Як обрати репетитора англійської в умовах онлайн навчання?

Як обрати репетитора англійської в умовах онлайн навчання?

Ви чи ваша дитина вирішили займатися англійською з репетитором онлайн? Тоді до його пошуку потрібно підійти ґрунтовно. Багато в чому від репетитора залежатиме психологічний комфорт, мотивація та, звичайно ж, здобуття знань.

Як вибрати репетитора? Чи має це бути студент, щоб мати з учнем схожі інтереси чи досвідчений учитель, який має багаторічний стаж викладацької діяльності? Вибрати випускника філфака чи віддати перевагу людині, яка прожила багато років за кордоном із зануренням у мовне середовище?

Поговоримо про проблеми, з якими можуть зіткнутися учні та їхні батьки, дамо рекомендації, як обрати репетитора англійської мови для занять онлайн.

 

Визначтеся, з якою метою ви шукаєте онлайн-репетитора

Найчастіша відповідь, яку можна почути: “Для вивчення англійської мови”. Таке формулювання не зовсім коректне. Мета потрібно визначити якомога точніше, наприклад, підтягнути знання для складання іспиту, розібратися з певними темами, в яких є прогалини, зняти мовний бар’єр для спілкування з носіями мови, підготуватися до переїзду до англомовної країни тощо.

Як обрати репетитора англійської в умовах онлайн навчання?

Вирішіть, скільки часу ви чи дитина зможете виділяти на додаткові заняття англійською мовою.

Онлайн-формат навчання дуже зручний. З репетитором можна спілкуватися, знаходячись практично в будь-якому місці. Але, звичайно, дитині зручніше займатися в комфортній обстановці, щоб не було ніяких факторів, що відволікають.

Також варто задуматись, чи не буде навантаження надто високим: школа, спортивні секції, додаткові заняття. Вивчення мови – справа не одного тижня.

Як обрати репетитора англійської в умовах онлайн навчання?

Ознайомтесь із пропозиціями різних репетиторів

Перегляньте сайти приватних оголошень, ознайомтесь із пропозиціями шкіл з вивчення іноземних мов. Так ви зможете зрозуміти середні розцінки за додаткові заняття англійською мовою.

Київ – місто велике, пропозицій дуже багато. Під час перегляду оголошень примітьте для себе приблизно 8-10 репетиторів, які здаються найбільш підходящими.

Можливо, серед пропозицій ви зустрінете оголошення від носіїв мови. Багато хто думає, що займаючись з репетитором, для якого англійська – рідна, можна вивчити мову краще.

Не поспішайте. Саме з носіями мови займатися буває складніше. Не завжди можуть правильно донести матеріал. Краще відразу намагатися зрозуміти пояснення викладача англійською. У цьому випадку рівень знань студента повинен бути не нижчим за Intermediate.

Подумайте про навчання у носія мови, якщо вам потрібна підготовка для вступу до університету за кордоном, або ви соромитесь розмовляти англійською. Спілкування з носієм допоможе позбутися мовного бар’єру та покращить ваш акцент.

Не бійтеся ставити запитання репетитору

При спілкуванні з викладачами намагайтеся розпитати їх якомога докладніше про стаж викладацької діяльності, яку методику використовують у роботі.

Важливо, для кого ви шукаєте репетитора. Якщо займатиметься дорослий, йому підійдуть заняття з викладачем ВНЗ. Для дитини краще може підійти студент, який спілкується з носіями мови, здатний донести потрібну інформацію невимушено в ігровій формі.

Як обрати репетитора англійської в умовах онлайн навчання?

Почитайте відгуки

Зараз нескладно знайти відгуки в інтернеті про все на світі. Перш ніж зробити остаточний вибір, пошукайте, що пишуть учні про конкретного викладача. Чи зміг репетитор з англійської ефективно підготувати до складання іспиту, чи допомогли заняття з ним підтягнути рівень знання мови.

Попросіть провести пробне заняття

Викладач може мати великий досвід, хороші відгуки від учнів, але при цьому спілкування між вами не складеться. У процесі ви можете зрозуміти, що це ваш варіант.

Для успішного навчання вам має бути приємно спілкуватися із викладачем. Іноді навіть такий несуттєвий момент, як тембр голосу, може дратувати і відволікати від засвоєння матеріалу.

Зверніть увагу на поведінку репетитора. Викладачеві мають бути притаманні такі якості як ввічливість, пунктуальність. Репетитор англійської для дітей не повинен виявляти фамільярності по відношенню до учня.

Заняття повинні починатися вчасно за заздалегідь затвердженим графіком. Якщо репетитор постійно переносить уроки, посилаючись на невідкладні справи, поганий інтернет та інші проблеми, подумайте, чи може вибрати іншого?

Пошук репетитора для онлайн-занять не такий простий, як може здатися на перший погляд. Серед великої кількості пропозицій, які виходять на запит: «репетитор англійської онлайн Україна» складно зробити правильний вибір.

Якщо ви не готові витрачати час на пошуки та аналіз, скористайтесь пропозицією мовної школи Next Level.
Тут працюють викладачі, які легко зможуть встановити контакт і з дорослим, і з дитиною. У доступній формі вони розкажуть про складне і зроблять так, щоб кожен урок проходив цікаво та з користю.

  Цікаві статті

  Login

  Create a new account

  wpDiscuz
  Запишіться прямо зараз!
  Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.