Вартість курсів англійської мови в Києві

Вартість курсів англійської мови в Києві

Пошук гарних та недорогих курсів англійської мови в Києві – це досить велика проблема. Співвідношення ціни та якості часом може бути оманливим. Будьте обережні в своєму виборі і дивіться нашу добірку з вартістю курсів англійської в столиці України.

Вартість курсів у Києві,

як в одному з найдорожчих міст країни, може варіюватися від 500 до 2000 грн на місяць. Репетитори англійської, знову ж таки, в середньому, беруть від 120 грн за годину занять іноземною мовою. Ціна може ставитися і суто індивідуально, залежно від вашого рівня володіння мовою і ваших потреб. Наприклад, вартість для навчання новачка і того, хто хоче підготуватися до іспиту, буде різною.

Наприклад, заняття на досить популярних курсах Green Forest коштуватимуть 1325 грн в місяць. Платформа Green Forest є однією з найпопулярніших за запитами в Google. Якщо ви запишетесь на курси, то зможете відвідувати по три заняття в тиждень в групах до десяти чоловік. Тривалість занять – приблизно півтори години, а стандартний семестр у них триває всього чотири місяці.

Не менш відомі курси EnglishDom обійдуться вам у 2000 грн на місяць. EnglishDom – це освітня платформа, на якій ви будете вивчати англійську тет-а-тет з викладачем. Також студентам доступні розмовні онлайн-клуби, тренажери і мобільний додаток для вивчення мови. Заняття триває 50 хвилин і проходить двічі на тиждень.

Заняття в школі англійської Business English Academy будуть коштувати всього 540 гривень на місяць. Школа займається навчанням корпоративному англійської мови. Уроки проходять в групах до десяти чоловік двічі в тиждень. Загальна тривалість кожного заняття – 1 година, а семестр триває цілих 5 місяців.

Які курси відвідувати – виключно ваш вибір, але варто підходити до цього з розумом, зважуючи всі “за” і “проти”. Сподіваємося, що ви знайдете відповідні курси англійської в Києві і досягнете бажаних результатів!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.