Курси англійської мови в наш час

Сьогодні володіння англійською мовою – це вже не просто популярна і модна риса, яка відрізняє окремі особистості. Уміння спілкуватися англійською стало важливою необхідністю практично для кожної людини. Саме тому групи на курсах англійської в Києві завжди наповнені «під зав’язку». Наша школа англійської мови запрошує всіх бажаючих оволодіти вільної розмовної англійської промовою і навчитися основам граматики.

Наші курси англійської мови проводяться в комфортних для клієнтів умовах. По-перше, це майже індивідуальні заняття, з мінімальною кількістю людей в групах. Такий підхід дає можливість приділяти максимальну кількість часу кожного учня, і в т же час проводити практичні комунікативні заняття. По-друге, час, форму і тривалість уроків студенти обирають для себе самі, а викладачі підлаштовуються під їх бажання і можливості. І по-третє, англійська мова в Києві в нашій школі – це стовідсотковий гарантований позитивний результат.

Наші викладачі

Наші викладачі мають досвід і професіоналізмом. Проходячи в нашій школі курси англійської мови, студенти вчаться спілкуватися, долати мовний бар’єр, опановують граматичними знаннями, а крім того, відпочивають психологічно. Адже умови для занять у нас наближені до домашніх, а атмосфера сама доброзичлива і демократична.

Наші курси англійської мови проводяться із застосуванням всіх новітніх технологій і технологічного обладнання. Тут не доведеться довго і нудно заучувати безліч нових слів. Будь-який матеріал буде засвоюватися природним чином, під час розмовних вправ. Спілкування – ось основа для навчання англійської в нашій школі. Тому всі заняття проводяться в більшій частині часу саме в спілкуванні один з одним і педагогами.

Тут ви навчитеся читати зарубіжну літературу мовою оригіналу, слухати зарубіжні пісні з розумінням сенсу. Після проходження інтенсивного курсу англійської мови в Києві ви легко зможете насолоджуватися улюбленими зарубіжними фільмами і серіалами не вимагаючи перекладу, а також читати і отримувати інформацію з «перших вуст», підписавшись на іноземні газети та журнали.

З нами ви зможете навчатися і відпочивати одночасно. А як бонус ви отримаєте доступ до іноземних електронних підручників, які зможете роздруковувати у себе вдома для кожного заняття по сторінках, і не платити великих грошей за окремі їх видання.

Next Level Check

Запись на курс