rebenok-angliiskii

Доведено, що кожна дитина може володіти англійською мовою і вільно спілкуватися нею. Для цього не потрібно мати якийсь особливий дар або схильність. Важливо підібрати відповідні методи навчання з урахуванням характеру дитини.

Давайте розберемося, як ефективно вивчити англійську дитині онлайн, і на які моменти в навчанні звернути увагу.

Як зацікавити дитину вчити англійську онлайн?

Щоб навчання було ефективним, необхідно зацікавити дитину з перших занять і систематично утримувати його цікавість в подальшому навчанні. Головне, враховувати дитячі інтереси і розуміти, що в різному віці захоплення і особливості сприйняття дітей розрізняються. На курсах англійської онлайн в нашій школі використовуються сучасні методики і програми, що враховують всі ці аспекти.

Мотивація до навчання повинна бути позитивною. Не варто змушувати дитину займатися докорами, заборонами або криками. Це може тільки погіршити ситуацію і відбити бажання вчитися. Краще частіше хваліть юного учня і відзначайте навіть незначні його успіхи. Якщо він помиляється, не потрібно підвищувати голос або насміхатися над неправильною вимовою.

Будьте прикладом для своєї дитини. Якщо ви до цих пір не почали вивчати англійську, саме час зробити це разом. Діти на підсвідомому рівні копіюють дорослих. Ваш особистий приклад стане прекрасним надихаючим фактором для вашого малюка.

До вивчення англійської мови дітей відмінно привертає ненав’язлива ігрова манера подачі матеріалу. При цьому різноманітність тем не буде давати дитині нудьгувати на кожному занятті.

Сьогодні на допомогу у вивченні мови прийшли сучасні технології. Хороші результати дає навчання онлайн. Замість заборон на проведення дитиною часу в інтернеті, використовуйте гаджети з користю для занять англійською мовою.

Як ефективно вивчити англійську дитині онлайн?

Для досягнення дитиною високого рівня володіння мовою важливі практика і регулярність занять. Систематичне навчання – це запорука успіху і отримання позитивних результатів. На наших заняттях ми вивчаємо з дітьми основи граматики, вчимося правильно використовувати лексику, вживати в мові розмовні штампи, щоб спілкуватися англійською легко і невимушено.

Підвищити ефективність навчання допоможуть наступні методи:

  1. Перегляд англомовних мультфільмів. Дивитися мультики англійською не тільки весело, але й корисно. Їхні герої зазвичай розмовляють простою зрозумілою мовою. При цьому якщо дитині не знайомі деякі слова, то емоції персонажів і музичний супровід допоможуть легко здогадатися про їхнє значення. Після перегляду діти часто починають повторювати фрази з мультфільму, наспівувати пісеньки. А щоб було простіше вивчити нові вирази і слова, їх можна записати в блокнот.
  2. Читання книг англійською мовою. Важливо зацікавити дитину читанням. У разі якщо книга його захопить, він буде сам брати її для вивчення. При зануренні малюка в світ англомовної літератури скористайтеся принципом «від простого до складного». Для початку покажіть дитині книги, сюжет яких він знає. Потім можна почати читати сучасні казки, смішні історії або пізнавальні розповіді. Новий цікавий матеріал стане стимулом для подальшого вивчення іноземної культури.
  3. Ігри англійською. Відмінний спосіб захопити дитину заняттями і дозволити йому отримувати задоволення від вивчення мови – це гра. Для самих маленьких підійдуть різноманітні ігри з картками, на яких зображені картинки і слова. Дітям постарше будуть цікаві спеціальні комп’ютерні ігри, відпрацьовують граматику і допомагають освоїти нові слова.
  4. Спілкування англійською мовою. Прогрес в навчанні неможливий без практики і занурення в англомовне середовище. Зовсім не обов’язково їхати в іншу країну, просто почніть спілкуватися з дитиною по-англійськи. Обговорюйте з ним прочитану книгу, погодні умови за вікном, дізнайтеся про успіхи у школі і т. д . Можна влаштувати вдома раз на тиждень спеціальний День англійської, коли всі говорять тільки англійською. У нашій школі є розмовний клуб, де дитина може відточити отримані знання, спілкуючись з іншими дітьми.
  5. Знайомство зі сферами застосування англійської. Це необхідно, щоб дитина розуміла, в яких саме ситуаціях йому стане в нагоді знання іноземної мови. Для дітей не дуже хорошою мотивацією є пояснення: «Англійська потрібна тобі для продовження навчання і роботи». Набагато краще показати наочну ситуацію, де знання мови знадобляться негайно. Наприклад, попросіть його зробити переклад своєї улюбленої англомовної пісні або розібратися в інструкції до нового домашнього гаджету. Якщо ви поїхали на відпочинок за кордон, попросіть дитину дізнатися у перехожих шлях до вашого готелю.

Школа Next Level – це веселі і продуктивні заняття, які подобаються всім дітям. Ми зробимо так, що ви будете пишатися знаннями своєї дитини. Записуйтеся на курс прямо зараз!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.