Next Level - Курси англійської в Києві по Skype

Курси англійської в Києві по Skype

У сучасному соціумі людині адаптуватися без знання декількох мов складно. Саме тому послуги репетиторів користуються таким високим попитом. Незважаючи на велику кількість і різноманітність шкіл з вивчення іноземних мов, курсів, індивідуальні заняття, які передбачають проведення уроку тет-а-тет з викладачем, цінуються вище за все.

 

Швидко розвивається прогрес, цифрові технології теж не залишаються осторонь від масового бажання вивчати англійську мову. Інтернет в цих питаннях – чудовий помічник, що пропонує масу варіантів, методик, інструментів для підвищення рівня мовних навичок. Школа іноземних мов «Next Level» запрошує всіх бажаючих записатися на курси англійської в Києві по скайпу.

Переваги даного методу

Дана послуга є досить інноваційною. Але для сучасної людини – має масу переважних особливостей. Ось у чому їх суть:

  • По-перше, комфорт. Даний метод зручний всім. З одного боку, викладачеві не потрібно їхати через все місто до учня додому для індивідуальних занять, з іншого – учневі не доведеться витрачати час і бюджетні кошти на дорогу, транспорт.
  • По-друге, не доведеться підлаштовувати своє життя під розклад уроків на курсах в школі. З викладачем по скайпу завжди можна домовитися в індивідуальному порядку про зручний час їх проведення.
    По-третє, доступність. Програма «Скайп» відкрита для користувачів усього світу, є безкоштовною. Тому вивчати мову (для учня), і здійснювати контроль над процесом навчання постійно (для вчителя) можна навіть в тривалих відрядженнях, відпустці.
  • По-четверте, вивчення англійської по скайпу доступніша послуга в фінансовому плані. Отже, більшість бажаючих зможуть наблизитися до втілення своєї мрії, сплативши навчання.
  • По-п’яте, розмовна практика при цьому методі займає приблизно 90% всього часу. Це означає, що оволодіння розмовною мовою буде в рази швидше, ніж на стаціонарних групових курсах.

П’ять пунктів, що вказують на переваги уроків за допомогою Скайпу, це лише мала частина від загального списку. Але навіть їх цілком достатньо, щоб переконати людину записатися на пробне заняття, відчути всі «плюси», розкрити вигідні сторони підприємства.

 

Поради початківцям вивчати іноземну по скайпу

Перш ніж починати займатися по скайпу з викладачем англійської мови слід прислухатися до порад професіоналів.

Вибираючи Скайп як інструмент для вивчення іноземної мови важливо пам’ятати, що розмовна мова – це тільки частина всього курсу. Слід обов’язково виконувати домашні завдання з граматики, приділяти час вивчення правил і їх застосування на листі.
Незважаючи на можливість займатися в будь-якій точці земної кулі, самодисципліна і складений графік занять повинні мати місце в період навчання. В іншому випадку, домашня розслаблена обстановка – занадто велика спокуса для перенесення або скасування занять.
Для поліпшення концентрації уваги варто проводити заняття в навушниках. Це допоможе не відволікатися на сторонні звуки, предмети.
Розклад занять допоможе зробити уроки англійської доброю звичкою. Якісний результат не змусить себе чекати.
Найважливіше: необхідно чітко усвідомлювати, що якість уроків, відповідно, і результатів, залежить тільки від самого учня, його самоорганізації, рішучості характеру, дисциплінованості. Тільки в цьому випадку уроки англійської по скайпу будуть цікавими, захоплюючими, результативними.

Курси англійської по скайпу в школі «Next Level»

Оскільки дана методика є принципово новою в педагогічній науці, то загальноприйнятих схем навчання поки що не існує. Щоб зробити уроки насиченими, інформативними, продуктивними викладачі школи «Next Level» в Києві самостійно розробляють ефективні схеми навчання із застосуванням інтерактивних методів.

Переваги навчання тут очевидні. Випускники легко долають мовний бар’єр, отримують можливість навчатися, працювати за кордоном, вести ділові переговори з іноземними клієнтами, партнерами бізнесу, подорожувати по всьому світу, вільно спілкуючись з людьми, заводити нові знайомства, просто приємно проводити час в будь-якому іншому культурному соціумі.

 

Записатися на курси можна онлайн, за допомогою відправлення заявки на офіційному сайті школи, або дзвінка по телефону. Після цього слід пройти безкоштовне тестування в школі, допомагає визначити рівень наявних знань іноземної. Потім відвідати пробне заняття, вибрати викладача-репетитора, скласти графік-розклад занять, пройти курс навчання, після закінчення – отримати сертифікат.

Next Level Check

Запис на курс