Як вивчити англійську, якщо тобі вже 30?

Як вивчити англійську, якщо тобі вже 30?

Ейджизм – геть!  Психологи (і не дуже психологи) часто кажуть, що продуктивне навчання – це тільки для дітей.  Мовляв, мозок вже не сприймає потрібну кількість інформації, а синапси хвилюються тільки про кількість зарплати.  І навіщо тобі взагалі англійська мова?  Своєю рідною з продавцем побалакаєш.

Скасовуємо фрустрацію, відповідаючи на прості запитання.  Як вік взаємодіє з вивченням англійської?  Так, як ложка взаємодіє з виделкою – ніяк!  Один одному вони не заважають, аналогію проклади з віком і своєю мрією.

Як ти хочеш вивчати англійську?

У групі, індивідуально або онлайн – карантин показав онлайн-навчання у всій красі, і це дало свої плоди!  Раніше ми побоювалися переходу в мережу, зізнаємося чесно, але така зміна дала свої плоди – вільний час!  Виносимо з цього максимальну користь і вчимося, щоб мізки кипіли.  Плюс онлайну в тому, що він поєднує в собі і групу.  і індивідуальний курс.

Кому підійде: бізнесменам, батькам і тим, хто любить практикувати відразу після занять.  Рівень грамотності виросте на 100+.

У групових занять є головна перевага – різнобічна розмовна практика.  Так, на індивідуальних і онлайн-заняттях розмови з Тічер присутні, але справжньою англійською імпровізації навчить тільки компанія.  Подумай тільки: поліглот Генріх Шліман заради розмовної практики щодня ходив на причал, щоб спілкуватися з незнайомими моряками.  У групі у тебе є явна перевага – знайомі і грамотні люди (ніж моряки похвалитися не могли).  А вікова категорія групових занять просто відсутня!

Кому підійде: мандрівникам і розмовною практикам, любителям конкуренції.

Індивідуальні заняття можна назвати спринтом – інформація дається тобі єдиному, а засвоюється ти швидше.  Особиста програма і приємне спілкування з учителем без зайвого шуму – все включено!  В цілому, про індивідуальне навчання багато чого сказати не можна – ти, вчитель і англійська.

Кому підійде: любителям комфорту і швидких результатів.

Все ще сумніваєшся,чи вивчиш ти англійську мову?  У тебе просто немає вибору, так як старший вік дає такі привілеї в навчанні, про які ти й не підозрював!

Види навчання англійскьої мови

Нижче: міфи про вплив віку на навчання!

  • Чим ти молодший, тим твоя пам’ять краще.  Тут немає важливої деталі: у дітей гарна короткочасна пам’ять.  Тому, повернувшись зі школи вони сідають за стіл і не можуть згадати, що означає “Hello, How are you?”.  А ти зможеш.  Механізм довготривалої пам’яті працює на відновлення отриманої інформації, тобто спочатку багато разів повторюєш вивчені слова або правило – далі справа за твоєю пам’яттю.

 Невелика порада: вчи вірші англійською мовою.  Навіть без розуміння суті!  Тут і вимова практикується, і пам’ять.

  • У дорослої людини занадто багато справ, вона вчиться неякісно.  А ось і вступають у бій два лицарі: усвідомленість і концентрація.  З віком речі стають зрозуміліше, але впевненість у собі іноді пропадає.  Хапай свою усвідомлену мрію і впевнено йди до неї!

Невелика порада: чітко задай собі мету, напиши її на папері.

  • Доросла людина не сприймає знання інших Ну, юнацький максималізм до 30-ти років повинен пройти, а розумна людина знає, що всі знання потрібно поважати і переймати.  Ми – фахівці в різних областях, і один-одному допомагаємо.  Нехай твій вчитель англійської тобі допоможе!

Невелика порада: прислухайся і питай все, що тобі зрозуміло і незрозуміло.

  • Не прийнято вчитися після університету.  Хто це взагалі придумав?  Втім, неважливо: це неправда.  У Європі зараз розвивається тренд “постійного навчання”: в університети масово набирають людей для отримання другої, третьої і так далі спеціальності!  А про поліглотів чули?  Като Ломб вивчила українську, іспанську та іврит в 52 роки!  Ну що, йдемо в ногу з трендами?

Курси англійської для дорослих: як вчити, щоб вивчити?

У нас є стаття про те, як обрати школу англійської “без сюрпризів”.

Всі деталі шукай в нашому блозі – “Як правильно обрати курси англійської?”!

А найважливіша порада – шукай та спробуй всі школи та курси!  Не дарма є функція пробних занять, індивідуальних та групових.

Сподіваємося, ці слова внесли свій шматочок мотивації!  Якщо не подіяло – повернися до другого абзацу та прочитай відповідь на питання “Як вік взаємодіє з вивченням англійської?”.  Чим швидше почнеш, тим швидше отримаєш свій бажаний результат!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.