Як швидко згадати англійську мову? Декілька працюючих порад

kak-bыstro-vspomnyt-anglyjskyj
Якщо ви довгий час не практикуєте англійську мову, згодом вона починає забуватися. При цьому абсолютно не важливо, наскільки добре ви знали її, все одно почне забуватися. Але не варто переживати з цього приводу, наш головний мозок має відмінну властивість відновлювати забуту інформацію.

Як показує практика, забута інформація легко відновлюється у вашій голові. Особливо швидко ви зможете відновити свої знання, якщо будете володіти інформацією, як це правильно робити.

Навчати заново або просто повторити

Відновлення знань з англійської мови можливе лише в тому випадку, якщо у вас були знання вище базового рівня. Також необхідно відштовхуватися від часу, як довго ви не практикували свою англійську.
Якщо у вас був базовий рівень і ви довго не практикувалися в мові, то простіше почати вивчення наново, ніж намагатися відновити знання, яких було не дуже багато. В даному випадку процес навчання проходитиме швидше, ніж у людини, яка зовсім не стикалася з вивченням англійської мови.

Як пригадати англійську за тиждень?

Щоб згадати мову в найкоротші терміни, треба розуміти, що відновлювати треба не лише теоретичні знання, а й практику. Обов’язково це треба робити паралельно – так процес пройде у кілька разів швидше.
Відмінний варіант – тренуватися у парі. Ідеально буде, якщо ваш партнер знає англійську краще за вас, тоді ви ще сильніше прискорите прогрес у відновленні англійської. Якщо є можливість – найпростіший спосіб найняти репетитора або записатися на заняття з носієм мови.

Якщо вирішили відновлювати навички англійської самостійно, то обов’язково складіть програму. До цієї програми повинні входити граматика, списки слів, практичні завдання та спілкування на практиці. Докладно розпишіть тематики, кількість годин, яку необхідно витратити, а також докладний план уроку.

Попередньо можна провести тестування своїх знань, щоб розуміти, на які теми необхідно акцентувати, а щось можна просто освіжити в пам’яті, і цього буде цілком достатньо. При виборі тестування не треба брати за основу тест, де є варіанти відповіді – таке тестування не покаже реальної картини ваших знань.

Як скласти план свого уроку?

План уроку має виглядати так:

  • 10-20% часу від уроку витрачається на розбір правил чи прояснення якихось слів;
  • 50% часу від уроку має йти на усне вивчення;
  • 30% часу слід присвятити письмовій складовій англійської мови.

Навіть після проходження якоїсь теми необхідно повторювати її у наступних заняттях. Саме так можна запам’ятати матеріал впевненіше і не забути його знову за місяць.

Інтерактивний спосіб відновлення знань

На наступну пораду, як швидко згадати англійську мову, ви вже могли натикатися в соціальних мережах або на рекламних сторінках. По можливості необхідно інтегрувати у своє повсякденне життя іноземну мову. Наприклад, переведіть меню мобільного телефону англійською або почніть дивитися фільми та серіали цією мовою, можна це робити з субтитрами.

На різних відеохостингах можна знайти багато відео, де розповідається, як вивчити мову просто дивлячись серіали з субтитрами. Звичайно, такі перегляди без паралельної теорії і практики не призведуть ні до чого. Але якщо необхідно відновити якісь вже закладені знання і ви правильно виконуєте уроки або заняття, перегляд серіалів з субтитрами буде ефективний. Не можна виключати теоретичні і практичні заняття, серіал лише допоможе прискорити процес відновлення втрачених знань.

Найефективніший спосіб згадати англійську

Іноді процес відновлення проходить непродуктивно або не дає бажаних результатів у ті терміни, які ви поставили для себе. Тоді необхідно або переглянути складений план занять, або розпочати вивчення англійської з нуля. Також якщо не виходить самостійно, зараз є велика кількість онлайн-платформ, які допоможуть відновити знання або повністю займатися навчанням.

За допомогою онлайн школи без проблем можете покращити знання, які у вас є на даний момент. Вам запропонують спеціалізоване тестування та складуть індивідуальну програму навчання. Школа Next Level надає можливість швидкого навчання, а також створює безліч цікавих та високоефективних програм для тих, хто планує відновлювати англійську мову або вивчати її з нуля.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.