Чи можна вивчити англійську онлайн?

chi-mozhna-vivchiti-anglijsku-onlajn
З кожним роком все більше мовних центрів пропонують вивчати англійську дистанційно. Викладачі записують курс відеоуроків, проводять заняття за допомогою Zoom та Skype, розробляють інтерактивні навчальні матеріали. Давайте спробуємо розібратися, наскільки ефективно вивчення англійської онлайн і яких правил слід дотримуватися, щоб отримати максимальний результат.

Як вивчити англійську вдома?

Цим питанням задаються ті, хто зовсім не знає англійську, або вчили її в школі багато років тому. Переваги онлайн вивчення мови в тому, що займатися ви можете у будь-який зручний час. Переглядати уроки та виконувати завдання можна під час поїздки на роботу, в обідню перерву або перед сном. А якщо вам довелося поїхати у відрядження чи відпустку, не варто переживати, що ви пропустите важливі теми. Онлайн навчання доступне де б ви не знаходилися, достатньо мати стабільне підключення до мережі інтернет та мобільний пристрій. Початківцям доведеться вчити англійську з азів.

  1. Вивчення будь-якої мови починається з алфавіту. Всього в англійському алфавіті налічується 26 літер, але самі по собі та в різних поєднаннях вони утворюють 44 звуки. Їх варто запам’ятовувати лише в контексті слів, інакше заучування не матиме жодного сенсу. Найефективнішою методикою запам’ятовування визнано використання карток. Напишіть на кожній з них літеру та слово, яке починається на цю літеру. Так ви зможете не тільки запам’ятати алфавіт та вимову звуків, але й почнете нарощувати словниковий запас.
  2. Спробуйте вимовити по літерах різні слова, так, ніби співрозмовник погано чує вас по телефону. Тим самим ви краще запам’ятаєте звук, який означає кожна буква.
  3. Намагайтеся запам’ятати не окремі слова, а цілі фрази. Так ви відразу будете запам’ятовувати, які словосполучення найчастіше зустрічаються в усному та письмовому мовленні. Не намагайтеся запам’ятати якнайбільше фраз в один день. При вивченні 15 фраз щодня ви матимете час для повторення вже вивченого матеріалу.

izucheniye-angliyskogo-s-nulya

Після того як ви вивчите алфавіт, базові слова та вирази, починайте дивитися фільми англійською без перекладу. З цього етапу можуть почати займатися і ті, хто вже вивчав англійську, але знання потрібно освіжити. Усі незнайомі фрази виписуйте та перекладайте за допомогою словника. Ефективний метод запам’ятовування – прослуховування подкастів. У мережі ви зможете знайти будь-які цікаві теми. Все ж таки теорія це одне, а ось жива мова від носія сприймається зовсім по-іншому. Прослуховування подкастів допоможе краще сприймати англійську мову на слух, звикнути до вимови та акценту.

Якщо ви любите спілкуватися, скористайтеся сервісами, де носії різних мов не проти навчити одне одного. Там ви зможете знайти нових друзів, знайти однодумців, розширити кругозір і попрактикувати свою англійську. Будьте обережні, часто на таких сайтах пропонують сплатити послуги навчання. Мета створення таких сервісів – безкоштовна мовна практика.

Як мотивувати себе вивчити англійську онлайн?

Якщо ви поставили собі за мету вивчити англійську мову, значить для цього є причина. Можливо, ви хочете почуватися комфортно в подорожах, познайомитися з жителями інших країн, а може, ви плануєте переїзд за кордон або знання англійської мови потрібно для отримання перспективної роботи. Не забувайте про свою мрію та рухайтеся до неї крок за кроком.

Потрібно визнати, що процес вивчення іноземної мови нешвидкий. Щоб вийти на рівень, коли ви зможете з легкістю спілкуватися зі співрозмовником на різні побутові теми, сприймати мову на слух, необхідно приблизно рік щоденних занять. У вивченні мови важлива регулярність.

Тепер ви дізналися, як вивчити англійську онлайн. Мовна школа Next Level пропонує власну програму з вивчення англійської мови не виходячи з дому. Щоб займатися найефективнішою для вас програмою, необхідно пройти безкоштовний тест на визначення рівня знання мови.

Заняття онлайн можуть проходити індивідуально або в групі, залежно від вашого бажання.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.