Як познайомитися з носієм англійської мови? Або Придбай собаку! 

Пишеш вірші англійською краще Бодлера, але в розмові все ще сумніваєшся, який артикль використовувати (до речі, про артиклі читай в розділі «Граматика»)?

Все приходить з досвідом, а де цей досвід взяти?  Відповідь проста – спілкуйся з носіями мови!

Трохи фактів:

 • Розмовною англійською мовою володіють тільки 17% людей, які не є її рідними носіями.
 • Англійська є державною в 67 країнах світу (!).
 • Найпростіший спосіб копіювання американської вимови – ковтання літери R і зміна букви О на А.

Повернемося до native speakers.

Чому носій англійської мови так незрозуміло розмовляє?

Ну, перший час ти дійсно можеш дивуватися швидкості його мови, до того ж, нерозбірливої.  Тому почати підготовку до спілкування з іноземцями радимо з вправ-аудіювань або чат-сервісів (про них – нижче).

Навіщо спілкуватися з носієм?

Як мінімум, таку кількість істинно американських жартів ви не знайдете навіть в Інтернеті!  Весь сленг, фішки та акценти – ви можете копіювати цю манеру у співрозмовника.  І чим більше цих співрозмовників буде, тим краще, адже від кожного можна взяти щось своє.

Де познайомитися з носієм?

У різних чатах.  Інтернет на допомогу – список всесвітньо-відомих сервісів для спілкування з іноземцями нижче!

Lang-8

Сайт для всіх студентів-філологів, він спрямований не стільки на спілкування, скільки на перевірку своїх знань і взаємодопомогу.  Механізм Lang 8: залишаєш свій текст / вірш на сайті у вигляді поста, потім ставиш запитання, на приклад: «чи правильно я використав цей фразеологізм?».  Далі чекаєш на відповіді від користувачів, а під час очікування можеш допомогти іншим- російські та українські тексти там теж є!

Speaky

Аналог всіма улюбленого Телеграма, тільки з мовним ухилом.  При реєстрації ти обираєш мову, що тебе цікавить – це може бути англійська і ще 100 мов.  Сервіс показує людей, які знаходяться онлайн – обираєш співрозмовника на свій смак і колір!

HelloTalk

Такий же лінгво-чат, як і Speaky, але з можливістю записувати і перекладати голосові повідомлення.  Співрозмовник може відразу виправляти твою вимову!

Чати – це добре, але, все-таки, офлайн-режим краще сприяє розвитку розмовних навичок.  Як бути?  Знову скористатися інтернет-сервісами!

Англійська з носієм наживо

MeetUp – ресурс для людей, що живуть закордоном або мандрівників.  Найближчі заходи, лекції та шоу в будь-якій країні – все є на MeetUp.  Сміливо реєструйся і проводь час з користю!

Conversation Exchange – реєструючись на цьому сайті, ви вбиваєте двох зайців (не в буквальному сенсі): спілкування по Skype з будь-яким користувачем, а також інформація про носіїв у вашому місті!  Пишіть, знайомтеся і починайте заняття англійською мовою з носієм!

Що робити без Інтернету?

Чи не сайтами одними – є маса способів навчання будь-якій мові з носіями без знайомств в Інтернеті!

 1. Мовний табір – англійська з носіями для дітей, що може бути краще?
 2. Живе знайомство – найчастіше, іноземці відпочивають в центрах міст.  Чому б не попросити того красеня / красуню просто сфотографувати тебе, а потім зав’язати розмову?
 3. Тематичні клуби – особливо розмовні.  Ми впевнені: в твоєму місті є кілька таких.  Стань завсідником такого закладу – і фортуна подарує тобі найкращого носія англійської мови!

Ну що, ми тебе в біді не залишили, все пояснили, показали.  Тепер твоя черга діяти – обирай будь-який спосіб зі статті та покращуй свою вимову (до речі, Арнольд Шварценеггер займався з репетиторами, щоб домогтися американського pronounciation!)

  Цікаві статті

  Login

  Create a new account

  wpDiscuz
  Запишіться прямо зараз!
  Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.