Який міжнародний іспит з англійської краще складати?

mezhdunarodnыj-эkzamen-po-anglyjskomu
Міжнародний іспит з іноземної мови – це необхідна умова при працевлаштуванні за кордоном, переїзді чи вступі до закордонного університету. Сертифікат про добре зданий іспит гарантує навчання у світових вузах або добре оплачувану роботу. Проте, тестів безліч і треба розібратися, який краще вибрати.

Який іспит буває?

Всі тести розроблені для людей, які вивчають англійську як іноземну. На вибір певного іспиту впливатиме країна, в якій ви хочете працювати чи навчатися. Вимоги роботодавця можуть стосуватися як знання мови, так і конкретних термінів, важливих для роботи.

Найкотированішими іспитами з англійської виступають TOEIC, IELTS, TOEFL та Кембриджські тести.

IELTS
Це один із найвідоміших іспитів у світі. Він діагностичний, а отже, провалити його не можна. За тест ставиться оцінка від нуля до дев’яти. Вона визначає рівень володіння мовними навичками. Цей іспит приймається в університетах Великобританії та Австралії при оцінці семи балів.

TOEFL
Міжнародний іспит, який визначає рівень володіння англійською мовою. Він існує у 3 формах здачі:
PBT – це паперова версія тесту;
CBT – комп’ютерна версія;
IBT – інтернет-версія іспиту.

2

Останній варіант є найпопулярнішим. Результати TOEFL котируються у школах та університетах Європи, США та інших країн. Як і IELTS, TOEFL діє протягом двох років. Готуватися до нього варто почати заздалегідь і настільки інтенсивно в залежності від того, який бал потрібен саме вам.

TOEIC
Цей тест визначає рівень володіння бізнес-англійською. Він приймається компаніями у всьому світі. Тест допомагає визначити навички людини у реальному діловому спілкуванні. Сертифікат іспиту діє протягом двох років. Його радять проходити перед переїздом чи працевлаштуванням. Звісно, ​​готуватися до нього краще розпочинати заздалегідь.

Кембриджські тести

Спочатку поговоримо про іспити для дітей, які були розроблені в Кембриджі. Важливо з дитинства вчити дитину англійської, яка є найбільш вживаною мовою по всьому світу. Складання іспитів у дитячому та підлітковому віці забезпечить вступ до іноземної школи або допоможе при імміграції.

Кембриджські іспити розроблені для різного віку та рівнів знання мови. Що дає дитячий іспит – підготовку людини до складання дорослих кембриджських тестів.

кембрідж-тести

Щодо основних, вони розділені за шкалою Ради Європи. Передбачається поступове складання кожного іспиту. Кожен із них призначений для певного рівня володіння мовою:

  • PET – базовий рівень англійської мови (A1-B2). Preliminary English Test зазвичай здають у підлітковому віці.
  • FCE – цей рівень буде вищим за середній. Знань First Certificate in English цілком достатньо для роботи та навчання за кордоном (B1-C1). Сертифікат котирується при працевлаштуванні як в Україні, так і за кордоном.
  • CAE – це високий рівень володіння мовою (B2-C2). Certificate of Advanced English потрібен під час роботи та навчання в англомовних країнах. Сертифікат іспиту є однією з умов для оформлення імміграційної візи у Великій Британії.
  • CPE – це професійний рівень. Certificate of Proficiency in English вважається рівнем носія англійської (C1-C2). Це найскладніший, однак і найкотированіший кембриджський іспит.

Університет також розробив тести щодо визначення професійних навичок володіння мовою, які підійдуть при працевлаштуванні у світових компаніях:

  1. BEC – тест на знання бізнес-англійської мови. Сертифікат приймають роботодавці в Англії, США та країнах Європи.
  2. TKT – дає змогу викладати англійською мовою. Тест вимагають під час працевлаштування в англомовних освітніх закладах.
  3. LEC – тест на навички в юридичній англійській мові. Пройти його досить складно. Перевіряються як знання мови, а й присвяченість до правил міжнародного суду.
  4. CFE – іспит на знання фінансової англійської мови. Його вимагають престижні компанії у всьому світі.
    Переваги кембриджських іспитів у сертифікатах міжнародного зразка. Вони безстрокові та котируються в усьому світі. Іспити складаються на базі офіційного тест-центру міжнародних тестів.

Вибір іспиту

Вибір тестування залежить від країни, в яку ви збираєтеся іммігрувати, і від того, який рівень знання потрібен. У кожному університеті своя вимога до складання тестів, як і у роботодавців. Також для певної професії варто складати іспит, який покаже навички саме у ній. Наприклад, для бізнесу – це TOEIC та BEC. Якщо вам потрібно підтвердження про володіння мовою для університету, то варто вибирати між CAE, CPE і TOEFL.

Незалежно від вибору, до іспиту потрібно готуватись. У цьому вам допоможе школа англійської Next Level. Професійні викладачі підготують до складання будь-яких міжнародних тестів.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.