Лайфхаки вивчення англійської мови

Кожен, хто починає вивчати англійську, хоче докласти мінімум зусиль і отримати максимум вигоди. Звичайно, дива не станеться. Щоб щось отримати, доведеться потрудитися, але є невеликі хитрощі. Вони зроблять процес вивчення мови цікавим і ефективним.

Перший лайфхак у вивченні англійської мови

Використовуй картки для швидкого запам’ятовування нових слів. Вони вважаються найефективнішим методом для вивчення нової лексики. На одній стороні напишіть слово англійською, а на другий – його переклад. Збирайте картки в окремі теми і повторюйте в будь-який зручний час. Якщо не хочете возитися з папером – можна скачати програми для IOS і Android.

Лайфхак №2

Дивіться більше фільмів, серіалів і телепередач, щоб запам’ятовувати нові слова і конструкції пропозицій. Беріть ручку і “виловлювати” незнайомі слова і фрази з розмов, щоб перевести їх і запам’ятати. Згодом кожен уривок буде асоціюватися у вас з фрагментом фільму. Так ви не тільки краще запам’ятайте деякі фрази, але і з задоволенням проведете час.

Третій лайфхак для вивчення англійської мови

Використовуйте асоціації для запам’ятовування часів і нових фраз. Якщо вам важко запам’ятати слово, використовуйте відповідну асоціацію. Наприклад: green peas (зелений горошок) звучить як організація Green Peace. А якщо в Green Peace допомагають природі, то він пов’язаний з green peas. Добре працює навіть запам’ятовування рядків пісень. “I will leave the light on” в пісні Тома Уолкера – хороший приклад Future Simple.

Лайфхак №4

Використовуйте гаджети і ніколи не відмовляйтеся від додатків-помічників. В інтернеті існує маса корисних додатків і розширень, які допоможуть у вивченні мови. Крім того, ви можете повністю перевести систему свого смартфона на англійську і освоювати мову на практиці, користуючись ним кожен день.

Останній лайфхак

Радимо не забувати про те, як же здорово базікати один з одним! Попросіть своїх друзів поговорити з вами англійською, не бійтеся робити помилки. Підіть в розмовний клуб або познайомтеся з носієм мови, щоб мати можливість використовувати свої знання на практиці. Тільки через спілкування можна навчитися вільно висловлювати свої думки на іншій мові.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.