Зміни в правилах навчання в школі Next Level

Навчання іноземної мови – досить складний, але в той же час, багатогранний і цікавий процес. Запорука вашого успіху у вивченні мови – взаєморозуміння і співпрацю з викладачем, а також регулярне відвідування занять. Для поступового, але впевненого Вашого росту в сфері англійської мови ми пропонуємо заняття 2-3 рази на тиждень індивідуально, в парі або в групі. При регулярному відвідуванні занять та виконанні домашнього завдання ми гарантуємо досягнення ваших цілей. Тому в цих правилах ми хочемо розглянути умови відвідування / навчання на наших курсах. Адже ви і самі знаєте – правила існують для того, щоб зробити нашу діяльність більш результативною.

 1. Тестування і пробне 30-хв заняття – безкоштовно.
 2. Кількість занять на тиждень і день / час проведення занять визначається до початку навчального курсу.
 3. Оплата занять проводиться двома варіантами: за 4 або за 8 занять.
 4. Оплатити подальше навчання ви можете на останньому оплаченому занятті або безпосередньо перед початком нового заняття.
 5. Причиною для скасування заняття / пропуску заняття може бути захворювання або інше серйозне обставина яке об’єктивно перешкоджає відвідуванню заняття і про скасування якого ви повинні попередити не пізніше ніж за 8 годин до початку заняття. (З 8 занять – 3 переносяться, з 4 – 1). В іншому випадку заняття вважається проведеним і оплачується в повному розмірі.
 6. При навчанні в групі, пропуск заняття одним студентом відпрацьовується, заняття вважається проведеним.
 7. Пропущене заняття повинно бути відпрацьовано протягом 2-х тижнів.
 8. Кожен студент може вибрати тему, яку йому б хотілося розглянути в процесі навчання.
 9. На початку навчання студент вибирає матеріал, за яким він буде займатися: підручник – New Cutting Edge, або роздруковані матеріали школи.
 10. Навчання дітей проходить тільки по навчальних матеріалів New Opportunities відповідного рівня. Виняток становить випадки, коли в школі навчаються за цим виданням, або учневі необхідно поліпшити рівень володіння англійською мовою за спеціальним підручником.
 11. Після закінчення рівня навчання студенту видається сертифікат внутрішнього зразка.
 12. У школі постійно діє гнучка система сезонних знижок, ранньої оплати і для постійних клієнтів.
Next Level Check

Запись на курс