План вивчення англійської до рівня А1

А1-укр

Базовий рівень розрахований на тих, хто тільки починає навчання. Він передбачає освоєння елементарних знань. Студенти вивчають граматичні конструкції, активно поповнюють словниковий запас, навчаються говорити, читати та писати.

При освоєнні першого ступеня, які вивчають англійську мову, повинні вміти правильно формулювати речення, підтримувати діалог на прості теми, наприклад, сім’я, захоплення, робота, відпочинок.
Вчити англійський рівень А1 ви можете самостійно, на курсах або з репетитором.

Що потрібно знати на рівні А1?

Ви повинні навчитися висловлювати свої потреби за допомогою простих фраз, використовувати знайомі висловлювання у повсякденному мовленні. Початковий рівень характеризується тим, що ви здатні підтримати діалог, якщо співрозмовник говорить повільно, також ви здатні розповісти не лише про себе, а й про своїх знайомих.

Основні навички на рівні Beginner:

  • при повільному мовленні розпізнавати знайомі слова, що стосуються вас чи вашої сім’ї, а також випадкових ситуацій;
  • розпізнавати прості фрази, написані на вивісках, банерах та оголошеннях;
  • використовувати прості речення, щоб розповісти про себе чи своїх друзів;
  • вивчити та застосовувати часи Simple.

Розмовна мова на рівні А1

Один із показників успішного освоєння рівня Beginner – практика розмовної мови.

  1. Найкращий спосіб підвищити впевненість під час розмови англійською — спілкування з носіями мови. Зараз можна знайти багато сервісів, які дозволяють спілкуватися з іноземцями онлайн. Слухаючи мова носіїв, ви запам’ятовуватимете правильну вимову та інтонацію.
  2. Запам’ятовуйте фразові дієслова та використовуйте їх у своїй промові у різних ситуаціях.
  3. Більше читайте вголос. Читання невеликих оповідань, статей, інтерв’ю допоможе вам відточити звичку вимови англійських слів. Ви можете записувати текст, який вимовляєте самі на диктофон. Потім порівняйте вашу вимову з тим, як кажуть носії мови, проаналізуйте помилки і спробуйте перезаписати текст ще раз, звертаючи особливу увагу на слова, які ви неправильно вимовляли.

Аудіювання на рівні А1

Як почати розуміти мову англійською? Вивчаючи мову, важливо виконувати вправи на аудіювання.

  1. Знайдіть ресурси, щоб прослухати легкі тексти. Потім можете переходити до складніших для сприйняття аудіофайлів. Намагайтеся зрозуміти суть того, про що говорять, уловивши ключові слова.
  2. Дивіться фільми із субтитрами. Будь-якої миті ви зможете підглянути те слово, яке не вдалося розпізнати на слух. Починайте з перегляду комедій, у яких досить прості діалоги. Поступово ви зможете перейти до складніших фільмів.
  3. Слухайте подкасти англійською мовою на цікаві для вас теми. Швидше за все, багатьох слів ви не зрозумієте, зате зможете вловити на слух правильну вимову британців чи американців.

Граматика та лексика на рівні А1

Важливо освоїти елементарні правила граматики та мінімальну лексику, що дозволяє висловлювати ваші думки.

А1-3

Вивчення нових слів в англійській мові починається з іменників. Вони позначають одухотворені та неживі предмети, dog – собака, apple – яблуко, daughter – дочка. Для використання іменників у реченнях важливо знати, як утворюється їх множина. Наприклад, dogs – собаки, apples – яблука, daughters – дочки.

Інша важлива частина мови – дієслова, що позначають дії. На рівні А1 вам необхідно вивчити форми дієслів у простому теперішньому, простому минулому та простому майбутньому часі.

Прикметники використовують для опису іменників, наприклад, tall – високий, small – маленький, cute – милий.

Займенники необхідні для того, щоб урізноманітнити вашу мову. Їх використання дозволить уникнути повторення іменників.

В англійській, як і в будь-якій мові, існує порядок слів у реченні. Стандартно він має вигляд: іменник, потім присудок, а після нього додаток. Але є й деякі винятки.

Визначення ступеня знання мови

Найпростіше визначити її, пройшовши спеціальне тестування. Є різні платформи, які пропонують пройти тести для початківців. Необхідно виконати завдання різного типу: граматичні, читання, аудіювання.

Перевірте себе самостійно. Для цього прочитайте нескладний текст, напишіть кілька речень.

Після того, як ви опанували англійську А1, вам залишиться зовсім трохи попрацювати для повноцінного засвоєння рівня Elementary.

Скільки часу потрібно для вивчення мови на рівні А1? Не менше 100 годин занять із репетитором та стільки ж часу самостійної роботи.

Мовна школа Next Level запрошує тих, хто продовжує вивчати англійську мову або починає з нуля. Ми підберемо для вас відповідну програму та зручний час занять.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.