Як обрати школу англійської мови для дитини?

vybrat-shkolu-anglijskogo-yazyka
У сучасному світі знання англійської мови давно вже стало необхідністю, тому вивчати її рекомендується якомога раніше. Початок навчання має велике значення, як для дитини, так і для його батьків, перед якими часто постає питання: як вибрати онлайн чи офлайн школу англійської мови? Давайте розберемо основні критерії, за якими варто робити вибір.

Як обрати школу англійської мови для дітей різного віку?

У кожному віці є свої особливості навчання, які важливо враховувати при підборі школи:

 1. Дітки до трьох років. Вважається, що в такому зовсім юному віці малюк почне сприймати англійську на рівні з рідною мовою. Починати потроху навчати дитину вже можна, і якщо він не проявить цікавість, не варто засмучуватися, просто продовжити заняття пізніше. Спробуйте вчити маленького самі або ж знайдіть репетитора, чи спеціальні курси.
 2. Діти від трьох до шести років. Це вік, коли дитина з цікавістю пізнає світ. Знайдіть курси з веселими іграми і уважним викладачем, який допоможе малюкові полюбити іноземну мову.
 3. Діти від семи до дев’яти років. У цьому віці дітки не розуміють цінності англійської мови для них в майбутньому, тому їм потрібні заняття з невимушеною атмосферою, веселими іграми та цікавими завданнями.
 4. Школярі від десяти до дванадцяти років. У цей період приходить час для переходу від ігрової форми навчання до більш серйозної. Добре почати вивчати граматику.
 5. Підлітки від тринадцяти до сімнадцяти років. Будуть корисними як заняття в групі, так і з репетитором. У цьому віці важливо підтримати мотивацію, інтерес до мови і бажання дитини вчитися.

Цілі та потреби

Як вибрати школу англійської мови для дитини, щоб вона відповідала очікуванням сім’ї, була комфортною для дітей і давала позитивний результат в навчанні? В першу чергу важливо чітко визначити, чого ж ви хочете від занять. Спробуйте скласти список вимог, включивши в нього бажання дитини про те, що б він хотів дізнатися і якими мають бути уроки. Відповідно до вашими спільними прагненнями легше підібрати ідеальну школу, яка влаштує всіх членів сім’ї.

При виборі зверніть увагу на такі моменти:

 • Мотивація. На якість навчання має істотний вплив настрій дитини. Рекомендується пояснити їй наскільки важливим є вивчення іноземної мови і що буде його чекати на курсах. При виборі школи обов’язково варто врахувати бажання самої дитини: чи подобається їй розважальна форма навчання або він хоче дізнаватися більше нової інформації. Задоволення від занять впливає на їх результат.
 • Стиль навчання. У кожної дитини свій темп навчання і особливості сприйняття. Один швидко запам’ятовує нові слова, а інший легко зможе заговорити на англійській без акценту. Також у дітей різний темперамент – хтось посидючий, а хтось активний. Всі ці моменти потрібно враховувати, вибираючи курси. Бажано, щоб заняття були збалансованими і включали різні види навчання з урахуванням характеру дитини.
 • Очікування. При виборі школи не варто віддавати перевагу тільки бажанням дитини. Подумайте, чого ви очікуєте від уроків, як батько: підвищити успішність, спілкуватися з англомовними друзями або щось інше. Обговоріть з дитиною ваші очікування і підберіть відповідну школу, навчання в якій поліпшить його здатності і розширить кругозір.

Особливості вибору курсів англійської мови

З цілями визначилися, прийшов час вибрати найкращі курси в своєму місті. Вивчіть існуючі пропозиції, і вибирайте з урахуванням таких критеріїв:

 1. Спеціальний підхід до дитини. Вчити дітей англійської не так вже й легко. З цим впорається тільки досвідчений викладач і спеціально розроблена програма. Дізнайтеся, як в школі працюють з дітьми, адаптовані під них навчальні матеріали.
 2. Контроль знань. Грамотно складена програма, як правило, ділиться на блоки, в кінці яких перевіряються отримані знання. Це допомагає визначити рівень успішності і зрозуміти, на які теми слід зробити акцент або ще раз пропрацювати.
 3. Навчальні матеріали. Хорошою мотивацією до навчання будуть нові яскраві підручники. Подивіться, які матеріали пропонує школа, щоб вони підходили вашій дитині за віком. Хорошим бонусом буде наявність інтерактивних матеріалів, а також додаткових, таких як картки, відео, аудіо, плакати.
 4. Ігрові методи навчання. Для дітей важливо, щоб на занятті не було нудно. У цьому допомагають спеціальні ігрові методики, які передбачають активність і цікаві завдання. Запитайте, чи використовують на курсах такі методи навчання, і які саме.

Тепер ви знаєте, як вибрати найкращі курси англійської мови, і ми запрошуємо вас відвідати наше вступне заняття. Школа англійської Next Level в Києві – це те місце, де знайомство дитини з іноземною мовою буде цікавим, ефективним, веселим і принесе багато користі та позитивних емоцій.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.