Next Level - Курси англійської для дітей

Курси англійської для дітей

Ви хочете, щоб Ваша дитина знав досконально англійську мову і міг вільно висловлюватися на ньому? Тоді Вам варто записати його в нашу школу, на курси англійської мови для дітей. Привівши до нас Вашої дитини, ви не помилитеся. Тут він навчиться мови навіть не помічаючи процесу навчання. Адже наші уроки відрізняються теплою і дружньою атмосферою, комфортними умовами. Проходять вони в ігровій формі, оскільки для дітей саме гра є по-справжньому продуктивним методом пізнання всього нового.

Англійська мова для дітей в нашій школі викладають професійні педагоги, які мають досвід роботи з дітьми різного віку. Тому вивчення англійської мови з нуля для дітей не є в нашій школі чимось складним. Дитина легко і швидко опановує знаннями і навичками в спілкуванні з однолітками на іноземній мові. Завдяки новим технологічним методиками навчання, що застосовуються на наших курсах, діти вже через кілька занять починають спілкуватися між собою в групі англійською. При бажанні батьків ми так само проводимо і індивідуальні заняття з дитиною, де також використовуються ігрові методи навчання.

Наші методи навчання дітей англійської

Цікаві книжки, пізнавальні мультфільми англійською мовою, англійські пісеньки і вірші – все це ваша дитина буде з легкістю сприймати і читати самостійно з розумінням сенсу. Наша студія англійської мови для дітей стане чудовим помічником для вашої дитини в шкільній програмі. Приводьте його до нас і переконайтеся – після наших занять в його щоденнику з англійської стоятимуть тільки найвищі бали.

У нашій школі викладають англійську мову для дітей молодшого шкільного віку, дошкільнятам і підліткам. На якому б рівні не був англійський у вашої дитини – для нього знайдеться група, в якій він зможе підвищити його і поповнити свої запаси новими знаннями.

Приходьте до нас!

На наших курсах англійської ваша дитина буде відпочивати, рухатися, грати, співати, танцювати, в загальному займатися всім тим, чого не вистачає в повсякденному шкільному житті. При цьому всім, він буде безперервно навчатися англійської та розвивати свої навички в спілкуванні. Наші викладачі швидко і ефективно знаходять підхід навіть до самих «важким» дітям. Тут ваша дитина знайде справжніх друзів, навчиться спілкуванню, поповнить словниковий запас і підвищить свій інтелектуальний рівень.

Наша школа англійської для вашої дитини – це завжди правильний вибір.

Next Level Check

Запис на курс