Де знайти репетитора англійської мови?

Де знайти репетитора англійської мови?

Ну, звичайно, в Інтернеті!  Щоб не вийшло так, що синові твоєї подруги дуже сподобався цей чудовий учитель, а до тебе він не може знайти підхід.  Особистісний підхід до будь-якій людині – це дуже важливо, і не можна нехтувати цим навіть в онлайн-режимі.

Замислюєшся над тим, займатися онлайн або наживо?  Відразу скажемо: залежить від твоєї мети.  Хочеш розмовну англійську високого рівня – тут групові заняття прийдуть на допомогу.  Граматику ж, і listening-reading легко вивчити онлайн – все залежить від віддачі.  Твоєї і викладача.

Трохи від вчителів про навчання англійської мови онлайн:

 – А що робити, коли мені відключать інтернет?

 – Завжди думала, що Skype для спілкування з родичами з інших країн.

 – Так, слухати аудіювання в Zoom – щось.  Ще більше щось – коли учень його розуміє.

 – Для мого клієнта це – вихід.  Зайнята людина адекватно оцінює свої можливості, а завдяки цьому знаходить час і на англійську.

Як ми бачимо, думки різняться.  Але для професійного репетитора перешкод не буває.

Як знайти «того самого» репетитора англійської мови?

Тут на допомогу прийшов інтернет – маса ресурсів з базами різних репетиторів, які радісно приймуть тебе в обійми знань!  Радимо вивчити кілька ресурсів, провести пробний урок з кожним викладачем і обрати потрібну людину.  А де шукати?

Читай про сервіси нижче!

  1. Best Repetitor – відмінний сайт, на якому можна обрати все: від мети занять до статі вашого репетитора!  Обов’язково потрібно зареєструватися, але зв’язатися з учителем безпосередньо не вийде – це зробить сервіс, а потім ви з викладачем можете обмінятися номерами телефонів або поштами.  Також, для найбільш педантичних є функція «Обране» – просто натисни на зірочку поруч з ім’ям обраного вчителя.  І він не загубиться серед інших кандидатів.  До речі, послуги сайту безкоштовні.
  2. Tvoy Repetitor – база з більш ніж 6-ма тисячами професіоналів своєї справи.  Потрібно відфільтрувати базу під твій запит (в нашому випадку, англійська мова), і система надасть анкети на твій смак і колір.

Цікава риса сайту: є репетитори з нестандартних хобі, на приклад фотомистецтво або інсектологія.

  • Repetitor.com.ua – це те, що Ви шукали для своєї дитини.  Трохи незвичайний підхід: ви телефонуєте за номером, вказаним на сайті і домовляєтеся про консультацію в офісі.  Далі методист з менеджером проводять бесіду з вашим дитям, визначають його психо-тип і всі індивідуально-важливі речі.  Тільки після цього персонал надає вам список фахівців, з якого вам треба обирати.  Так само на електронну пошту ресурс обіцяє щомісяця надсилати звіт – щоб ви знали, навіщо туди ходить ваша дитина.
  • Preply.com – краще, що може бути для пошуку репетитора з іноземної мови.  Справа в тому, що на сайті є анкети native-speaker’s, які з радістю проведуть заняття онлайн!  На одних мовах не закінчується – ресурс пропонує 55 наук або хобі.  Репетитор або учень залишають свою заявку, роблять коротку відео-презентацію і чекають свого потенційного клієнта або вчителя!  Відгукнутися можна на будь-яку анкету.  Потім перейти в приватне спілкування.
  • Repetitory – тут вчителі показують себе у всій красі, так як на сайті кожен може переглянути нагороди або дипломи обраного педагога!  На сайті можна вибрати не тільки місто, а й район, що дає можливість займатися в комфортному для себе місці.  Після заняття менеджер сервісу дзвонить і просить залишити відгук.

Цікаві статті

Запишіться прямо зараз!
Запишіться на безкоштовне тестування або перший урок просто зараз! Ми передзвонимо Вам і призначимо зустріч, щойно Ваша заявка буде опрацьована.