Скільки часу потрібно на вивчення англійської мови?

 

Хочеш швидко вивчити англійську мову перед подорожжю, іспитом або просто для себе?

Скажемо відразу: неможливо пізнати всі секрети мови за кілька днів, зате ми допоможемо дізнатися, як трохи прискорити його вивчення.

По-перше, вам потрібна хороша послідовна програма. Якщо ви займаєтеся з викладачем (що набагато краще і ефективніше), тоді він надасть вам потрібні матеріали. При самостійному вивченні є ризик наштовхнутися на тонни інформації без структури. А англійська – мова послідовний, потрібно охоплювати всі поступово.

Спочатку вивчіть базу, а потім заглиблюйтеся в подробиці. Є думка, що для початкового розуміння англійської досить певного набору слів (кілька тисяч). Якщо у вас низький рівень, йдіть від простого до складного і не намагайтеся охопити те, що вам поки не потрібно.

Займайтеся з викладачем. Повірте, хороший учитель стане вашим кращим другом при вивченні мови. Він буде давати вам необхідні матеріали, відповість на всі питання і допоможе розібратися з домашніми завданнями. ДЗ – теж дуже важливий аспект, який допоможе вам закріпити вивчене.

Практикуватися у вільний час. Ніколи не втрачайте можливість подивитися улюблений серіал англійською (можна з субтитрами) або прочитати текст улюбленої пісні. Практика вдосконалює ваше розуміння мови і дозволить освоїти його в кілька разів швидше. Не потрібно боятися розмовляти і думати, що ви нічого не знаєте. Ви завжди можете відвідати розмовний клуб і, знайшовши хорошого співрозмовника, поговорити з ним англійською.

В середньому, щоб вивчити англійську з нуля до елементарного рівня, вам може знадобитися близько півроку. А на заволодіння ним досконало може піти кілька років наполегливої ​​праці і постійної практики.

Ідеальний варіант для тих, хто хоче швидко вивчити мову – занурення в мовне середовище.

Якщо у вас є можливість пожити в англомовній країні – це ваш карт бланш. На жаль, через пандемію ми рідко можемо дозволити собі виїзд за кордон, так що ви можете оплатити собі онлайн-курси. На них досвідчені викладачі ближче познайомлять вас з англійською мовою і дадуть всі необхідні знання.

 

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.