Рейтинг найкращих ВУЗів Великобританії

вузи-англии
Британські ВУЗи вважаються одними з найстаріших і найпопулярніших у всьому світі. Зробивши вибір на їхню користь, студенти здобувають чудову освіту та відмінний старт для побудови успішної кар’єри. Варто відзначити, що здобуття вищої освіти в Англії має свої відмінні риси:

 • багатий вибір програм навчання;
 • чудові бібліотеки;
 • університети чудово оснащені технічно;
 • надається максимальне стажування та практика;
 • моральним якостям студентів та їх розвитку приділяється достатньо уваги;
 • викладачі – це імениті вчені та прекрасні педагоги;
 • практикується індивідуальний підхід до студентів, персональне наставництво;
 • можна самостійно складати графік навчання, за необхідності є варіанти самонавчання;
 • уважне ставлення до іноземних студентів;
 • розвинені студентські спілки, різні університетські товариства та клуби за інтересами.

Найкращі університети Англії

Ми підготували для вас рейтинг, де зібрані найкращі університети Англії з бізнесу, міжнародних відносин, медицини та інших наук.

 1. Оксфордський університет (University of Oxford). Заслужене перше місце, адже знаменитий Оксфордський університет є провідним не лише у Британії, а й у всьому світі. Він не здає свої лідируючі позиції вже багато років.
 2. Кембріджський університет (University of Cambridge). У загальному світовому рейтингу він є третім, в Англії ж посідає почесне друге місце після Оксфорда. Вважається найкращим у біологічних науках. Складається Кембридж із 31 коледжу. cambridgeПри цьому у трьох із них навчаються виключно дівчата, а у чотирьох – лише аспіранти. Загалом в університеті 28 курсів. Примітно, що жоден університет поки що не побив рекорд Кембриджу з нобелівських лауреатів, які вчилися або викладали там. На сьогоднішній день їх налічується 88 осіб.
 3. Імперський коледж Лондона (Imperial College London). Це третій за престижністю ВУЗ Великої Британії. Заснований він був у першій половині ХХ ст. Головними напрямками тут є бізнес, медицина, інженерна справа, природничі науки. Його дослідники зробили такі важливі світові відкриття, як експрес-тест на ВІЛ, можливість перетворити сонячне світло на матерію, засіб для лікування множинної мієломи. У ВУЗі великий відсоток іноземних студентів, оскільки він активно бере участь у програмах з обміну та стажуванням.
 4. University College London. Цей університет був відкритий у Лондоні першим, сталося це у 1836 р. Тут першими у країні почали навчати студентів різних національностей, а також конфесій та статевої приналежності. У стінах вишу було створено першу спілку студентів у країні. До сьогодні в UCL не було створено жодного релігійного центру чи клубу, а більшість студентів – іноземці. У цьому 3% учнів мають обмежені фізичні можливості. Факультет іноземних мов та хімії відкрилися в UCL першими, а зараз їх уже 11.
 5. Лондонська школа з економіки та політичних наук (London School of Economics and Political Science). У сфері навчання суспільних наук ця школа поступається лише Гарварду. Найкращими спеціальностями тут вважаються: журналістика, політологія, соціологія, економіка, географія, соцполітика. Цікавий факт: школа випустила 52 чинних чи колишніх глав різних країн. З її стін вийшло багато мільярдерів, більше, ніж з інших європейських вузів. LSE має 22 кафедри, які повністю охоплюють суспільні науки. У школи найбільша профільна бібліотека є відкриті лекції для широкої публіки.
 6. Едінбурзький університет (University of Edinburgh). До цього шотландського університету надходить велика кількість заявок. Тут навчалися такі відомі особи, як Ч. Дарвін та А. Сміт, а також понад двадцять нобелівських лауреатів. Рейтинг найкращих ВУЗів ВеликобританіїУніверситет містить 3 коледжі із двадцятьма школами. На сьогоднішній день ВУЗ лідирує у програмі з обміну Erasmus+, має угоди з більш ніж 250 європейськими університетами.
 7. Королівський коледж Лондона (King’s College London). Цей ВУЗ патронує королева, він є одним із найстаріших, найбільших і найпрестижніших у Британії. Має 9 факультетів з безліччю відділів та центрів для досліджень. Цей коледж є найбільшим у Європі з медичного навчання, а також біомедичними дослідженнями. Вчилися тут неодноразово отримували нобелівські премії, брали участь у відкритті структури ДНК і гепатиту З, стояли біля витоків клонування та штучного запліднення. Ще тут навчалися письменники, політики, глави держав, навіть володарі премії «Оскар».
 8. Манчестерський університет (University of Manchester). Зі стін цього вишу вийшло багато нобелівських лауреатів. На 4-х факультетах викладають понад п’ятсот програм з таких дисциплін, як фізика, гуманітарні та природничі науки, медицина, інженерія. Найпопулярніші напрями у навчанні – право, економіка, біологія та фізика.
 9. Уорікський університет (University of Warwick). Цей досить молодий виш, що відкрився 1965 р., вже завоював репутацію зразкового навчального закладу. У складі університету є факультети медицини, мистецтв, соціальних наук, інженерії. Навчальний заклад може пишатися досягненнями у галузі філології, історії, математики, англійської мови та літератури, а також соціальних наук та управління.
 10. Брістольський університет (University of Bristol). У вузі 6 факультетів із понад 200 програмами, де навчаються 18 тисяч студентів. Високу популярність отримали напрями з фінансів, медицини, економіки, управління, а також соціальних наук. Університет прославився результатами, яких його вчені досягли у сфері педагогіки, океанології та фізичної географії.

Вивчивши рейтинг престижних університетів Британії, ви можете підібрати для себе ВУЗ з міжнародних відносин, економіки, медицини та інших цікавих дисциплін для отримання блискучої освіти. А якщо ви хочете ґрунтовно підготуватися до вступу, записуйтесь на курси англійської до школи Next Level.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.