Курс для дорослих: створи свій english з NextLevel!

Курс англійської для дорослих

Примітка: як почати вчити англійську мову, якщо тобі 30 і за 30 – в нашому блозі!

Ми, дорослі, іноді гірше, ніж діти – навіть у виборі курсу англійської сумніваємося, який обрати.

  Може, почати з Elementary?  Хоча я ж хочу стати справжнім Advanced!

Визначивши рівень знань, можна буде про щось поговорити.  Почнемо з пари питань: Ви можете розповісти про себе англійською?  Якщо ні, то радимо почати зі Starter-курсу.  А якщо Ви вже спокійно читаєте наукову літературу англійською, але розповідати про нейронні структури поки-що важкувато – беріть Upper Intermediate або Advanced.

З вибором рівня розібралися.

Як заняття будуть проходити?  Чи можливо привести з собою друга?

Звісно, так!  У NextLevel всього три категорії навчання: індивідуальна, парна і групова.

  • ІНДИВІДУАЛЬНА: Ви і вчитель, один на один.  Індивідуальна робота дає можливість максимально ефективно діагностувати відхилення і прогалини в знаннях, а найголовніше – швидко усунути їх в ході навчального процесу (педагоги люблять індивідуальні заняття).  При індивідуальній роботі інтенсивність уроку підлаштовується під Ваші можливості.  Кожна проблема вирішується миттєво, так як вся увага репетитора англійської йде на потреби учня.  Вся програма навчання проходить з урахуванням актуального навчального матеріалу, а також з урахуванням Ваших інтересів і здібностей.  Ви можете обговорювати і роботів, і мультики.
  • ПАРНА: ось тут можна привести друга.  Робота в парі створює атмосферу взаємодії, учні, які знаходяться поруч, вчаться чути і прислухатися до свого партнера.  Подібний метод навчання максимально наближений до спілкування в реальному житті.  Працюючи в парі, учень не тільки вивчає слова і їх вимову, а й підлаштовується під партнера, вчиться виявляти розуміння і гнучкість, що є корисним навиком в вивчення англійської.
  • ГРУПОВА: даний вид навчання знайомий учням, які звикли до сусідів за партою, але він має істотні відмінності.  Максимальна кількість учнів у групі не перевищує чотирьох чоловік.  Це гарантує Вам достатню кількість уваги з боку репетитора англійської мови та допомагає відчувати себе комфортно.  Групова робота також є одним із засобів вивчення англійської.  Дорослі вчаться говорити, а також чути і розуміти один одного.  Розуміти сказане кимось (особливо, якщо учень такий же початківнць, як і Ви).  Робота в групі мотивує Вас говорити: доповнити іншого, додати щось своє, а також допомагає залишатися активним протягом всього курсу англійської мови.

Види навчання англійської мови

У виборі форми радимо керуватися особистим досвідом – школа і університет дали Вам зрозуміти, як хочеться вчитися, а як не хочеться.

А тепер поговоримо про те, до чого ми прагнемо – результати!

Скільки часу мені потрібно, щоб розмовляти з носіями?  І вони мене розуміли?

У NextLevel 6 рівнів вивчення англійської для дорослих: Starter, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced.  Про кожен з них докладніше читайте в розділі «Курси», далі «Для дорослих».  Словниковий запас, теми кожного з рівнів – все є на сайті!

Час досягнення:

  • Starter – 4 місяці.
  • Elementary – 4 місяці.
  • Pre-Intermediate – 4 місяці.
  • Intermediate – 4 місяці.
  • Upper Intermediate – 4 місяці.
  • Advanced – 6 місяців.

Всього 4 місяці – і Ви вже без сорому відповідаєте іноземцям на вулиці!  Все залежить від мотивації!

А чи варто мені переходити на онлайн-навчання?  Або краще в школі?

Тема поширена, тому ми написали цілу статтю з приводу «онлайну і офлайна» (розділ «Блог»).

На замітку: будь-який з цих рівнів досягається як офлайн, так і онлайн.  Наші вчителі цінують і Ваш, і наш час!

А їздити далеко?

Школа NextLevel знаходиться за адресою: місто Київ, проспект Миру, 4. Ми – знахідка для Лівого берега Києва!  До речі, до нас легко дістатися від метро Лівобережної і Дарниці.

Відповісти на всі питання неможливо, але ми це зробимо – телефонуйте за нашим контактним номером, уточнюйте все, що Вас цікавить!  Ми допоможемо й будемо чекати на Вас в NextLevel.

Ви створюєте знання, знання створюють Вас.Залиш заявку на курс!  

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.