За скільки часу можна вивчити англійську?

vyuchit-anglijskij

Починаючи навчання, кожен студент неодмінно цікавиться цим питанням. І це зрозуміло, адже всі хочуть знати, скільки потрібно чекати бажаного результату і як багато зусиль і коштів потрібно для досягнення мети.
Так за скільки часу можна вивчити англійську мову з нуля? Відповідь залежить від різних факторів. Давайте розглянемо їх разом з вами.

За скільки часу можна вивчити англійську мову з нуля: визначальні чинники

  1. Регулярність занять. У процесі вивчення мови важливо уважно ставитися до регулярності ваших уроків. Набагато кращий результат дають заняття два рази на тиждень приблизно по годині ніж, якщо ви будете приділяти час англійської раз в два тижні, але протягом трьох-чотирьох годин. Складаючи розклад, враховуйте ваші індивідуальні особливості, радьтеся з викладачем. Буде чудово, якщо ви знайдете час для невеликих самостійних занять кожен день. Намагайтеся не пропускати уроки, плануйте свій час, записуйте дні занять в щоденник для більш зручного контролю. Бажано не робити тривалих перерв у навчанні, інакше потім доведеться витрачати дорогоцінний час на відновлення вже отриманих знань.
  2. Індивідуальні здібності. У кожної людини своя швидкість сприйняття отриманого матеріалу. Хтось може запам’ятати нові іноземні слова відразу ж, а комусь потрібно їх багаторазове повторення. Варто відзначити, що немає людей, повністю нездатних навчитися англійську або іншу іноземну мову. Все залежить від бажання і докладених зусиль. Як правило, регулярні уроки дають позитивний результат.
  3. Мотивація. Це один з основних факторів, що визначають швидкість навчання. Якщо ви поставили собі чітку мету, то новий матеріал буде засвоюватися краще і набагато швидше. Хочете переїхати в іншу країну і легко там адаптуватися, почати навчання за кордоном або отримати хорошу високооплачувану роботу? Все це відмінна мотивація для вивчення англійської. Якщо ж ви плануєте просто вчити мову для загального розвитку, постарайтеся правильно себе мотивувати.
  4. Попередній досвід. Деякі студенти раніше вивчали іншу іноземну мову, тому вони добре підготовлені до процесу навчання, дисципліновані. Все це дозволяє знаням швидше засвоюватися.
  5. Рівень знань. Багато що, в тому числі і швидкість навчання, залежить від рівня знань студента. Наприклад, ви будете приділяти англійській три рази в тиждень по годині. Значить, в місяць у вас вийде дванадцять занять. При такому темпі, щоб досягти рівня Elementary з нуля буде потрібно приблизно п’ять місяців. На наступний рівень можна перейти через шість-дев’ять місяців навчання. Від рівня Elementary до Pre-Intermediate – від шести до дев’яти місяців, від Pre-Intermediate до Intermediate – від двадцяти до сімнадцяти місяців навчання. Таким чином, щоб з нуля досягти рівня Intermediate, ви витратите два з половиною чи три роки, це за умови регулярності занять. Якщо ж вам недостатньо середнього рівня знань, перейти на рівень Upper-Intermediate ви зможете ще за сімнадцять місяців. З такими знаннями ви легко адаптуєтеся в англомовних середовищі.

Отже, якщо ви серйозно плануєте вивчити англійську мову з нуля, вам буде потрібно для цього кілька років. При цьому всі індивідуально, і при інтенсивності занять процес може піти швидше. При не частих заняттях ви також зможете досягти певного результату, але часу витратите більше.

Приходьте на курси англійської в школу Next Level, займайтеся регулярно з професійними викладачами і отримуйте чудові результати!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.