ТОП 7 онлайн-перекладачів

ТОП 7 онлайн-перекладачів

 

Навіть якщо ви володієте англійською мовою на високому рівні, іноді можуть траплятися слова, значення яких ви не знаєте. Переклад незнайомих слів можна переглянути у словнику, але коли ви востаннє відкривали справжній паперовий словник? Швидше за все у школі.

Зараз багато хто використовують електронні словники та спеціальні додатки для перекладів. Тим більше смартфон під рукою у кожного.

Найпопулярніший у світі онлайн-перекладач – це Google translate. До нього звертаються у 99% випадків, також багато користувачів вважають, що це найточніший перекладач.

Сьогодні ми розповімо вам і про інші ресурси, які можуть скласти гідну конкуренцію Google. Їх використовують набагато рідше, проте їхній функціонал дозволяє зручно перекладати будь-які тексти.

Bing Microsoft Translator

Головний плюс перекладача – автоматичне визначення мови. Ця функція буде корисною, якщо ви не впевнені, якою мовою написаний текст. Microsoft Translator підтримує понад 60 мов. Ви можете перекладати тексти не більше 5000 символів. Існує можливість прослуховування згенерованого перекладу. Ви і самі можете завантажити текст, переклад якого ви хочете отримати за допомогою голосового введення.

ТОП 7 онлайн-перекладачів

Якщо ви зіткнулися з тим, що переклад слова виконано не зовсім коректно, можете зробити редагування. Для цього виділіть потрібне слово, внесіть зміну та натисніть кнопку «надіслати».
Програма підтримує копіювання та пошуку в Інтернеті.

Translate.com

Ресурсом можна скористатися для перекладу особистих та технічних документів, електронних листів, окремих слів та речень. Проект підтримує понад 5900 мовних пар машинного перекладу та 110 мовних пар у режимі людського перекладу.

Ви можете отримати ідеальний переклад складних документів, якщо надішлете текст заздалегідь.
Також для машинного перекладу доступне голосове введення тексту, переклад ви також можете прослухати.

Deepl Translate

Ви можете використовувати розширення для браузерів, мобільний додаток або версію для настільних комп’ютерів.

Інструменти перекладача адаптуються під ваші потреби, за допомогою яких можна перекладати сайти та листування, особисті документи та технічні тексти. Ви отримаєте швидкий та якісний переклад у будь-якій ситуації.

Переклади текстів до 5000 символів можна виконувати безкоштовно, якщо ви бажаєте користуватися перекладачем без обмежень, скористайтеся платною версією.

ТОП 7 онлайн-перекладачів

Перекладач має функцію отримання додаткової інформації про слово. Для цього двічі натисніть на виділене слово, перед вами відкриється список інших його значень з прикладами.

Також ви можете запропонувати свій більш точний переклад слів. Машинне навчання допомагає перекладати тексти швидко та точно. Користувачі часто запитують себе: «Що краще DeepL або Гугл перекладач?» Перший зможе точніше перекласти складні фрази та ідіоми.

SDL Trados Studio

Це програмне забезпечення дозволяє виконувати автоматизовані переклади. Його часто використовують професіонали з різних галузей. Ним користуються у наукових та освітніх закладах, корпоративних мовних відділах, а також перекладачі.

За допомогою цього комплексного рішення можна значно покращити якість та швидкість перекладів. Щоб переконатися в цьому, скористайтеся безкоштовною демо-версією, що надається на 30 днів.

Для програми регулярно виходять оновлення, до яких додаються нові функції та вдосконалюються наявні, SDL Trados Studio легко адаптується до потреб користувачів. Найкращі перекладачі з англійської для оптимізації роботи використовують саме цей ресурс.

Collins Dictionary Translator

Collins – це велике видавництво освітніх матеріалів, відоме понад 200 років. Онлайн перекладач підтримує понад 30 популярних мов. Словник спирається на достовірні джерела завдяки використанню великих мовних баз даних.

Для отримання перекладу достатньо лише ввести фразу іноземною мовою або окреме слово. Готовий переклад можна скопіювати за допомогою однієї кнопки.

Reverso

За допомогою перекладача ви можете краще зрозуміти зміст різних слів. Він не просто перекладає незнайомі слова, а й пропонує варіанти їх використання у різних контекстах відразу двома мовами.

ТОП 7 онлайн-перекладачів

Переклад доступний з 14 мов, серед них англійська, французька, німецька, іспанська. Перекладений текст можна прослухати, якщо введений уривок є у базі, можна почути, як його вимовляють носії мови. Доступні версії для телефону та комп’ютера.

ImTranslator

Інструмент використовує понад 100 мов світу завдяки зв’язку з найбільшими постачальниками перекладів, такими як PROMT та GOOGL. З його допомогою можна перекладати фрази та тексти, а також отримувати зворотні переклади для порівняння їх з оригінальним текстом.

Мовна школа Next Level рекомендує використовувати різні інструменти онлайн-перекладів. За допомогою них ви зможете дізнатися більше значень слів, їх вживання в різних ситуаціях, а також ефективно поповнити ваш словниковий запас.

Якщо ви починаєте або продовжуєте вивчати англійську, середній рівень ви зможете досягти за короткий термін, вибираючи зручний формат навчання у нашій школі.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.