Як обрати школу англійської мови?

Як обрати школу англійської мови?

Школа = твої знання = твоє майбутнє.

Чому шкіл англійської так багато?

Тому, що «англійська- це модно», «найкраща інвестиція – це в себе», «а ми – унікальні» і ще багато проявів екзистенціальної психології або просто реклами.  Не у кожної школи є своя перевага, але на кожних курсах є талановиті викладачі.  Але не радимо купувати повний 4-х-тижневий курс після того, як побачиш барвистий сайт!

Перша школа англійської мови EF International Language School з’являється в Кембриджі в 1978 році.  Після цього мовою зацікавилися маси.  А ажіотаж не припинився і до сьогодні!  Це логічно: попит породжує продаж.  Люди хочуть знання, а здатних філологів все більше.

А чи не піти мені до особистого репетитора?

У кожній хорошій школі англійської мови є індивідуальні заняття, тому питання відпадає саме собою.  Взагалі, тим, хто вважає, що тільки індивідуальні заняття дають результат – сором і ганьба.  Ви не замислювалися над тим, як мотивує конкуренція?  Так, в групі ви на рівних, але потішити свою самооцінку та здивувати всіх своєю вимовою теж хочеться.

Загалом, на індивідуальному занятті ти перескочиш через себе, а на груповому – через усіх, включаючи себе.

На що дивитися при виборі курсів мови?

Критеріїв – маса: наявність сертифікатів, ліцензія, оплата, педагоги, вік, форма навчання.  Вхух, перерахувати все не вийде!

 • А давай будемо вчитися на чужих помилках і розглянемо кілька ситуацій!Аня, 28 років.  Побачила цікаву рекламу, нібито школа без домашніх завдань та інші фішки.  Педагог – надихає, офіси – красиві, все за планом.  Аня пройшла 3-х-місячний курс, після якого їй сказали:

 – Дякую за Вашу віддачу!  Можливо, хочете залишити відгук?  – Аня каже:

 – Так, звичайно, тільки ви забули мені сертифікат подарувати, я ж курс пройшла.

 – Який сертифікат?

 – Який сертифікат?

І з такою проблемою стикаються маси!

 • Як вирішити: дізнайся, чи є у курсів акредитація, яка дозволить їм дати тобі сертифікат.  Зазвичай, школи спрямовані на підвищення твого рівня мови, а ліцензованих іспитів типу IELTS в програмі немає.Григорій, 45 років.  Нарешті знайшов класні курси: і рекомендації хороші, і вчителі зі стажем.  Без зайвої думки він придбав річний абонемент (ух!).  Походив тиждень-другий, бачить, що прогресу немає, так і перестав ходити.  Ось вони – чергові невдалі курси.
 • Як вирішити: щоб курси не стали «черговими», відвідай пробне заняття, групове або індивідуальне.  Не соромся і не хвилюйся – чесна школа проведе чесне пробне заняття!Катерина, 20 років.  Записалася в школу англійської, досить дорогу, але вирішила, що якщо раптом не піде – скористається системою повернення коштів.  Загалом, навчання не пішло, звернулася до менеджера щоб повернути свої грошенята.  Виявилося, що повернення грошей у них немає і Катя пішла в сльозах.

Як вирішити: при виборі школи уточнюй, чи є там функція повернення грошей або система Money Back – це той випадок, коли ти купуєш абонемент за повну вартість, але якщо під час нього ти різко захочеш відмовитися, вся сума повернеться до тебе назад.  Приємний бонус, так би мовити.

 • Валерій, 37 років.  Підприємець, який потребує знань з бізнес-англійської.  Він знайшов престижну школу з гучною назвою, а після курсу рівень його знань перетворився з B1 на В2.  Але ось невдача – з партнерами по справі Валерій поговорити не зміг, тому що він так і не дізнався, що таке investigatements.

Як вирішити: відразу поясни викладачеві свою мету – вивчення граматики досконало, перегляд фільмів мовою оригіналу або репетиторство.  Навіть самий компетентний Тічер не прочитає твої думки (на жаль).

Отже, складаємо безпрограшний чек-лист «Як обрати курси англійської мови»:

 1. Визначись, як ти хочеш підкорювати англійську мову – індивідуально, з іншими завойовниками або онлайн.
 2. Визначись, навіщо тобі взагалі англійська мова.
 3. ВІДРАЗУ поясни вчителю свою мету, до того, як купиш курс, не скрізь викладають ту ж бізнес або мед-англійську!
 4. Запишися на пробне заняття, навіть на кілька – індив, група або онлайн.
 5. Уточнюй, чи дає твоя школа сертифікат або, може, вона знаходиться при якомусь університеті – після проходження мовного спринту ти з більшою ймовірністю зможеш туди вступити!
 6. Дізнайся вартість у менеджера, а не на сайті – акції могли закінчитися, а курс долара різко впасти.
 7. Після всіх пробних занять виріши, куди тебе тягне.
 8. Вчися там, куди тебе тягне!

З Next Level обрати курс так само легко, як вивчити англійську!  Наші викладачі підготують тебе до IELTS (самі проходили), до відрядження в Америку (і міжнародний досвід у нас теж є) або просто до приємного спілкування на language-сервісах!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.