Speaking-club-old

изучение и обучение английскому языку

Спеціально для всіх наших студентів і просто бажаючих, поговорити англійською мовою, кожної суботи та неділі вас чекає розмовний клуб, де в дружній атмосфері, без повтору граматики, все просто занурюються в світ англійської з моменту відкриття дверей. Англійська – єдиний клубний мову спілкування.

Speaking Club – це спілкування з новими людьми, перегляд фільмів, кліпів, новин і прочитування статей з подальшим їх обговоренням. Перед заняттям на електронну адресу Ви отримуєте список слів по темі майбутнього заняття. Форми роботи – групові, парні, ігри та дискусії, дебати, театралізовані вистави. Тривалість заняття від 60 до 120 хв, в залежності від форми проведення.

Ми працюємо для наших студентів, тому активно залишайте свої побажання щодо форми і теми наступної зустрічі !!!

Підтвердити Вашу присутність на наступних зборах Ви можете протягом тижня до п’ятниці, вибравши тему, яка Вас зацікавила.

Участь для студентів школи – БЕЗКОШТОВНО!

Для друзів і знайомих наших студентів – 50% знижка.

Для нових учасників 1 зустріч – 50 грн.

13.09 – перші SPEAKING CLUBS!
Група Beginners-Pre-Intermediate

Початок: о 13.00
Тема для обговорення: Everyday English (А ви помічали, що на англійському можна спілкуватися, роблячи абсолютно все? Так-так-так! Приходьте, переконайтеся!
Форма проведення: гра – «ходілка»
6312-2

Група Intermediate and Upper-Intermediate:
Початок: о 14.15
Тема для обговорення: No problems on holidays with English (згадуємо літо, відпустка і курйозні ситуації, пов’язані з відпочинком, вирішуємо самі нерозв’язні проблеми)
Форма проведення: ситуативні дискусії
no_problems_only_solutions

Next Level Check

Запись на курс