10 причин, чому варто вивчати англійську

10-prichin

Правильна мотивація до вивчення англійської творить чудеса. Знання – це унікальна суперздатність, яка дійсно допомагає в найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Володіння англійською мовою відчиняє перед вами безліч дверей, які до цього залишалися замкненими.

Кожен учень нашої школи з упевненістю скаже, що англійська поліпшила його життя. Хочете так само? Приходьте до нас! А поки ми розповімо про десять причини, чому варто почати навчання, щоб вам було легше визначитися.

10 причин, чому вивчення англійської – краще рішення в вашому житті

 1. Безліч доступних вакансій. Хороша робота займає одне з головних місць в житті кожної людини. Відомо, що загальною вимогою в більшості великих світових компаній є володіння англійською мовою, а в деяких з них співробітники повинні вести спілкування виключно по-англійськи. В умовах сучасності фахівці з різних країн часто співпрацюють і обмінюються даними саме англійською – мовою міжнародного спілкування №1. Знання знадобляться не тільки для працевлаштування в компанію Великобританії, США або Австралії, але і в будь-яку іншу міжнародну. Наприклад, в великі корейські корпорації, такі як LG або Samsung. Ще володіння англійською знадобиться для роботи в готельному і туристичному бізнесі.
 2. Розширення кругозору та підвищення вашої освіченості. Якщо ви опануєте англійську, з’явиться шанс відкрити для себе багато нової та цікавої інформації. Ви зможете легко почати курс з будь-якого іншого предмету, який ведуть англійською його носії. При цьому ви не просто підвищите рівень своєї освіти, а й відточите знання мови, вслухаючись в інтонації викладача, розширюючи словниковий запас і знайомлячись зі сленгом. Також є багато художніх книг, досліджень з історії, наукових робіт, оригінал яких написали англійською. Читаючи їх, ви вдумайтеся в істинний сенс, вкладений автором в свою працю.
 3. Комфортні подорожі по світу. Знаючи мову, куди б ви не поїхали, скрізь будете почувати себе впевнено і зможете невимушено розмовляти з місцевими жителями. Англійська стане в нагоді вам в готелі, на ринку і в магазині. Вона істотно спростить життя і вирішить можливі труднощі зі спілкуванням в подорожах.
 4. Мова міжнародного спілкування. Широке поширення по світу англійська отримала завдяки економічній силі Великобританії і США. Володіння нею робить вас частиною всесвітнього спілкування. Зараз англійською говорять не тільки в цілях бізнесу, а й для об’єднання людей з різних країн. З її допомогою легко подорожувати, відкривати для себе нові культури, заводити друзів, читати новини, книги і блоги, слухати і розуміти значення пісень.
 5. Знайомство з англійською культурою. Мова є невід’ємною частиною культури будь-якої країни. Володіючи англійською, ви станете краще розуміти спосіб мислення людей з англомовних країн. Щоб грамотно говорити по-англійськи, вам потрібно не просто визубрити необхідну базу. Слід також розібратися в інтонації, міміці і мові тіла носіїв.
 6. Англійська – це проста мова. Якщо ви думаєте, що вивчати іноземну занадто важко, ви помиляєтеся. Звичайно, жителям Європи, таким як німці і французи, вивчити англійську набагато легше, так як він в чомусь схожий з їх рідною мовою, але для нас це теж не так важко, як здавалося б. Завдяки широкій поширеності мови є безліч доступних для ознайомлення матеріалів і ресурсів. В інтернеті багато інформації, яку можна використовувати з користю. Систематизувати і правильно подати знання допоможе хороший викладач.
 7. Впевнений крок у світ науки. Англійська – це світова мова науки. На ній публікуються дослідження, реферати та інші роботи, а також ведеться спілкування в науковому світі. Якщо ви хочете стати лікарем, фармацевтом, інженером, біологом або в цілому зв’язати своє життя з наукою, англійська вам просто необхідний.
 8. Знайомство з новими людьми. Для багатьох мотивацією до вивчення англійської стає можливість завести романтичні знайомства з іноземцями. А чому б і ні? Якщо ви самотні, спробуйте. Тим більше що спілкування з англомовною людиною стане хорошою практикою в процесі вивчення мови.
 9. Зростання впевненості в собі. Як мінімум, знання англійської прикрасить ваше резюме. Крім того, ви заслужите повагу людей, ваша думка стане для них авторитетною. Ви побачите, що з вами хочуть спілкуватися, ви цікаві, і тим самим впевненість в собі зросте у багато разів.
 10. Відмінна зарядка для мозку. Не секрет, що вивчення англійської тренує ваш розум. З кожним заняттям ви будете ставати розумнішими, впевненішим в собі, кориснішим для людей. Завдяки цьому зможете знайти хорошу роботу і завести цікаві знайомства.

Ви вже вирішили почати вчити англійську мову? Школа Next Level чекає вас!

  Цікаві статті

  Login

  Create a new account

  wpDiscuz
  Запишіться прямо зараз!
  Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.