Рейтинг найкращих ВУЗів Великобританії
Британські ВУЗи вважаються одними з найстаріших і найпопулярніших у всьому світі. Зробивши вибір на їхню користь, студенти здобувають чудову освіту та відмінний старт для побудови успішної кар’єри. Варто відзначити, що здобуття вищої освіти в Англії має свої відмінні риси:
- багатий вибір програм навчання;
- чудові бібліотеки;
- університети чудово оснащені технічно;
- надається максимальне стажування та практика;
- моральним якостям студентів та їх розвитку приділяється достатньо уваги;
- викладачі – це імениті вчені та прекрасні педагоги;
- практикується індивідуальний підхід до студентів, персональне наставництво;
- можна самостійно складати графік навчання, за необхідності є варіанти самонавчання;
- уважне ставлення до іноземних студентів;
- розвинені студентські спілки, різні університетські товариства та клуби за інтересами.
Найкращі університети Англії
Ми підготували для вас рейтинг, де зібрані найкращі університети Англії з бізнесу, міжнародних відносин, медицини та інших наук.
- Оксфордський університет (University of Oxford). Заслужене перше місце, адже знаменитий Оксфордський університет є провідним не лише у Британії, а й у всьому світі. Він не здає свої лідируючі позиції вже багато років.
- Кембріджський університет (University of Cambridge). У загальному світовому рейтингу він є третім, в Англії ж посідає почесне друге місце після Оксфорда. Вважається найкращим у біологічних науках. Складається Кембридж із 31 коледжу. При цьому у трьох із них навчаються виключно дівчата, а у чотирьох – лише аспіранти. Загалом в університеті 28 курсів. Примітно, що жоден університет поки що не побив рекорд Кембриджу з нобелівських лауреатів, які вчилися або викладали там. На сьогоднішній день їх налічується 88 осіб.
- Імперський коледж Лондона (Imperial College London). Це третій за престижністю ВУЗ Великої Британії. Заснований він був у першій половині ХХ ст. Головними напрямками тут є бізнес, медицина, інженерна справа, природничі науки. Його дослідники зробили такі важливі світові відкриття, як експрес-тест на ВІЛ, можливість перетворити сонячне світло на матерію, засіб для лікування множинної мієломи. У ВУЗі великий відсоток іноземних студентів, оскільки він активно бере участь у програмах з обміну та стажуванням.
- University College London. Цей університет був відкритий у Лондоні першим, сталося це у 1836 р. Тут першими у країні почали навчати студентів різних національностей, а також конфесій та статевої приналежності. У стінах вишу було створено першу спілку студентів у країні. До сьогодні в UCL не було створено жодного релігійного центру чи клубу, а більшість студентів – іноземці. У цьому 3% учнів мають обмежені фізичні можливості. Факультет іноземних мов та хімії відкрилися в UCL першими, а зараз їх уже 11.
- Лондонська школа з економіки та політичних наук (London School of Economics and Political Science). У сфері навчання суспільних наук ця школа поступається лише Гарварду. Найкращими спеціальностями тут вважаються: журналістика, політологія, соціологія, економіка, географія, соцполітика. Цікавий факт: школа випустила 52 чинних чи колишніх глав різних країн. З її стін вийшло багато мільярдерів, більше, ніж з інших європейських вузів. LSE має 22 кафедри, які повністю охоплюють суспільні науки. У школи найбільша профільна бібліотека є відкриті лекції для широкої публіки.
- Едінбурзький університет (University of Edinburgh). До цього шотландського університету надходить велика кількість заявок. Тут навчалися такі відомі особи, як Ч. Дарвін та А. Сміт, а також понад двадцять нобелівських лауреатів. Університет містить 3 коледжі із двадцятьма школами. На сьогоднішній день ВУЗ лідирує у програмі з обміну Erasmus+, має угоди з більш ніж 250 європейськими університетами.
- Королівський коледж Лондона (King’s College London). Цей ВУЗ патронує королева, він є одним із найстаріших, найбільших і найпрестижніших у Британії. Має 9 факультетів з безліччю відділів та центрів для досліджень. Цей коледж є найбільшим у Європі з медичного навчання, а також біомедичними дослідженнями. Вчилися тут неодноразово отримували нобелівські премії, брали участь у відкритті структури ДНК і гепатиту З, стояли біля витоків клонування та штучного запліднення. Ще тут навчалися письменники, політики, глави держав, навіть володарі премії «Оскар».
- Манчестерський університет (University of Manchester). Зі стін цього вишу вийшло багато нобелівських лауреатів. На 4-х факультетах викладають понад п’ятсот програм з таких дисциплін, як фізика, гуманітарні та природничі науки, медицина, інженерія. Найпопулярніші напрями у навчанні – право, економіка, біологія та фізика.
- Уорікський університет (University of Warwick). Цей досить молодий виш, що відкрився 1965 р., вже завоював репутацію зразкового навчального закладу. У складі університету є факультети медицини, мистецтв, соціальних наук, інженерії. Навчальний заклад може пишатися досягненнями у галузі філології, історії, математики, англійської мови та літератури, а також соціальних наук та управління.
- Брістольський університет (University of Bristol). У вузі 6 факультетів із понад 200 програмами, де навчаються 18 тисяч студентів. Високу популярність отримали напрями з фінансів, медицини, економіки, управління, а також соціальних наук. Університет прославився результатами, яких його вчені досягли у сфері педагогіки, океанології та фізичної географії.
Вивчивши рейтинг престижних університетів Британії, ви можете підібрати для себе ВУЗ з міжнародних відносин, економіки, медицини та інших цікавих дисциплін для отримання блискучої освіти. А якщо ви хочете ґрунтовно підготуватися до вступу, записуйтесь на курси англійської до школи Next Level.