Легка англійська від Next Level

На сьогодні, вивчення англійської мови стало таким же важливим завданням, як і навчитися говорити в цілому. Наші будні все частіше навідують слова іншомовного походження і, найчастіше, саме англійські. Тому володіння основами іноземних мов стало невід’ємною частиною життя як дорослих, так і дітей. Та чи легко освоїти чужу мову?

А виявляється, що все просто. Треба показати, що англійська мова може бути використана для спілкування. Що вона така ж гармонічна і самобутня. І багато для цього теж не потрібно. Достатньо винести її за межі класної кімнати, за межі школи. Змінити оточення, зсунути запилений софіт. Для цього і створена наша школа. Ми допомагаємо Вашим дітям зрозуміти, що говорити англійською можна на ті ж теми, що й українською. Показуємо, що вона живе не лише в підручнику та кількох кабінетах, а довкола нас.

В нашій школі діти не лише закріплюють пройдений у школі матеріал, а й розширюють свої знання. Досвідчений педагогічний колектив, що має багаторічний досвід роботи на різних рівнях освіти, не просто навчає дітей. Ми підштовхуємо їх до використання своїх знань, допомагаємо їх направити. Діти вчаться активно взаємодіяти як з дорослими, так і з такими ж однолітками, що лише намагаються сформувати свою думку. Всі учні розподіляються за рівнем знань і ознайомлюються з відповідним об’ємом нових слів (від 25 слів та виразів) з кожної теми.

Тематика розділів виділяється за найбільшою вживаністю та наближеністю до реального ситуативно-повсякденного мовлення( школа, місто, друзі, відпочинок, магазини, спорт, домівка, родина і т.д.). Відповідне розподілення лексичного й граматичного матеріалу дозволяє учням оволодіти всіма мовними одиницями та активно їх використовувати, переносячи з собою від теми до теми, від курсу до курсу. Таким чином на кінець першого курсу в активному словнику учня зберігається не менш ніж 1000 нових слів, які поєднуються у різні фрази та активно використовуються при комунікації за допомогою не менш ніж 6 (і більше, залежно від рівня) граматичних структур (I am…, She is…, We have…, They can…, There is…, He does…, I will … tomorrow., It was … yesterday.).

У цьому нам допомагають різні методи роботи: ігри, пісні, вірші та, обов’язково, багато розмов і зовсім не типових завдань. Ми даруємо головне – ми даруємо вашій дитині увагу, якої часто не вистачає у задушливих класах. Ми чуємо і бачимо кожного, а вони, в свою чергу, вчаться не ховатися за спинами однокласників, а самостійно говорити. Так-так, саме говорити. Адже це один із ключових навиків.

Та ми не лише говоримо. Велика увага приділяється граматиці (що є найскладнішим при вивченні іноземних мов), правопису та читанню. Діти часто пишуть словникові та короткі текстові диктанти з кожної теми. Виконують проектні роботи («Навколо мого будинку…», «У моєму класі…», «Мій улюблений спорт/ хатній улюбленець…») та беруть участь у освітньо-розважальних конкурсах, де виграють призи.

Для учнів випускних класів, функціонують спеціальні групи з підготовки до атестації та ЗНО. Ми не перетворимо нашого учня у скриню зі знаннями, ми дамо їм набагато більше – впевненість, «Я – зможу!».

Та все це дрібниці. Головне зовсім інше – діти самі відчувають різницю. Вони прослідковують свій розвиток і радіють своїм здобуткам. А хіба саме це і не є успішне навчання? Так, виявляється, все легше, ніж здавалося. Просто дозвольте нам допомогти. Ми раді Вас вітати у нашій школі. Вийдіть за рамки підручника. Ми поруч з вами.

Народовська Ольга

Next Level Check

Запись на курс