Підготовка до іспиту з англійської мови

У сучасному житті знання англійської мови і вільний їм володіння відкриває перед людиною практично безмежні можливості. Сьогодні це вже непросто читання улюблених зарубіжних романів або перегляд неперекладних фільмів. Сьогодні це відкриті можливості вступати до іноземні ВНЗ зі світовим значенням, працювати за кордоном на високопоставлених посадах з перспективою росту, і так далі.

Одні м з головних правил для надходження в англомовне вищий навчальний заклад або в будь-яку фірму для роботи за кордоном є здача іспиту з мови. Як же скласти іспит з англійської, щоб набрати достатню кількість балів і вступити в бажаний ВНЗ або фірму на роботу? От саме в нашій школі і проводяться підготовчі заняття до таких тестів. Ми готуємо своїх студентів не тільки до здачі іспитів на незалежне тестування після школи, а й до іспитів, які проводяться в міжнародному форматі, наприклад, ielts або toefl. Підготовка до іспиту з англійської мови – це серйозний захід, і, якщо потрібен позитивний результат, дуже важливо знайти професіоналів, які з усією відповідальністю візьмуться за справу. У нашій школі всі викладачі є такими професіоналами.

Іспит з англійської IELTS або TOEFL

Іспит з англійської IELTS або TOEFL – це міжнародні іспити у вигляді тестування, здавши з успіхом які, вам будуть відкриті кордони, практично в будь-яку країну. Для підготовки до іспиту з англійської TOEFL або IELTS вам досить просто записатися на відповідний курс в нашій школі. Пройшовши цей курс, ви зможете легко набрати достатню кількість балів, щоб пройти з успіхом міжнародні тести.

Вас все ще мучить питання, як же добре здати іспит з англійської мови? Сміливо записуйтеся в нашу школу, і вже дуже скоро ви переконаєтеся самі, що мрія виїхати за кордон стане реальністю через кілька місяців. На наших курсах ви навчитеся не тільки читати і писати, а й сприймати інформацію на слух, вільно спілкуватися іноземною мовою і орієнтуватися в англомовному середовищі.

Підготовка до іспитів з англійської разом з Next Level!

Наші викладачі допоможуть вам досягти висот, про які ви раніше не могли і думати. На початку кожного місяця у нас стартує новий курс підготовки до міжнародних іспитів. Набираються нові групи. За вашим бажанням ми можемо організувати для вас індивідуальні заняття з педагогом.

Крім усього іншого, в нашій школі існує гнучка система оплати, доступні ціни на всі послуги, а також нерідко проводяться акції та знижки.

Next Level Check

Запись на курс