Фрази, які допоможуть пройти співбесіду англійською

dlya-sobesedovaniya
Якщо ви плануєте влаштуватися на хорошу роботу, необхідно до цього ретельно підготуватися. Нерідко від кандидатів вимагають знання англійської мови на досить високому рівні. Корисні фрази для співбесіди англійською допоможуть показати себе з найкращого боку і викликати довіру у роботодавця.

Ключові фрази для вдалого проходження співбесіди

Готуючись до бесіди з майбутнім керівником, буде непогано наперед підготувати шаблони, адже іноді навіть стандартні фрази для співбесіди англійською можуть дуже виручити. Самостійно не завжди вдається прорахувати набір питань і підготувати на них відповіді. Школа Next Level з радістю допоможе скласти такий список і буде радіти разом зі своїм учнем, коли він досягне бажаного результату.

Співбесіда на англійській, як правило, починається з фрази «Nice day, is not it?». Не варто вигадувати якісь витіюваті відповідь. Досить відповісти коротко і ввічливо: «It’s a really great day, thank you». На цьому реченні зав’язується розмова, важливо заручитися підтримкою і задати позитивний тон.

Кожен роботодавець має намір прийняти в свою команду відповідального і виконавчого співробітника, тому при першій зустрічі він обов’язково попросить розповісти про себе, про свої особистісні якості. Які ж ключові фрази на співбесіді англійською допоможуть викликати до себе цікавість? Розглянемо найефективніші з них:

  1. «Self-motivated». Таке поєднання слів дасть зрозуміти, що людина вміє ставити цілі, шукати способи їх досягнення.
  2. «Detail-oriented». Іноді бути просто уважним недостатньо. Якщо претендент на посаду скаже, що він вміє концентруватися на деталях і опрацьовувати все до дрібниць, роботодавцеві неодмінно не завадить такий відповідальний співробітник в колективі.
  3. «Troubleshooter». В будь-якій роботі трапляються непередбачувані ситуації, при цьому дотримання дедлайнів дуже важливо. Якщо людина скаже, що він troubleshooter, керівник зрозуміє, що може розраховувати на якісне виконання роботи в чітко обумовлені терміни.
  4. «Team player». Успіх будь-якої компанії багато в чому залежить від злагодженої командної роботи. Тому важливо вжитися в колектив і діяти як єдине ціле. Людина «team player» матиме додаткову перевагу при прийомі на роботу.
  5. «Computer literate». У сучасному світі дуже важливо добре володіти комп’ютером, адже майже вся база переведена в електронну мережу. Кандидат на вакансію з досвідом роботи з різноманітним програмним забезпеченням на хорошому рівні явно зацікавить більше ніж той, який тільки чув про програми, але з ними не працював. Тому, якщо такі навички є, необхідно обов’язково сказати, що ви «computer literate».

Зрозуміло, що співбесіда ведеться в режимі запитань-відповідей. Однак, як правило, під кінець спілкування, керівник поцікавиться чи немає зворотних питань у кандидата. У цей момент можна поцікавитися про перспективи розвитку компанії, запитавши «What are the prospects for growth and advancement in this company»? Також варто запитати чи є випробувальний термін і на який період часу він розрахований. Для цього грамотно можна сказати «How long will the probation period last»?

Крім ключових фраз, є також перелік словосполучень і пропозицій, які краще не використовувати. Кілька зверхньо звучать фрази «No problem» або «No worries». Краще говорити, що ви будете намагатися виконувати свої обов’язки якісно і старанно.

Якщо керівник буде питати чому зацікавила саме ця вакансія, то не варто говорити окремо про свій розвиток і особистісних інтересах. Варто згадати про колектив та командну роботу.

Представники школи Next Level радять підготувати для себе план відповідей на найпоширеніші питання. А якщо виникають проблеми, вчителі допоможуть скласти ефектні речення, які допоможуть показати людину з кращого боку.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.