Контакти: (099)764-07-15, (093)426-00-46, (096)315-24-77
Школа иностранных языков
(099)764-07-15(093)426-00-46(096)315-24-77next_level203@ukr.net

Курси англійської мови в Києві

Ви хочете знати англійську? Ви потрапили за адресою! Школа Next Level – це набагато більше, ніж просто курси ділового та розмовної англійської мови. Наші випускники знають англійську! Пробуйте – перший урок БЕЗКОШТОВНО! Телефонуйте, записуйтеся – в розділі Контакти і отримаєте свою англійську!


Чому ми впевнені, що з нами ви будете знати англійську мову?

Це показує практика. Наші викладачі – люди з глибоким знанням мови, творчі та захоплені. Всі нові розробки в методиці вивчення іноземних мов ми застосовуємо на практиці, і це дає прекрасний результат! Ми готуємо до ЗНО та міжнародних іспитів FCE, CAE, IELTS, проводимо корпоративні заняття. Для окремих професій пропонуємо вивчення вузькоспеціалізованого тематичного англійської мови. Якщо необхідно швидко підтягти знання, забезпечимо репетиторство.


Чому ми говоримо, що ми найзручніші курси англійської мови в Києві?

Тому що ми даємо студентам повну свободу – вибирайте час, тривалість і форму занять: Ранок, вечір, день; годину або півтори години; в групі, парою, або індивідуально. Кожному слухачеві доступний будь-який варіант, і ніяких відмовок про брак часу на навчання не приймаємо! І діти, і дорослі з нами навчаться чути, розуміти, читати, говорити і думати по-англійськи. Чому у нас вигідно вчитися? По-перше, навчання у нас – це згорає інвестиція в майбутній успіх для вас або для вашої дитини. По-друге, в нашій школі зараз діють знижки на денні заняття, і регулярно оголошуються нові акції. Чому у нас так приємно вчитися людям будь-якого віку? У нас є Speaking Club! Щосуботи наші учні зустрічаються, висловлюють свою думку в дискусійних клубах, дивляться і обговорюють фільми, беруть участь в цікавих іграх і захоплюючих конкурсах. Живе занурення в атмосферу мови – це безцінне, і це теж безкоштовно. Телефонуйте зараз, приходьте на безкоштовний пробний урок, і робіть усвідомлений вибір!


Те, що ви отримаєте після курсу англійської мови разом з Next Level:

Спілкуватися з людьми з різних країн


Подорожувати без мовного бар’єру

Читати улюблених англомовних письменників в оригіналі

Вести переговори з іноземними клієнтами/партнерами

Слухати улюблену музику і розуміти її сенс

Дивитися фільми і серіали англійською мовою

Вчитися і працювати за кордоном

Підписатися на цікаві закордонні журнали і блоги і отримувати свіжу інформацію безпосередньо, а не чекати її переклад

Поліпшити свої навички і підвищити свою цінність як професіонала

Вчитися і відпочивати одночасно

У нашій школі Ви індивідуально вибираєте час (ранковий, денний, вечірній), тривалість (60 або 90 хв) і форму (індивідуальна, парна, групова) проведення занять! Бажання клієнта це закон!

Next Level – це курси розмовної та ділової англійської мови. Це курси для дітей та дорослих, репетиторство, корпоративні заняття, підготовка до ЗНО та міжнародних іспитів FCE, CAE, IELTS. Для окремих професій можливий підбір вивчення спеціалізованого тематичного англійської мови.

Speaking Club в Next Level це можливість зустрітися з іншими студентами школи, провести дозвілля в приємній атмосфері англійської мови, а також отримати бонуси в навчанні. Щосуботи наші студенти безкоштовно беруть участь в дискусійних клубах, перегляді фільмів, іграх і конкурсах.

В нашій школі постійно діють знижки на заняття в денний час, а також з’являються нові акції. Перше заняття БЕЗКОШТОВНО.


Курсы английского языка - NextLevelОтримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію від наших фахівців! Телефонуйте!

НАШІ КОНТАКТИ