Як підготуватися до ЗНО з англійської – дієві поради

Як підготуватися до ЗНО з англійської – дієві поради

 

Сьогодні поділимося лайфхаками, як здати ЗНО з англійської мови, підготуватися до неї без стресу та безсонних ночей.

З чого розпочати підготовку до ЗНО з англійської мови

 1. Визначтеся, які теми ви знаєте найгірше. У мережі можна знайти безліч тестів, які допоможуть виявити прогалини у знаннях англійської мови. Саме цим темам приділіть найбільшу увагу під час підготовки до ЗНО.
 2. Складність для абітурієнтів становить аудіювання. Починайте дивитися фільми без перекладу, слухати подкасти, намагайтеся спершу вловити знайомі фрази.
 3. Займатись підготовкою до ЗНО потрібно регулярно, хоча б по 30 хвилин ви повинні приділяти підготовці щодня. Індивідуальні курси англійської для дітей допоможуть максимально підготуватися до складання іспиту.

Як підготуватися до ЗНО з англійської – дієві поради

Чим вищий ваш початковий рівень знання англійської мови, тим менше часу знадобиться на підготовку до ЗНО.

Який має бути рівень англійської для проходження іспиту? Достатньо мати знання на рівні В1. Для випускників шкіл із поглибленим вивченням іноземної мови вимоги вищі. Ваш рівень англійської має бути В2.

Спробуйте самостійно пройти випробування минулих років. Таким чином ви ознайомтеся з тестовими завданнями, адже їх структура та тип буде приблизно тим самим, що й раніше.

Чи можливо підготуватися до ЗНО за кілька тижнів

На жаль, чудес не буває. Якщо спочатку ви не маєте необхідного рівня знання мови, то жоден лайфхак не допоможе. Звичайно, при написанні тесту можна покладатися на свою інтуїцію і вгадати більшу частину відповідей. Але якщо ваша мета вступити на бюджет у хорошому університеті – сподіватися на удачу не варто.

Як підготуватися до аудіювання

 1. Спочатку прочитайте перелік запитань до тексту. Зробіть це перед тим, як почнете його слухати. Тоді ви можете краще сприйняти інформацію на слух.
 2. Не думайте, що відповідь лежатиме на поверхні. Зазвичай відповідь шукають саме з ключовим словом, що звучить у питанні. Але так не варто робити. У більшості випадків, відповідь буде у реченні, що містить синонім.
 3. Відповідайте на запитання під час прослуховування тексту. Більшість питань тесту пов’язані з датами та числами. Багато хто припускає одну й ту саму помилку, відповідає на запитання після повного прослуховування тексту, а потім, природно, не може пригадати правильну відповідь.

Як підготуватися до ЗНО з англійської – дієві поради

Відповідайте на питання в процесі, тоді вам не доведеться пам’ятати зайву інформацію.

Як підготуватися до письмової частини завдання

Лист – найважливіша частина ЗНО з англійської мови. Щоб отримати за нього високий бал, потрібно мати гарний словниковий запас, на належному рівні знати граматику і вміти грамотно висловлювати свої думки.

 1. Розширюйте словниковий запас. Спробуйте написати кілька текстів на різні теми, а потім зверніть увагу, які слова ви використовуєте найчастіше. Підберіть до них синоніми.
 2. Запам’ятайте стандартні фрази. Наприклад, якщо вам потрібно буде написати листа одному, тримайте в голові кілька варіантів, як ви можете почати своє звернення, які слова використовувати як прощання.
 3. Щоб зробити текст послідовним і логічним, використовуйте слова-зв’язки.

Як підготуватись до розділу «Читання».

Цей розділ ЗНО з англійської складається з кількох завдань.

 • У першому вам потрібно буде підібрати заголовок, який найкраще підходить до тексту.

Спочатку прочитайте усі запропоновані заголовки, а потім переходьте до читання тексту. Видаляйте увагу синонімів. Часто правильна відповідь може містити не ключове слово з тексту, яке синонім.

Як підготуватися до ЗНО з англійської – дієві поради

Якщо ви сумніваєтеся, який варіант із двох вибрати, випишіть їх собі на окремий аркуш, а під час читання тексту ви зможете зрозуміти, який варіант правильний.

 • У наступному завданні потрібно буде відповісти на питання прочитаного тексту. Запитання складено до кожного його абзацу. Вдумуйтесь у деталі, саме вони допоможуть правильно відповісти на поставлене запитання.
 • Третє завдання до тексту буде схоже на перше. Вам знову доведеться вибрати відповідний заголовок до прочитаного тексту.
 • В останньому завданні вам доведеться закінчити розпочату фразу. Хоча всі вони також відноситимуться до прочитаного тексту, це тест на перевірку граматики. Деякі відповіді можуть бути ідентичними за змістом, але не всі можуть бути пов’язані з початком фрази граматично.

Завдання на володіння мовою

Цей розділ ЗНО складається із двох частин.

 • У першій із них будуть задані 10 питань, вони націлені на перевірку знань англійських ідіом, синонімів слів, фразових дієслів.
 • Наступні 10 питань пов’язані із перевіркою знань граматичних правил. Завдання стосуватимуться правильного використання частин мови, форм дієслів.

Якщо ваш рівень знання мови недостатній, не відкладайте запис на курси. У мовній школі Next Level ви підтягнете граматику, дізнаєтесь нову лексику та навчитеся правильно її застосовувати. Для вас доступні очні заняття та підготовка онлайн.

 

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.