Лайфхаки вивчення англійської мови
Кожен, хто починає вивчати англійську, хоче докласти мінімум зусиль і отримати максимум вигоди. Звичайно, дива не станеться. Щоб щось отримати, доведеться потрудитися, але є невеликі хитрощі. Вони зроблять процес вивчення мови цікавим і ефективним.
Перший лайфхак у вивченні англійської мови
Використовуй картки для швидкого запам’ятовування нових слів. Вони вважаються найефективнішим методом для вивчення нової лексики. На одній стороні напишіть слово англійською, а на другий – його переклад. Збирайте картки в окремі теми і повторюйте в будь-який зручний час. Якщо не хочете возитися з папером – можна скачати програми для IOS і Android.
Лайфхак №2
Дивіться більше фільмів, серіалів і телепередач, щоб запам’ятовувати нові слова і конструкції пропозицій. Беріть ручку і “виловлювати” незнайомі слова і фрази з розмов, щоб перевести їх і запам’ятати. Згодом кожен уривок буде асоціюватися у вас з фрагментом фільму. Так ви не тільки краще запам’ятайте деякі фрази, але і з задоволенням проведете час.
Третій лайфхак для вивчення англійської мови
Використовуйте асоціації для запам’ятовування часів і нових фраз. Якщо вам важко запам’ятати слово, використовуйте відповідну асоціацію. Наприклад: green peas (зелений горошок) звучить як організація Green Peace. А якщо в Green Peace допомагають природі, то він пов’язаний з green peas. Добре працює навіть запам’ятовування рядків пісень. “I will leave the light on” в пісні Тома Уолкера – хороший приклад Future Simple.
Лайфхак №4
Використовуйте гаджети і ніколи не відмовляйтеся від додатків-помічників. В інтернеті існує маса корисних додатків і розширень, які допоможуть у вивченні мови. Крім того, ви можете повністю перевести систему свого смартфона на англійську і освоювати мову на практиці, користуючись ним кожен день.
Останній лайфхак
Радимо не забувати про те, як же здорово базікати один з одним! Попросіть своїх друзів поговорити з вами англійською, не бійтеся робити помилки. Підіть в розмовний клуб або познайомтеся з носієм мови, щоб мати можливість використовувати свої знання на практиці. Тільки через спілкування можна навчитися вільно висловлювати свої думки на іншій мові.