ТОП 10 книг, обов’язкових для прочитання англійською

У кожній великій книгарні можна знайти художні твори англійською мовою. Але вибір зазвичай обмежується або популярними романами, за мотивами яких було знято фільми, або класикою.

В Інтернеті кожен може знайти для себе цікаву книгу англійською мовою: детективи, фантастику, любовні романи і навіть комікси.

Читати книги в оригіналі можуть і новачки. Для тих, хто тільки почав вивчати англійську, видають адаптовані книги. Тобто ті, у яких надто складні для розуміння висловлювання та застарілі слова замінені простими конструкціями. При цьому сюжет твору не змінюється.

Іноді на останніх сторінках книг є словник, в якому можна знайти переклад деяких виразів, але навряд чи ви зможете повністю поринути в сюжет, якщо постійно шукатимете переклад незнайомих фраз. Почніть читати англійською книги, сюжет яких вам вже знайомий. Ви здивуєтеся, але переклад багатьох незнайомих слів ви зможете правильно вгадати інтуїтивно.

Помітного результату у вивченні нових слів і розумінні тексту ви досягнете, читаючи книги англійською регулярно. Приділяйте читанню чверть години на день і результат не змусити себе чекати.

Якщо у вас виникає питання: “Які книги англійською читати?”, підкажемо: спочатку краще вибирати короткі твори з не складним сюжетом. Хочемо порекомендувати 10 найкращих книг англійською, які підійдуть вивчаючи мову.

F. Scott Fitzgerald “The Great Gatsby”

Твір, опублікований вперше в 1925 році, знову став популярним після появи однойменного фільму з Ді Капріо в головній ролі.

книга-гетсби

Сюжет роману знайомий багатьом, тому найскладніші частини тексту, які читач зможе зрозуміти повністю, ніяк не впливають на загальне сприйняття тексту.

J.D. Salinger “The Catcher in the Rye”

Найпопулярніший роман Селінджера, іншим його творам не вдалося знайти такої ж слави у всьому світі. Із задоволенням цю книгу читають і підлітки. Для прочитання роману вистачить кількох днів, а текст сприймається досить легко.

Agatha Christie “Murder on the Orient Express”

Твори Агати Крісті відомі не лише шанувальникам детективів. Багато її книг були екранізовані в різні часи. Сюжет настільки хвацько закручений, що ви не заснете, доки не дізнаєтесь, хто ж був справжнім убивцею.

Elizabeth Gilbert “Eat, Pray, Love”

Цей сучасний роман потрапив до списку рекомендованих до прочитання книг новачками завдяки його легкому і зрозумілому стилю.

книга-ешь

Історія жінки, яка намагається знайти внутрішню гармонію, полюбилася багатьом. Текст сповнений іронії, а захоплюючі подорожі героїні зацікавлять вас із самого початку. Якщо ви подивитесь фільм, що вийшов на екрани в 2010 році, вам буде легше сприймати сюжет книги.

Lee Harper “To kill a Mockingbird”

Вперше роман було видано 1960 року. У ньому йдеться про гострі проблеми, що хвилювали американське суспільство 1930-х років. Розповідь ведеться від імені дитини, проте текст містить оберти, які новачкові можуть бути незрозумілі. Рекомендуємо прочитати адаптовану версію тексту.

Jacqueline Wilson “Starring Tracy Beaker”

Легкий склад для початківців, сучасна мова, велика кількість ідіом – це неповний перелік причин, чому варто прочитати книгу письменниці.

starring_tracy

Вона буде цікавою і підліткам, і дорослим. У ній відображено теми, які хвилюють сучасну молодь. Крім того, авторський стиль Жаклін не схожий на жодний інший.

Jerome Klapka Jerome “Three Men in a Boat (To Say Nothing of the Dog)”

Хочете дізнатися, скільки всього героїв було в човні, що пливе по водах Темзи? Цей твір читають студенти-лінгвісти на початку навчання. Книга смішна, легка та дуже цікава. Незважаючи на те, що написано її було понад 130 років тому, і сьогодні не втратило актуальності.

Lucy Maud Montgomery “Anne of Green Gables”

Історія сироти Енн, яку удочерили брат та сестра, які живуть на фермі. Оповідання повно хвилюючих моментів та захоплюючих подій. Ця книга про любов і дружбу, дорослішання та переживання. Усього існує 3 книжки про героїні, у яких відбито різні етапи її життя. До речі, Netflix випустив екранізацію роману.

Lewis Carroll “Alice’s Adventures in Wonderland”

Світова класика про чарівні пригоди дівчинки, яка потрапила до казкового світу. Вам точно не буде нудно.

книга-алиса

Якщо досі ви бачили лише мультфільм про Алісу або екранізацію книги із Джонні Деппом у головній ролі, настійно радимо прочитати оригінал.

Helen Fielding “Bridget Jones’s Diary”

Пам’ятаєте цей фільм, заради ролі в якому, Рене Зельвегер довелося неабияк погладшати?
Ви не зможете відірватися від книги, адже слідкувати за подіями у житті героїні дуже цікаво, а текст легко читати.

Вивчайте англійську мову в школі Next Level і незабаром ви пишатиметесь тим, що читаєте книги в оригіналі.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.