10 причин, чому варто вивчати англійську

10-prichin

Правильна мотивація до вивчення англійської творить чудеса. Знання – це унікальна суперздатність, яка дійсно допомагає в найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Володіння англійською мовою відчиняє перед вами безліч дверей, які до цього залишалися замкненими.

Кожен учень нашої школи з упевненістю скаже, що англійська поліпшила його життя. Хочете так само? Приходьте до нас! А поки ми розповімо про десять причини, чому варто почати навчання, щоб вам було легше визначитися.

10 причин, чому вивчення англійської – краще рішення в вашому житті

  1. Безліч доступних вакансій. Хороша робота займає одне з головних місць в житті кожної людини. Відомо, що загальною вимогою в більшості великих світових компаній є володіння англійською мовою, а в деяких з них співробітники повинні вести спілкування виключно по-англійськи. В умовах сучасності фахівці з різних країн часто співпрацюють і обмінюються даними саме англійською – мовою міжнародного спілкування №1. Знання знадобляться не тільки для працевлаштування в компанію Великобританії, США або Австралії, але і в будь-яку іншу міжнародну. Наприклад, в великі корейські корпорації, такі як LG або Samsung. Ще володіння англійською знадобиться для роботи в готельному і туристичному бізнесі.
  2. Розширення кругозору та підвищення вашої освіченості. Якщо ви опануєте англійську, з’явиться шанс відкрити для себе багато нової та цікавої інформації. Ви зможете легко почати курс з будь-якого іншого предмету, який ведуть англійською його носії. При цьому ви не просто підвищите рівень своєї освіти, а й відточите знання мови, вслухаючись в інтонації викладача, розширюючи словниковий запас і знайомлячись зі сленгом. Також є багато художніх книг, досліджень з історії, наукових робіт, оригінал яких написали англійською. Читаючи їх, ви вдумайтеся в істинний сенс, вкладений автором в свою працю.
  3. Комфортні подорожі по світу. Знаючи мову, куди б ви не поїхали, скрізь будете почувати себе впевнено і зможете невимушено розмовляти з місцевими жителями. Англійська стане в нагоді вам в готелі, на ринку і в магазині. Вона істотно спростить життя і вирішить можливі труднощі зі спілкуванням в подорожах.
  4. Мова міжнародного спілкування. Широке поширення по світу англійська отримала завдяки економічній силі Великобританії і США. Володіння нею робить вас частиною всесвітнього спілкування. Зараз англійською говорять не тільки в цілях бізнесу, а й для об’єднання людей з різних країн. З її допомогою легко подорожувати, відкривати для себе нові культури, заводити друзів, читати новини, книги і блоги, слухати і розуміти значення пісень.
  5. Знайомство з англійською культурою. Мова є невід’ємною частиною культури будь-якої країни. Володіючи англійською, ви станете краще розуміти спосіб мислення людей з англомовних країн. Щоб грамотно говорити по-англійськи, вам потрібно не просто визубрити необхідну базу. Слід також розібратися в інтонації, міміці і мові тіла носіїв.
  6. Англійська – це проста мова. Якщо ви думаєте, що вивчати іноземну занадто важко, ви помиляєтеся. Звичайно, жителям Європи, таким як німці і французи, вивчити англійську набагато легше, так як він в чомусь схожий з їх рідною мовою, але для нас це теж не так важко, як здавалося б. Завдяки широкій поширеності мови є безліч доступних для ознайомлення матеріалів і ресурсів. В інтернеті багато інформації, яку можна використовувати з користю. Систематизувати і правильно подати знання допоможе хороший викладач.
  7. Впевнений крок у світ науки. Англійська – це світова мова науки. На ній публікуються дослідження, реферати та інші роботи, а також ведеться спілкування в науковому світі. Якщо ви хочете стати лікарем, фармацевтом, інженером, біологом або в цілому зв’язати своє життя з наукою, англійська вам просто необхідний.
  8. Знайомство з новими людьми. Для багатьох мотивацією до вивчення англійської стає можливість завести романтичні знайомства з іноземцями. А чому б і ні? Якщо ви самотні, спробуйте. Тим більше що спілкування з англомовною людиною стане хорошою практикою в процесі вивчення мови.
  9. Зростання впевненості в собі. Як мінімум, знання англійської прикрасить ваше резюме. Крім того, ви заслужите повагу людей, ваша думка стане для них авторитетною. Ви побачите, що з вами хочуть спілкуватися, ви цікаві, і тим самим впевненість в собі зросте у багато разів.
  10. Відмінна зарядка для мозку. Не секрет, що вивчення англійської тренує ваш розум. З кожним заняттям ви будете ставати розумнішими, впевненішим в собі, кориснішим для людей. Завдяки цьому зможете знайти хорошу роботу і завести цікаві знайомства.

Ви вже вирішили почати вчити англійську мову? Школа Next Level чекає вас!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.