Як покращити розмовну англійську у дітей?
Безперечно, всі батьки хочуть успішного майбутнього для своїх дітей, намагаючись розвивати їх всебічно. Для цього зараз існує велика кількість можливостей: різні курси, спортивні секції, додаткові заняття онлайн та офлайн.
Курси вивчення іноземних мов особливо популярні, адже інформація засвоюється найлегше саме в дитячому віці.
Ви можете зацікавити дитину англійською в процесі гри, а потім, за бажання, записати її на мовні курси. Розмовна англійська в майбутньому буде дуже корисною для дитини. Сьогодні розкажемо про кілька способів, як можна покращити розмовну англійську у дитини.
Ігри англійською мовою
Підлітки люблять комп’ютерні ігри, то чому б не поєднати приємне з корисним. Встановіть версію улюбленої комп’ютерної гри англійською мовою. Читаючи підказки, інструкції, спілкуючись у чаті, дитина поповнюватиме свій словниковий запас.
Спілкування англійською вдома
Для дітей молодшого віку підійде наступний спосіб: оберете час, коли дитина в хорошому настрої і досить бадьора. Запропонуйте їй протягом 10 хвилин називати предмети та будувати прості фрази лише англійською. Діти складно концентрують увагу на чомусь довше за вказаний час, тому таких не тривалих, але щоденних занять цілком вистачить на початковому етапі. По мірі дорослішання дитини заняття ставатимуть довшими.
Захоплюйте дитину
Дитина зможе довше утримувати концентрацію на занятті, якщо їй буде справді цікаво. Наприклад, ваш син любить будівельну техніку. Читайте дитячі книжки про вантажівки та підйомні крани англійською, розглядайте картинки, дайте дитині можливість запам’ятати назви різних машин. Також ви можете дивитися мультфільми англійською з улюбленими дитячими героями. Розучуйте короткі пісні та віршики.
Не зацикливайтесь на граматиці
На початковому етапі вивчення англійської дитина буде робити граматичні помилки, ви можете м’яко виправляти її, але не варто приділяти великої уваги вивченню граматичних правил. Інакше ви просто відіб’єте у дитини все бажання займатися.
Нехай вона навчиться швидко говорити, вивчає нові слова, а до граматики можна приступити і пізніше. Найчастіше повторюйте фрази, в яких дитина робить помилки. Так вона швидше засвоїть матеріал, а вивчення мови проходитиме природним чином.
Знайдіть друзів, які захоплюються вивченням мов
У соцмережах можна знайти безліч груп за інтересами. Підлітки можуть знаходити в них однолітків, які вивчають англійську. Вони можуть організувати зустрічі або прогулянки, під час яких спілкуватимуться іноземною мовою. Щоб зустріч пройшла захоплююче, можна підтримувати розмовні теми про фільми, ігри, захоплення та плани. Таким чином можна не тільки розвинути навички спілкування англійською, а й знайти нових друзів.
Користуйтеся мімікою
Діти молодшого віку погано розвинена здатність мислити абстрактно. Для кращого запам’ятовування нових слів використовуйте жести та міміку, наприклад, нехай дитина запам’ятовує назви емоцій, зображуючи при цьому смуток, веселощі, радість, задумливість.
Дітям важливо бачити той предмет, який ви називаєте. Даєте дитині солодощі, промовте вголос слово sweets. Таким чином дитина швидше зможе запам’ятати нові слова, асоціюючи їх із зоровими образами.
Книги англійською
Чудовий спосіб вивчення мови – читання англійською текстів з впровадженим дослівним перекладом. Цей метод дозволяє читати книги іноземною мовою без словника, запам’ятовувати нові фрази та слова, збільшувати лексичний запас. При цьому запам’ятовування відбувається не за рахунок заучування, а за рахунок використання слів, що повторюються. При щоденному читанні словниковий запас може бути поповнений на 1000 слів за місяць.
Запишіть дитину на мовні курси
Найкращий спосіб навчитися вільно говорити англійською — вступ до розмовного клубу. Під час занять діти спілкуються з однолітками, виконують цікаві завдання, а досвідчені викладачі завжди готові допомогти.
У розмовному клубі діти вчаться відстоювати власну думку, наводити аргументи, погоджуватися чи не погоджуватися з думкою співрозмовника.
Мовна школа Next Level запрошує на курси англійської мови дітей та дорослих. Розмовна англійська для школярів доступна у різних форматах: онлайн або очно у затишному приміщенні. Заняття проводяться індивідуально або у групах, що формуються за рівнем знання мови.