Контакти: (099)764-07-15, (093)426-00-46, (096)315-24-77
Школа иностранных языков
(099)764-07-15(093)426-00-46(096)315-24-77next_level203@ukr.net

Що думають про нас студенти? Стаття до дня народження Next LevelЩо думають про нас студенти? Стаття до дня народження Next Level

Думаю, немає необхідності нагадувати, що вивчення мови без конкретної мети, як правило, приречене на невдачу, а мета не завжди виправдовує засоби … і навпаки.

Так було і в нашому випадку. Вивчали мову і в школі, і в університеті, і після його закінчення. Пробували вчити самостійно, були на багатьох спікін-клаб, навіть відвідували різноманітні курси різних рівнів і методик. Фінал, як правило, один – незліченна безліч рівнів, завдань і тестів з безліччю однотипних граматичних вправ. Результат теж завжди один – знання низькі, що не дозволяють в належній мірі застосувати їх на практиці. Як наслідок – відчуття безвиході і власної неповноцінності. Навіть потреба здачі IELTS особливо не змінила ситуацію, хоча і додала мотивації і завзятості.
І ось, рік тому, ми абсолютно випадково, дізналися про існування школи іноземних мов Next Level. Спочатку ми не мали ілюзій і з легкою недовірою, навіяним попереднім досвідом спілкування з іншими школами, все ж вирішили спробувати і ознайомитися із запропонованою методикою. Перші позитивні враження не дали жодного шансу сумнівам і поклали початок подальшої плідної співпраці.
Що сподобалося найбільше? В першу чергу сподобалися люди. Викладачі випромінюють позитив, вселяють надію і впевненість. Також дуже допомагає розуміння з підлозі слова, відчуття домашнього затишку, повного занурення в англомовне середовище, а після заняття – легкість і чистота думки. Працюють з повною віддачею і в постійному контакті, що виключає можливість втрати уваги. Немає відчуття напруженості, втоми або сонливості. По-друге, дуже сподобалася методика і підхід. Матеріал цікавий і різносторонній, з цікавою подачею. Відсутня рутинне виконання однотипних завдань. Граматика подається дозовано, з надійним закріпленням на практиці. Цікаві тематичні райтингу з подальшою дискусією і живим обговоренням. Спікінг на різноманітні теми з тривалими дискусіями, з можливістю відстояти точку зору.
Підведемо підсумок. Результатом ми задоволені, з’явилася впевненість у собі і своїх силах. Стали впевненіше писати, більше говорити і з більшою охотою та ентузіазмом брати участь у всіляких бесідах і дискусіях. І, крім того, ми навчилися розуміти співрозмовника і активно брати участь в розмові. Тепер ми точно знаємо чого хочемо, більше впевнені в собі і навіть підняли цільову планку, адже наші можливості виявилися набагато більше, а заповітна мета придбала чіткі обриси. А головне – ми впевнений і повністю довіряємо тим, хто робить нашу мрію реальністю.

Автори: студенти школи Next Level – Сергєєви Ігор і Тетяна


A little more about Дарья Мирошник...


Курсы английского языка - NextLevelОтримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію від наших фахівців! Телефонуйте!

НАШІ КОНТАКТИ