Корпоративні курси англійської мови

Наша школа пропонує всім керівникам великих і малих підприємств або компаній послуги з корпоративного навчання співробітників англійській мові. Корпоративні курси англійської мови забезпечать швидке і надійне навчання всіх співробітників фірми мови, що в результаті принесе високу якість і ефективність їх роботи з іноземними клієнтами та замовниками.

Корпоративна англійська в Києві в нашій школі в основному націлений на певні навички, в залежності від напрямку роботи співробітника. Наприклад, англійська для фінансистів собі за мету має навчити працівника фінансової і бухгалтерської термінології, а англійська для менеджерів з продажу навчає працівників ведення переговорів на іноземній мові, і так далі, в залежності від спеціалізації працівника.

Програми для корпоративного англійської

Для корпоративних занять складаються окремі програми з навчання англійської мови всіх співробітників компанії без відриву від виробництва. Наші викладачі розробляють спеціальні програми для тих, хто щодня повинен використовувати знання іноземних мов в своїй роботі. Одержувані знання в нашій школі на корпоративних заняттях актуальні і практичні. Весь матеріал викладається на уроках у зрозумілій і доступній для кожного формі, завдяки високій кваліфікації наших педагогів. Більш того, будь-якого співробітника з високим ступенем зайнятості будуть запропоновані в нашій школі індивідуальні заняття за зручним для нього розкладом, повністю відповідає всім його потребам і можливостям.

Після проходження курсів англійської для корпоративних клієнтів кожен співробітник зможе грамотно писати іноземною мовою, викладати свої думки, розуміти написаний матеріал і іншомовного співрозмовника.

Корпоративне навчання англійській мові в Києві в нашій школі включає в програму наступні аспекти:

  • ведення ділового листування;
  • ведення переговорів;
  • робоче телефонне спілкування, і інші, відповідно до побажань і напрямком основної діяльності підприємства.

У нашій школі працюють виключно професіонали своєї справи, а тому будь-який викладач з легкістю орієнтується в усіх «лабіринтах» ділового спілкування і вузькоспеціалізованих напрямах бізнесу. Кожен з них вже пройшов спеціальну підготовку і продовжує щорічно підвищувати рівень своєї кваліфікації.

Пройшовши корпоративні курси в нашій школі, ваша фірма або компанія зможе скласти гідну конкуренцію будь-якому зарубіжному підприємству.

Next Level Check

Запись на курс