Літній курси з інтенсивного вивчення англійської мови

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]
У світі більше мільярда людей, які володіють англійською мовою. Це – домінантна мова спілкування і головна мова в інтернеті.

Але часто нам не вистачає часу, щоб виділити його, на вивчення англійської мови.

До речі, нейролінгвісти стверджують, що знання та вивчення іноземних мов сприяє створенню нових стійких нейронних зв’язків!

Тим більше, якщо ви вже доросла, зайнята і успішна людина, коли знайти час? Як?

Ми пропонуємо вам ЛІТНІ курси з інтенсивного вивчення англійської мови для дорослих.

Що означає «інтенсивні»?

Інакше кажучи – прискорені. Програма занять курсу розрахована таким чином, щоб піврічна програма була пройдена за три місяці. Це, безумовно, вимагає від вас бажання, прагнення і захопленості для вивчення англійської мови. Але ці якості у вас і так є, інакше б вас не зацікавила ця стаття.

Який розклад занять?

Заняття курсу інтенсивного вивчення англійської мови проводяться за двома варіантами:

три рази на тиждень по півтори години (як типова пара);

два рази на тиждень по дві години.

Ви вільні вибрати найкомфортніший тип для себе.

Яка чисельність груп на заняттях?

Існує три групи за часом доби: ранкові, обідні та вечірні

Так як ми даємо інтенсивний курс вивчення, то у нас немає такого «анти освітнього» завдання, щоб, як у школі «матеріал був засвоєний усіма» – адже серед цих «усіх» завжди було повно людей, які, м’яко кажучи, не горіли бажанням займатися. Ми ж працюємо виключно для людей захоплених, бажаючих вчитися мови.

Тому максимальна чисельність кожної групи – п’ять чоловік. І якщо ви опинитеся одним з них – прекрасно!

Тепер до цінової політики.

Чи існують знижки?

Так, існує знижка на три місяці – як її отримати – записатися в квітні або травні. Знижка буде відповідно становити 10%, 20% і 30% по місяцях.

А скільки коштують заняття без знижки?

Без знижки вартість занять на нашому курсі становить 500 грн.

А що буде на виході?

Повернемося до поняття інтенсивності. Якщо говорити прямо, то за три місяці наших курсів ви вивчите традиційну піврічну програму англійської мови. Це буде відповідати Першому рівню. Перший рівень можна охарактеризувати так: є словниковий запас, є знання граматичних конструкцій і вміння підтримати розмову на знайому і цікаву вам тему. В цілому, такий рівень дозволить вам себе почувати себе самостійно і незалежно серед англомовних за кордоном – як мінімум, наприклад, вам не знадобиться терміново шукати гіда або російськомовного, або розмахувати перед іноземцем руками, намагаючись пояснити, що ви хочете знайти туалет. Перший рівень можна назвати необхідним.

Звісно, ваші працьовитість і знання будуть підтверджені документом – за збігом навчання на курсах видається сертифікат.

Знання англійської мови необхідні, якщо у вас є зацікавленість і мотивація у вдосконаленні і поліпшенні своїх не тільки особистісних (наприклад вміння спілкуватися), а й професійних можливостей (наприклад, для читання іноземної технічної та наукової літератури, яка рідко перекладається). До того ж, дуже захоплююче, коли отримати такі корисні знання можна у вільний час і з задоволенням.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_widget_sidebar sidebar_id=”dropdown-widget-2″][vc_single_image image=”472″ border_color=”grey” img_link_target=”_blank” img_size=”full” link=”//nextlevel.kiev.ua/yazyikovoy-lager-nezabyivaemyie-kanikulyi-dlya-vashego-rebenka/”][vc_separator color=”grey”][vc_single_image image=”473″ border_color=”grey” img_link_target=”_blank” img_size=”full” link=”//nextlevel.kiev.ua/letniy-kursyi-po-intensivnomu-izucheniyu-angliyskogo-yazyika/”][/vc_column][/vc_row]

Next Level Check

Запись на курс