Advanced – все, що потрібно знати про цей рівень

У багатьох, хто тільки починає вивчати англійську мову, виникає запитання: Advanced – це який рівень? Існує шкала мовної компетенції, що визнана європейськими країнами (CEFR). Відповідно до цієї шкали, рівень Advanced позначається як С1. Усього існує 6 рівнів володіння мовою від A1 до С2.

Для рівня Advanced характерне розуміння об’ємних складних текстів будь-якої тематики, розпізнавання прихованих значень фраз та виразів. При рівні знання англійської С1 потрібно вміти говорити спонтанно та побіжно, ефективно використовувати мову для спілкування у професійній сфері, розуміти фільми та наукові доповіді.

Що дає знання англійської мови на рівні Advanced

Найбільший рівень С2 потрібен тим, хто планує займатися науковою діяльністю в США або Великобританії. Його освоєння означає, що людина здатна порозумітися і розуміти нарівні з носіями мови.

Рівень С1 цілком достатній у тому, щоб із легкістю адаптуватися серед англомовного суспільства, не відчувати дискомфорту під час спілкування. З його допомогою можна легко мати корисні знайомства, будувати кар’єру, здобувати освіту в кращих університетах.

адванс

Давайте поговоримо докладніше про те, які знання вам потрібно мати, щоб сміливо сказати – ваш рівень знання англійської Advanced.

Розмовна мова

Просунуте володіння англійською мовою передбачає оперування щонайменше 5000 слів. А кількість тем, які ви відразу можете розкрити, більше 100.

 • Почуття та емоції.
 • Вікова криза після 35.
 • Історичні події та пам’ятні дати.
 • Життя та адаптація в іншій країні.
 • Туризм та умови проживання у різних країнах.
 • Права виборців.
 • Сучасне мистецтво: кінематограф, живопис, література.
 • Наука та сучасні технології.

Це лише мала частина з тем, на які ви повинні вміти спілкуватись без попередньої підготовки. При цьому потрібно користуватись фразеологізмами та ідіомами, знати популярні приказки та доречно їх застосовувати. Advanced, що освоїв рівень, однаково легко може підтримати розмову і на дружній вечірці серед носіїв мови, і на світському прийомі, і взяти участь у суперечках на будь-якому інтернет-форумі.

Один із показників володіння мовою на рівні С1 – можливість висловити одну й ту саму думку зовсім різними словами та виразами.

Навички читання

Advanced – просунутий рівень, це все сказано. Потрібно вміти читати твори будь-якого жанру та повністю розуміти зміст написаного. Щодо технічних текстів, необхідно їх розуміти, якщо вони мають середній рівень складності.

Ви не повинні викликати труднощів статті таких видань, як Bloomberg, New York Times. Щоб постійно поповнювати свій словниковий запас, рекомендується читати тексти різної тематики: як художні твори, а й науково-популярну літературу, технічну.

адванс12

Читання текстів передбачає навички визначення ключових слів, вміння зробити коротку анотацію прочитаного, усне переказування тексту і здатність висловити особисту аргументовану точку зору на проблему, порушену в тексті.

Граматика рівня Advanced

Розвинений рівень передбачає, що ви використовуєте будь-які граматичні конструкції і не помиляєтесь у правилах. Основні граматичні правила вивчають рівнях A1-B2. Звичайно, досягнення рівня С1 автоматично передбачає, що всі теми були вами успішно освоєні.

Звісно, вивчення мови лише на рівні С1 не закінчується. Але Advanced рівень англійської передбачає, що ви можете самостійно знайти джерела по темі, що вас цікавить.

Поради, як підвищити рівень англійської до Advanced

 1. Постаратися спілкуватися частіше з носіями мови, які мають різний акцент. Це сприяє розвитку можливості зрозуміти будь-кого говорить.
 2. Постійно відпрацьовувати практично застосування граматичних правил, приділяючи особливу увагу темам, які викликають труднощі.
 3. Слідкувати за новинами у світі, щоб підтримати будь-яку розмову та проявити себе як цікавого співрозмовника. Візьміть собі за правило читати перед сном або під час сніданку англомовні джерела новин.
 4. Читайте блоги англомовних вчених. З них ви почерпнете багато корисних слів.
 5. Намагайтеся структурувати нові слова, які ви дізнаєтесь. Наприклад, сформуйте список: ця група слів стане в нагоді на вечірці, інша при обговоренні економічних питань.
 6. Запишіться до розмовного клубу. Добре, якщо його учасниками будуть носії мови. Жива мова допоможе вдосконалити рівень та наблизити знання до рівня тих, для кого англійська – рідна мова.

У мовній школі Next Level проводять уроки англійської для дорослих. І новачки, і володарі найвищого рівня можуть займатися з нашими викладачами. Знання англійської мови на відповідному рівні відкриє перед вами нові можливості, а ми вам допоможемо підвищити знання мови з нуля до рівня Advanced.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.