Переваги англійської перед іншими мовами

Перш ніж приступити до вивчення іноземних мов завжди слід визначити мету або, позначити фактори, які мотивують до даного підприємства. Адже будь-яка задумка без певного «поштовху» до дії приречена на провал. І якщо не ставити перед собою чіткі завдання, то і заволодіння чужим мов стане порожньою затією. Отже, давайте розглянемо, для чого потрібно вивчати іноземну і чому саме англійська вважається пріоритетним сьогодні.

Трішки історії

У всі часи існували мови, завдяки яким могли спілкуватися між собою представники різних народностей. Їм надавався почесний статус міжнародних. За часів Античності, наприклад, таким був давньогрецький. У XVI – XVII століттях лідерство належало іспанському. XVIII століття віддало перевагу французькому. У XX столітті, точніше в другій його половині, міжнародний статус отримав англійський. І саме в цьому і полягає перша перевага даного мови перед іншими.

Перспективність

На користь англійського «говорить» і той факт, що, опанувавши їм, людина отримує практично необмежені можливості спілкування в будь-якій країні і на будь-якому континенті нашої «блакитний» планети. Туристична поїздка за кордон, ділове відрядження до зарубіжних бізнес-партнерам, вступ до престижного ВНЗ іншої країни – для людини, що може вільно висловлюватися англійською, відкриваються перспективи побачити на власні очі все чудеса світу, отримати якісну вищу освіту і стати затребуваним дипломованим фахівцем.

До речі сказати, останнє з перерахованих, є третім перевагою даного мови. Тобто, людина, добре говорить на загальновизнаному мовою легко може отримати престижну роботу в будь-який, що сподобалася йому країні, в серйозній компанії. Знаючий міжнародна мова завжди виходить переможцем у конкурентній боротьбі за бажане вакантне місце.

Широкі професійні можливості

Крім того, сучасний перелік існуючих професій в більшості своїй складають ті, де необхідне знання міжнародної мови – тобто, саме англійської. Це гарантує для кожного фахівця відчутне фінансове перевагу. Так що переживати про дорожнечу курсів і занять з вивчення іноземної не варто. Всі вкладені інвестиції не просто дуже швидко окупляться, але принесуть хороший прибуток.

Ще один бонус, який отримує людина, що володіє англійською – вільне користування здебільшого Інтернет-ресурсами. Адже майже 2/3 всього обсягу Всесвітньої мережі складають саме англомовні сайти.

Як бачимо, не дарма англійська сьогодні настільки популярний і користується високим попитом у тих, хто хоче вивчити іноземну мову. Вибір очевидний і не потребує зайвих доказів.

Next Level Check

Запись на курс