Що потрібно знати на рівні B1 в англійській

Що потрібно знати на рівні B1 в англійській

Існує загальноєвропейська система знання мови CEFR, відповідно до неї, B1 – це другий рівень. Знаючи англійську мову на цьому рівні, можна сказати, що ви маєте базові знання. Тобто, ваш рівень мови достатній для того, щоб задовольнити потребу в комунікації на базовому рівні.

Що означає рівень знання англійської мови B1

Саме на цьому рівні спілкуватися іноземною мовою вам стає простіше. Якщо до вас звернуться з питанням англійською, ви не тільки легко зможете зрозуміти його, але і відповісти.

На рівні B1 ви поглибите свої знання англійської мови та закріпите матеріал, вивчений на рівні Elementary. Pre-Intermediate передбачає, що під час вивчення граматичних правил ви заглиблюватиметеся в тонкощі, які не розглядалися раніше.

Що потрібно знати на рівні B1 в англійській

Саме з цього рівня більшість дорослих починають вивчення англійської мови в мовних школах, як правило, у них вже є мінімальні знання, отримані в школі або університеті.

Як визначити, що рівень знання мови відповідає рівню B1

Найвірніший спосіб – здати один із стандартизованих тестів. Кількість набраних балів буде відповідати певному рівню знання мови. Щоб підтвердити рівень B1, під час здачі EF SET потрібно отримати від 31 до 40 балів. При складанні тесту TOEIC Total потрібно набрати від 225 до 545 балів. У тесті Cambridge English Scale той самий рівень відповідає 120-139 отриманим балам.

Ваші можливості на рівні володіння мовою B1

Рівень англійської Pre-Intermediate цілком достатньо для туристичних поїздок за кордон. Ви зможете легко дізнатися у місцевих жителів, як дістатися до тієї чи іншої пам’ятки, забронювати номер в готелі або дізнатися, де в їхньому місті випити найсмачнішу каву.

Що потрібно знати на рівні B1 в англійській

Знаючи мову на рівні B1, ви зможете допомогти своїй дитині з виконанням нескладних домашніх завдань або підтримати розмову з носієм на побутові теми. А ось для роботи в команді зі співробітниками, для яких англійська – рідна, ваших знань буде недостатньо. Але ви можете успішно взаємодіяти з тими, хто, як і ви, не є носіями мови.

Pre-Intermediate дозволить вам без особливих складнощів:

 • Розповісти про факти своєї біографії.
 • Описати, які цілі ви ставите собі у майбутньому.
 • Вирішити побутові питання, наприклад, замовити доставку їжі або надіслати посилку.
 • Поговорити про природу, подорожі, пам’ятки вашого міста.
 • Розповісти про свою роботу та захоплення.
 • Підтримати розмову з носіями мови про фільми та книги.
 • Пояснити на прийомі лікаря, що вас турбує, купити ліки в аптеці.
 • Писати коментарі в інтернеті та відстоювати свою точку зору.
 • Зареєструвати аккаунт в англомовному інтернет-магазині, знайти потрібний товар, замовити його та сплатити за покупку.
 • Орендувати житло та обговорити всі умови договору з власником.

Як бачите, знання англійської мови на рівні B1 відкриває перед вами багато можливостей.

Pre-Intermediate ще називають передпороговим рівнем. Його вивчення – це важливий етап подальшого вдосконалення знань. Він оголює всі недоліки та прогалини, які потрібно усунути, щоб успішно продовжити вивчення англійської.

Граматика англійської мови рівня B1

Скільки слів ви знаєте? Ваш словниковий запас має бути на рівні 1.5-2 тисячі слів.
Крім цього необхідно, щоб ви вміли:

 • Задавати питання, використовуючи коректні граматичні конструкції.
 • Розрізняти часи Simple, Continuous та Perfect, вміти їх правильно використовувати у реченнях.
 • Використовувати впевнено дієслова із закінченням -ing.
 • Можете скласти з речення з прямою промовою фразу з непрямою.
 • Можете зробити вашу мову багатшою за допомогою таких слів, як whenever, so, anyway, hopefully та інших.

Ви маєте легко засвоювати новий матеріал. При прочитанні незнайомого тексту необхідно вміти виділяти основну думку і складати есе за матеріалами прочитаного, висловити згоду з автором, або аргументувати іншу думку.

Як закріпити знання

У оволодінні англійською може допомогти ведення словника. У нього ви будете продовжувати записувати нові фрази та висловлювання на додаток до тих, які ви вивчили на рівні А2.

Читайте матеріали англійською, слухайте подкасти та обов’язково виписуйте незнайомі слова з перекладом.

Що потрібно знати на рівні B1 в англійській

Хорошим тренуванням може стати така вправа: описуйте різні предмети, які вас оточують, порівнюйте їх з іншими, активно використовуйте синоніми та антоніми.

Якщо ви відчуваєте, що знань англійської вам недостатньо, записуйтесь до Школи англійської Next Level. Сучасні методики дозволяють успішно навчати дорослих та дітей. Ми підберемо для вас зручний час занять, а результати не забаряться.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.