Як покращити письмову англійську: 7 слушних порад

kak-uluchshit
Знання розмовної англійської – це чудово. Без проблем можна відправитися у відпустку до найекзотичніших країн, підтримати бесіду з іноземцями, подивитися фільм в оригіналі.

А як щодо знань письмової мови? В інтернеті можна знайти інформацію буквально про все. Існує безліч тематичних сайтів та форумів за вподобаннями, але як вступити в дискусію без навичок письма англійською.

Як прокачати writing skills?

Існують різні методи як покращити письмову англійську. Ми поділимося з вами 7 способами, а ви вибирайте самі, який найкраще підійде вам.

  1. Приділіть час читанню англійською. Тільки вибирайте твори, які дійсно заслуговують на увагу: пригоди, романи. Саме з них можна отримати знання про правильну гарну мову. Не орієнтуйтесь на бульварне чтиво. Хорошими джерелами для читання можуть бути експертні блоги та статті.
  2. Розширюйте словниковий запас. Щоб чітко висловлювати свої думки письмово, базових знань, які ви використовуєте для розмови, недостатньо. Поставте собі за мету вивчати щодня хоча б 5 слів. В англійській мові існує багато зворотів, коли слова використовуються у переносному значенні. Вивчіть прийменники, з якими вживаються слова. Від їх використання може змінюватись сенс речення.
  3. Вивчайте орфографію. Уміння писати без помилок демонструє загальний культурний рівень людини. В англійській багато омонімів, тобто слів, звучання яких ідентичне, але сенс вони мають зовсім різний. Картки з написаними словами допоможуть тренувати зорову пам’ять. У вільний час проведіть «словниковий диктант» і перевірте допущені помилки.
  4. Використовуйте різні стилі, залежно від ситуації. Ділове листування або, наприклад, складання резюме вимагають застосування складних зворотів, скорочення слів не допускаються. Для неформальних листів, наприклад, спілкування в месенджерах характерно використання простих конструкцій у реченнях, емоційне забарвлення письмової мови, вживання скорочень.
  5. Якщо написаний текст дуже важливий для вас, наприклад, ви пишете статтю або супровідний лист до резюме, попросіть вас перевірити. Краще, якщо це зробить носій мови, або хтось хто володіє англійською на рівні носія. Уважно проаналізуйте допущені помилки.
  6. Використовуйте словник. Для звірки зі словником придбайте нове видання, випущене трохи більше 10 років тому. Якісь нові слова з’являються в мові, інші стають застарілими. Подивіться в словнику синоніми часто вживаних слів. Це допоможе розширити словниковий запас, запам’ятати їхній правопис. Але не перестарайтеся. Не кожен синонім може бути доречним у конкретному випадку, орієнтуйтесь на стиль написаного вами тексту.
  7. Пишіть просто про складне. Перечитайте ще раз статті популярних друкованих видань англійською. Під гучними заголовками ховається текст, зрозумілий кожному. Пишіть і переписуйте, поки ви повністю не задоволені написаним. До того ж це допоможе розвинути ваші письменницькі таланти.

Ви отримали поради, як практикувати письмову англійську. Виділяйте не багато часу, але регулярно відточуйте навички, і помітите, як день за днем ​​писати англійською стає все простіше.

У деяких людей, які вивчають англійську самостійно, недостатньо мотивації. Мовна школа Next Level запрошує вас на групові та індивідуальні заняття, вони проходять цікаво та з користю.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.