Літній клуб англійської для дітей!

Літній клуб англійської для дітей!

Після літа повертатися в школу важко і дітям, і батькам.  Тут математика, а ще англійська, яку далеко не всі батьки в школі вчили.  Знайома ситуація?

А давайте разом підвищимо рівень англійської Вашої дитини на одну сходинку!  До того ж, з мотивацією до цікавих занять чадо стане відповідальніше і терплячіше.

Чим літній клуб відрізняється від звичайного курсу для дітей?

У літньому клубі немає граматики і заучування правил – так і передайте своїй дитині!

У NextLevel ми пробуємо нові і нові форми навчання, а літній клуб – формат, який у вигляді звичайної розмовної практики підвищує рівень англійської мови.

Мета літнього клубу: викликати інтерес до англійської у кожного учня і учениці.  Стикаючись з різними віковими категоріями, ми засвоїли, як в формі гри дати дитині максимальну вичавку інформації.  Та ще й так, щоб вона залишилася в пам’яті.

Взагалі, у дітей розвинена короткочасна пам’ять, а довгострокова місцями відстає.  Але з регулярними практиками місткість мозку збільшується – наші учні самі не розуміють, як вони запам’ятали всі часи англійської!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ: любиш залипати в YouTube або TikTok?  Хочеш знати весь англійський сленг, щоб однокласники нервово стояли осторонь від твоїх виразів?  Тоді тобі в літній клуб англійської від NextLevel!  Тут немає правил і меж!  Це навіть не уроки – це приємне спілкування англійською мовою.  Навіть якщо ти не знаєш, чим відрізняється Future від Past, тобі сподобається в нашому клубі, ми впевнені!

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ.

Це цікаві заняття для дітей віком від 8 до 10 років (з урахуванням, що у дитини є мінімум запасу знань з англійської мови), а також для підлітків 11-15 років.

Скільки занять: два заняття в тиждень по 90 хв.  Заняття не пов’язані між собою, тому Ваша поїздка не стане проблемою – дитина може приєднатися до групи в будь-який час і буде відчувати себе максимально комфортно.

Форма проведення: активне проведення дозвілля на англійській мові, для того, щоб підтримати свій рівень, познайомитися з новими друзями, і все це англійською мовою!

Коли можна записатися: в будь-який час.  Клуб діє все літо, тому є можливість оплатити відразу місяць занять!

Для дітей і для підлітків: в чому різниця?

Заняття для дітей від 8 до 11 років передбачають перегляд і розбір мультфільмів англійською, вивчення веселих пісень, якими Ваша дитина порадує Вас після заняття, а також багато-багато активних ігор на англійській мові.  Повна віддача педагогів гарантована!  Енергійне і корисне проведення часу – теж!

Заняття для підлітків – це комплекс настільних ігор, таких як Uno і DiXit, обговорення останніх трендів YouTube і TikTok.  Після цього клубу Ваша дитина буде впевнена в тому, скільки всього вона може англійською мовою!

ГРАФІК ЗАНЯТЬ

Літній клуб англійської для дітей!

Чи може моя дитина відвідувати клуб все літо?

Звісно так!  Всі заняття йдуть з різними тематиками.  З урахуванням можливих поїздок, для зручності батьків ви можете вносити оплату за 2, 4 або 8 занять.

Вартість одного заняття: 160 грн.

Кількість дітей у групі: 6.

На замітку: для дітей, що навчаються в школі NextLevel протягом навчального року, клуб діє з 50% -знижкою!

При записі дитини до 15.05 ви отримуєте знижку 20% на все літо.  Старт занять в клубах з 02.06!

Для батьків: теж хочете зайнятися англійською і не відставати від свого чада?  Дорослий інтенсив Вам на допомогу!  Читайте умови в статті «Інтенсив для дорослих».

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.