Додатки для підготовки до вивчення англійської

Додатки для підготовки до вивчення англійської

Століття цифрових технологій дає нам чимало можливостей, включаючи самонавчання. І додатки для вивчення англійської – не виняток.

У заголовку ми не помилилися, вказавши, що додатки – це підготовка до вивчення мови. Але ж космонавти не вилітали в небесний простір без належної підготовки?

Тому стрибай в наш тренувальний бак, і не забудь одягти скафандр!

ТОП 4: КРАЩІ ДОДАТКИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Ах, як важко було обрати, адже таких сервісів і на пальцях не злічити …

Але для твоєї зручності ми розділили додатки на групи – «дитячі» і «дорослі».

Дитячі – в них присутній головний персонаж, який супроводжує тебе в навчальному процесі. Він – як справжній уболівальник, підтримає тебе в бою. Так само «дитячі» платформи беруть своєю ігровою формою та «мультяшною» графікою, а гра, як відомо – найпродуктивніший спосіб навчання.

Дорослі – лаконічний, навіть діловий інтерфейс. Англійська і нічого зайвого. Тут мотиватором є ти сам.

Додатки для англійської мови

Here we are! Ready, steady, GO.

«ДИТЯЧІ»

  • LINGUALEO

Зізнавайтесь, хто про нього не чув? Лев, король джунглів, допоможе вам стати королем в світі лексики, граматики, читання і listening. Додаток універсальний – і новачок, і «старожил» стануть друзями з Лео.

Офіційний сайт програми є базою тренінгів та довідок (як платних, так і безкоштовних).

Фішка програми: з Лео можна поговорити – буквально. Натиснувши на нього, відкривається месенджер – і здрастуй, правопис. Лео підготує тебе до навчального процесу, і на курсах ти будеш сяяти!

Завантажити додаток можна і на Android, і на iPhone.

  • CARTON TONGUE TWISTER

Всіх скоромовок не перескоровимовиш – неправда. Принаймі, Carton Tongue Twister так не вважає. Творці програми вирішили, що поліпшити вимову можна без нудних текстів – потрібно просто вивчити кілька англійських скоромовок. Наскільки б не був хороший ваш рівень граматики, вміння правильно і виразно говорити теж багато чого варте.

3 рівня складності, 28 скоромовок допоможуть у вимові, якою ви вразите будь-кого. Правда, безкоштовні тільки перші 8 скоромовок, а далі вибір за вами.

Фішка програми: весела мультяшна графіка. Всі сюжети – як з казки. Забула сказати: свій голос можна записувати прямо в додатку і аналізувати, що і як ви говорите.

Завантажити додаток можна і на Android, і на iPhone.

«ДОРОСЛІ»

  • LEARNING ENGLISH WITH THE NEW YORK TIMES

Відразу попереджаю: додаток платний (від 3 $ і більше за навчальні матеріали), а так само має на увазі володіння англійською мовою на середньому рівні (тут вже немає «що таке Past Simple»).

Але з явних плюсів те, що навчання йде на помилках – гарний метод для самоперевірки. Наприклад: перший урок складається з флеш-карток зі словами (як нас вчили в школі), vocabulary матеріалів і статті, в якій потрібно виправити mistakes. Програма аналізує, наскільки ви засвоїли матеріал за двома критеріями: виправлення граматичних помилок і читання тексту.

Фішка програми: творцем є The New York times, тому ухил йде на бізнес-англійську.

Завантажити додаток можна тільки на iPhone.

  • 15500 USEFUL ENGLISH PHRASES

Бізнес-англійська відрізняється формальністю, яку створюють ідіоми.

Так, всі англійські мовні звороти вивчити неможливо. Але коли під рукою словник, бізнес-партнер або продавець в магазині стає не таким страшним!

Додаток містить 15500 ідіом (ми теж в шоці), які поділені на розділи (що сказати на підводному човні, як закінчити розмову і так далі …)

Фішка програми: кращий додаток для вивчення англійських слів та ідіом. Ні, ну, серйозно: де ви ще бачили таке джерело знань?

Завантажити додаток можна тільки на iPhone. Альтернатива на Android: All English Idioms & Phrases.

Ну що, космонавт, знайшов хороший тренажер для свого вестибулярного апарату? В Next Level ми відправимо тебе в відкритий космос! Навіть з онлайн-уроками ти підкориш галактику – гарантуємо!

Ціни, контакти і запис на пробне заняття – все є на сайті!

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.