testu-angliskii

Плануючи вступати до закордонного університету, працевлаштовуючись в закордонну компанію або переїжджаючи на постійне місце проживання до іншої держави, ви неодмінно зіткнетеся з такою обов’язковою умовою, як здача міжнародного екзамену з англійської мови на її знання. Успішне проходження тестів гарантує досягнення поставленої мети. Кінцевим результатом буде отримання спеціального сертифікату, який підтвердить володіння мовою на конкретному рівні.

Різновидів міжнародних іспитів досить багато, тому важливо підібрати відповідний тест. Яка у тебе англійська при цьому має першорядне значення. Тому слід добре підготуватися до здачі іспиту. Кращим варіантом буде звернутися за допомогою до фахівців школи Next Level, які професійно підготують до відповідного іспиту.

Давайте розберемося, які є тести, і який з них слід вибрати для досягнення конкретних цілей.

Які міжнародні іспити з англійської існують?

Існуючі сьогодні іспити або тестування були спеціально підготовлені для людей, які не є носіями цієї мови, а тих, хто вивчає її в якості іноземної. Екзаменаційне тестування підбирається відповідно до держави, куди ви плануєте переїхати для роботи або навчання. Затребуваними і популярними на сьогоднішній день вважаються TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge ESOL exams.

Давайте розглянемо кожен з перерахованих вище іспитів більш докладно:

  1. TOEFL. Тест під назвою Test Of English as a Foreign Language є американським варіантом аналогічного іспиту IELTS. Тому він підходить для людей, серйозно плануючих переїзд на постійне місце проживання в Америку або Канаду, а також для вступників до деяких з престижних європейських чи азіатських ВНЗ. Існує 3 види тестів TOEFL, за якими ви зможете відповісти на питання, який у мене рівень англійської: тест PBT, CBT і IBT. Останній є найбільш затребуваним і здається за допомогою інтернету. Отриманий після успішного проходження тесту сертифікат діє 2 роки.
  2. IELTS. Повна назва International English Language Testing System (або IELTS) – це екзаменаційна система, яка визначає ваші знання з англійської, і визнана в 110 країнах. Необхідно здавати при отриманні освіти або імміграції в одну з англомовних країн. Виходячи з мети, потрібно пройти Загальний або Академічний тест. Даний іспит розділений на 4 частини: читання, письмо, розмовна мова та аудіювання. Англійська мова перевіряється у всіх аспектах протягом чітко встановленого часу. Сертифікат вважається чинним протягом двох років, починаючи з дати оголошення результату.
  3. TOEIC. Повна назва Test Of English for International Communication (або TOEIC) перевіряє ваші навички з англійської в сфері бізнесу. Сертифікація також діє 2 роки, тому якщо ви запланували працевлаштування в будь-якій міжнародної компанії, здати цей тест рекомендовано безпосередньо перед цим.
  4. Cambridge ESOL exams. Отримання цих екзаменаційних сертифікатів знадобиться, якщо ви будете вступати на навчання або влаштовуватися працювати в таких країнах, як Австралія, Великобританія, США або інших, де державною є англійська мова. Рівень знань визначають загальні кембріджські тести, такі як PET (для середнього рівня), KET (для базового рівня), FCE (призначається для рівня Upper-Intermediate), CAE (для підтвердження рівня Advanced), CPE (для Proficiency). Також є вузькоспеціалізовані тести для різних професійних сфер: BEC (для торговельної сфери та бізнесу), TKT (для людей, які викладають англійську), ILEC (потрібен для студентів та практикуючих юристів), ICFE (для фінансової сфери). Додатково створили екзаменаційні тести для дітей різного віку під назвою Cambridge Young Learners Exams.

Тепер ви знаєте, які міжнародні англійські іспити найбільш затребувані в світі. Професійні викладачі школи англійської мови Next Level якісно підготують вас до успішної здачі будь-якого з перерахованих вище тестів. Досягайте успіху разом з нами!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.