Next Level - Почніть вивчати англійську для дітей з нами

Почніть вивчати англійську для дітей з нами

У цій статті ми розповімо про основні принципи і переваги навчання англійської мови дітей.

Дитяча сприйнятливість до всього нового дає нам прекрасну можливість навчити дитину англійської мови легко, без болісного зазубрювання. У дитинстві життєві навички здобуваються з космічною швидкістю, особливо, коли дитині подобається процес навчання. Ключовим при вивченні будь-якої теми є природна форма подачі інформації, “все як у житті”. Тому на заняттях в нашій школі ми поєднуємо навчання з грою.

Наші викладачі мають великий досвід роботи з дітьми. Вони знають, як підібрати правильний підхід до кожного учня незалежно від його рівня знань і характеру. Кваліфікований педагог вміє навчати дітей англійської мови так, щоб дитині було цікаво, хотілося вчити англійську і застосовувати його в життя.

Основні принципи НАВЧАННЯ

  • створення природної мовного середовища з носіями англійської мови;
  • ігрова форма занять;
  • комфортна і цікава атмосфера занять з використанням інтерактивних засобів;
  • творчі завдання, пов’язані з пізнанням навколишнього світу: ігри, пісні, малювання, ліплення;

Виходить, діти не нудьгують на заняттях, а живуть в процесі гри. До того ж вчать мову з тим, хто володіє нею досконало і знає, всі нюанси і тонкощі.

Засвоєна дітьми інформація не стає пасивним багажем, коли доводиться згадувати правило, перш, ніж сформулювати пропозицію. Час, витрачений на навчання, перетворюється в активні мовні навички.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ

Головною перевагою навчання дітей у нас є природне занурення в мовне середовище. Поповнення лексичного запасу і розвиток мовних навичок відбувається поряд з постійним збільшенням знань дитини.

Серед найбільш поширених вправ для вивчення англійської мови:

  • веселі пісеньки і міми, супроводжувані жестами;
  • словникова гонка;
  • веселі вікторини;
  • змагання між міні-групами;

Вважається, що в грі дитина прагне вперед, йому хочеться зрозуміти нове знання і застосувати його. Ігри вносять різноманітність в урок і привчають хлопців вільно говорити англійською. Вони відволікають від монотонних повторень, дають перепочинок, дозволяють налаштуватися на засвоєння нового матеріалу. В ігровій формі простіше засвоюються основи англійської фонетики, нова лексика, і паралельно йде відпрацювання впевненості учнів у собі, у своїй здатності розмовляти на новому для них мовою.

Учень займається творчістю, читає і спілкується, чує мову. Крім цього, він бачить застосування мови на практиці, що пробуджує особисте бажання вчити цю мову. Адже наша кінцева мета – щоб іноземна мова став для ваших дітей доступним, як рідний. Приводьте дітей вивчати англійську мову в Next Level!

Next Level Check

Запис на курс