ТОП 10 фільмів та серіалів 2022, які варто подивитися англійською

Перегляд серіалів мовою оригіналу приносить колосальну користь тим, хто вивчає англійську. Починати навчання можна з рівня Elementary. Але це зовсім не означає, що треба забувати про класичні уроки та повторення граматики.

Завдяки сучасним фільмам можна не просто поринути в атмосферу сюжету, а й провести час із користю. Розглянемо ТОП-10 серіалів 2022 року, які допоможуть збільшити словниковий запас, почати розуміти мову носіїв та сформувати правильну вимову.

1. Будинок Дракона

Мабуть, це один із найочікуваніших серіалів 2022 року. Перший спін-офф «Гри Престолу» присвячений династії Таргарієн та війні між двома сімейними гілками.

будинок-дракона

В основі серіалу лежить твір Джорджа Р. Р. Мартіна «Полум’я та кров». Події розгортаються за 200 років до «Гри Престолів». Для розуміння мови «на слух» рівень володіння мовою має бути не нижчим за середній.

2. Вікінги «Вальхалла»

Запитуючи, який фільм англійською подивитися в 2022 році, багато хто згадує про «Вікінги». У сюжеті розповідається, як вікінги намагаються завоювати Англію. Під час перегляду ви спостерігатимете драматичну історію кохання та ворожнечі на тлі християнства. Після перегляду словниковий запас учня збагатитися новими фразами та виразами.

3. Архів 81

Це новий серіал із трохи містичним сюжетом, дивитися який можна з рівнем володіння мовою від Elementary та вище. Сюжетна лінія не надто виражена, але це не робить картину нудною. Архівіст відновлює відеокасети, знайдені під час пожежі в особняку. Разом з цим він стає випадковим свідком подій, пов’язаних із зникненням режисера та роботою сатанічної секти. Серіал рясніє лінгвістичними конструкціями, але при цьому мова спілкування персонажів не складна.

4. Людина проти бджоли

Людина проти бджоли – це фільм, сюжет якого «обертається» навколо літнього чоловіка. Його нова робота пов’язана із проживанням в особняку багатих людей.

людина-проти-бджоли

Головний герой планує насолодитися спокоєм і природою, але величезний джміль втручається у його плани. Усі герої серіалу спілкуються про повсякденні речі, тож зрозуміти їх буде досить просто. Звичайні фрази «прилипають» одразу.

5. Анатомія Скандалу

Міні-серіал чудово підійде тим, хто вивчає англійську в британському варіанті. Жінка на ім’я Софі одружена з впливовим у місті політиком. У неї забезпечене та комфортне життя, але все змінюється, коли розкривається страшна таємниця та її дружину звинувачують у жахливому злочині.

6. Дуже дивні справи «4 сезон»

Серіал «Дуже дивні справи» користується великою популярністю. Історія розповідає про дівчинку з надздібностями, яка з сезону в сезон рятує світ від зла. Красива графіка, багата англійська мова, професійна гра акторів – серіал рекомендується дивитися тим, хто володіє мовою на рівні Pre-Intermediate та вище.

7. Пацани «3 сезон»

Серіал «Пацани» настільки популярний, що навіть ті, хто не вивчає англійську мову, дивляться його в оригіналі. Це справді цікава картина з харизматичними супергероями та простими діалогами. Тут дуже багато жартів, ідіом та типової американської лексики. Сюжет сподобається людям середнього віку, але особливо підійде тим, хто хоче збільшити словниковий запас «за підручниками».

8. Миротворець «1 сезон»

Американський серіал, який є спін-офом фільму «Загін самогубців. Місія на виліт». Картина порушує досить серйозні життєві проблеми, зокрема «Батьків та дітей».

миротворець

Цей серіал буде корисним для більш поглибленого вивчення мови. Персонажі постійно запитують один у одного про поточні справи та проблеми, спілкуються про побутові та не зовсім повсякденні речі.

9. Піщана людина «1 сезон»

Чарівник мріє виторгувати собі вічне життя, тому полює на Смерть. У результаті він викрадає її брата Сон. Він укладає його в пляшку, але той втікає через 70 років. Серіал – ідеальний варіант для тих, хто практикує американську англійську. Картина була знята за коміксом Ніла Геймана, який випускався у 1989-1996 роках.

10. Чорний птах «1 сезон»

Джеймс Кін – син поліцейського, перебуває у в’язниці за продаж наркотиків. Йому пропонують пом’якшити вирок за зближення із серійним убивцею з колонії суворого режиму. Це єдиний спосіб вийти на волю раніше, але злочинець починає з Джеймсом психологічну гру. Картина містить багато розмовної лексики, проте зрозуміти її зможуть слухачі з рівнем Pre-Intermediate і вище.

Для тих, хто не знає, який серіал англійською краще дивитися, представлено 10 варіантів картин різних напрямків. На початковому рівні можна розпочати перегляд комедійних фільмів. Епізоди з «серйознішою» тематикою підійдуть для тих, хто продовжує вивчення мови та має рівень від Pre-Intermediate.

Якщо ви бажаєте розпочати або продовжити вивчення мови, то школа Next Level допоможе вам у цьому.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.