermediate (дорослі) / діти віком від 10 років. Учитель – David.
О 17.00 рівні Intermediate / Upper-Intermediate. Учитель – Nicholas.

My name is Nicholas , I am British ., and work as English Language Teacher . My native town is Southampton, Hampshire , United Kingdom . I have been living in Kiev for the last 4 years . My professional background as follows :
I am graduated in Paediatric Audiological science , and have Worked in the Leicester Royal infirmary NHS hospital , UK for many years .

A little bit about me. My name is David Sligh and I am a professional English teacher and History professor from Texas. I have taught English as a second language for the past 12 years. As referenced earlier, I am also a history professor. I specialize in cultural history and that is what brings me to Ukraine. My wife is from here and we have lived in Kyiv for more than a year. I am fascinated by the rich history and culture here and am looking forward to having my students share this with me. I am a lifelong learner and learn as much from my students as they do from me.

 

Film Clubs

Сьогодні вивчати англійську мову не просто модно і престижно. Знання його – практично і вигідно. Це своєрідна інвестиція в своє власне майбутнє. Усвідомлення цього факту дає можливість швидко і якісно вивчити нову міжнародну мову, опанувавши їм до ступеня вільного спілкування та якісного розуміння співрозмовника.

Школа Next Level в Києві пропонує найрізноманітніші і ефективні програми для студентів будь-якого віку. Діти і дорослі можуть записатися на курси, вибрати викладача, форму занять (в групі, на парних заняттях, індивідуально з викладачем), і навіть методику (відвідуючи школу або онлайн, за допомогою скайпу).

Тут також пропонується всім бажаючим записатися і відвідувати заняття в Film Clubs при школі. Заняття проводяться у вигляді переглядів англомовних фільмів з подальшим докладним розбором цікавих фраз і виразів. Ця одна з численних методик допомагає якісно підвищити рівень знань англійської мови та навичок спілкування.

Заняття проводяться двічі на місяць, по суботах о 13-00. Студенти, які вже відвідують заняття в школі Next Level можуть приходити в клуб безкоштовно. Для нових же учасників програми вартість заняття складає 50 грн.

Переважні особливості даної методики

Метод вивчення іноземної мови за фільмами і серіалами вже встиг себе зарекомендувати і показати реально високу ефективність. У чому ж його переваги?

  • По-перше, переглядаючи улюблений фільм людина не втомлюється так швидко, як при заняттях за партою, що вимагають високої концентрації уваги. Перегляд проходить без особливого психологічного напруження, а тому, навіть іноземна мова «не бентежить», а навпаки, допомагає розумінню того, що відбувається на екрані, проникає і накопичується в підсвідомості.
  • По-друге, в іноземних фільмах мова героїв творів завжди наповнена фразами і словами з лексикону середньостатистичного англійця чи американця. У підручниках і художніх книгах вкрай рідко зустрічаються сучасні мовні звороти і сленгові слівця. Але їх знання дуже важливо для подолання мовного бар’єру та вільного спілкування.
  • По-третє, з фільмів і серіалів можна отримати більше інформації про традиції народу, звичаї. Ці знання також важливі і допомагають швидше подолати психологічно мовний бар’єр.
  • По-четверте, в кожній мові існують фрази, що несуть двояку смислове навантаження. До таких відносяться штучно вираження. Щоб зрозуміти цю гру слів правильно, важливо не тільки мати великий запас слів, але знати всілякі їх значення і ситуації, в яких їх можна застосовувати. Перегляди фільмів англійською мовою допомагають в цьому як ніхто інший підручник або навіть сам носій мови.Какие цели преследует данная методика?

Груповий перегляд англомовних фільмів разом з педагогом має багатоцільове призначення.

  • Поповнення словникового запасу.
  • Поліпшення слухового сприйняття англійської мови.
  • Розуміння побудови мовних зворотів, речень в англійській мові.
  • Практика і напрацювання навичок перекладу розмовної мови.
  • Вивчення особливостей англійської розмовної мови.
  • Практика вимови.

Чому Film Clubs?

Безумовно, вивчати англійську мову за фільмами і серіалами можна вдома, самостійно або удвох з другом. І все ж, результат не буде настільки успішним, ніж ви відвідаєте заняття в клубі при школі Next Level. Пояснюється це багатьма факторами.

Перш за все, варто відзначити головний позитивний момент групового перегляду англомовного фільму з педагогом. Він полягає в тому, що всі незрозумілі фрази і слова після перегляду обговорюються і роз’яснюються викладачем. Для цього не доведеться самостійно звертатися до електронного помічника, який нерідко «страждає» вадами в перекладі, студіювати паперові словники в пошуках правильно значення в тому чи іншому контексті.

На груповому занятті в клубі педагог допоможе впоратися з труднощами швидко і якісно. Крім того, відразу ж можна буде потренувати розмовну мову, наслідуючи героям фільму інтонаційно. Тобто, набути навичок вільного спілкування.

І ще один «плюс» на користь даної методики вивчення іноземної в клубі: навіщо упускати можливість подивитися в хорошій компанії однодумців улюблений фільм? Адже це відмінний розслабляючий відпочинок, приємне і одночасно корисне проведення часу.

Вивчення англійської в школі Next Level безпосередньо в Film Clubs несе в собі масу позитивних ефектів. Тут ви без особливого напруження і навантажень зможете спілкуватися, брати участь в дискусіях та обговореннях прочитаних англійською книг, дивитися цікаві фільми і одночасно підвищувати свій рівень знань іноземної мови, отримувати навички розмовної мови. Записатися на курс можна онлайн, подавши заявку на сайті школи.

 

Next Level Check

Запись на курс